fot. BORA - hansgrohe

Już w niedzielę kolarze staną na starcie Paryż – Nicea. Wśród nich będzie także Paweł Poljański, który rozpocznie sezon w Europie.

Zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami, niemiecka ekipa stawia na swój młodszy zaciąg. Tym samym w zespole na Paryż – Nicea nie brakuje utalentowanych zawodników, którzy z pewnością będą w stanie powalczyć o najwyższe lokaty.

Liderem zespołu, zgodnie z przewidywaniami, będzie siódmy kolarz ubiegłorocznego Giro d’Italia, Patrick Konrad. Jego głównym przybocznym powinien być za to Felix Grossschartner, który w ubiegłym roku, w “Wyścigu ku Słońcu”, zajął wysokie, 10 miejsce.

Co ważne, obaj Austriacy w górach będą mogli liczyć na pomoc Pawła Poljańskiego, który wróci do ścigania po spokojnym otwarciu rywalizacji w Argentynie. Oprócz “Poljana”, skład uzupełnią Jempy Drucker, Michael Schwarzmann, Sam Bennett oraz Christian Pfingstein.

Skład BORA – hansgrohe na Paryż – Nicea 2019: Patrick Konrad, Felix Grossschartner, Paweł Poljański, Jempy Drucker, Michael Schwarzmann, Sam Bennett, Christian Pfingstein.