fot. Tour of Turkey

Zwycięstwem Sama Bennetta (BORA – hansgrohe) zakończył się drugi etap Tour of Turkey. Podium uzupełnili Alvaro Hodeg (Quick – Step Floors) oraz Simone Conssoni (UAE Team Emirates).

Drugi, praktycznie tradycyjny etap wyścigu prowadził z Alanyi do Antalyi i był praktycznie płaski. W sumie do pokonania były 154 kilometry wzdłuż południowego wybrzeża.

Jak można było się spodziewać, bardzo szybko po starcie od peletonu oderwała się grupka w składzie Onur Balkan (Turcja), Thomas Sprengers (Sport Vlaanderen), Fernando Orjuela (Manzana Postobon) oraz Josu Zabala (Caja Rural). Przewaga harcowników momentami przekraczała nawet trzy minuty, lecz peleton wydawał się mieć wszystko pod kontrolą.

Co nie było specjalną niespodzianką, środkowa część etapu przebiegła bardzo spokojnie. Wszystko za sprawą ekip sprinterskich, które za wszelką cenę chciały doprowadzić do finiszu z dużej grupy.

Ostatecznie, co oczywiste, ucieczka została doścignięta 9 kilometrów przed metą, a w sprincie najlepszy okazał się Sam Bennett (BORA – hansgrohe), który przejął też koszulkę lidera. Drugi był Alvaro Hodeg (Quick – Step Floors), a trzeci Simone Conssoni (UAE Team Emirates). Na ostatnich metrach, mimo dobrej pozycji, powalczyć nie zdołał Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice), który miał olbrzymie problemy ze swoimi przełożeniami.

Wyniki:
1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 3:24:37
2 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Quick Step Floors 0:00:00
3 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
4 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:00:00
5 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:00:00
6 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:00:00
7 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:00
8 Enrique Sanz Unzue (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
9 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
10 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
11 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
12 Justin Jules (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
13 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
14 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
15 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
16 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
17 Szymon Sajnok (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
18 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
19 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
20 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
21 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
22 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
23 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
24 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
25 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
26 Ahmet Örken (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
27 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
28 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
29 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:00
30 Nathan Haas (Aus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
31 Christophe Masson (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
32 Julien Trarieux (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
33 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
34 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:00
35 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
36 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
37 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
38 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:00:00
39 Steff Cras (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
40 Pawel Cieslik (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
41 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
42 Sergei Shilov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
43 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
44 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:00
45 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
46 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
47 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:00:00
48 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:00
49 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:00
50 Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
51 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:00:00
52 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:00:00
53 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:00:00
54 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
55 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:00:00
56 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:00:00
57 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
58 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
59 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 0:00:00
60 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:00:00
61 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:00
62 José Mendes (Por) Burgos – BH 0:00:00
63 Beñat Txoperena Matxikote (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
64 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
65 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:00
66 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:00
67 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:00:00
68 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:00
69 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
70 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
71 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
72 Mustafa Sayar (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
73 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
74 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
75 James Mitri (NZl) Burgos – BH 0:00:00
76 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
77 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
78 David Per (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
79 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
80 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
81 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
82 Mark Padun (Ukr) Bahrain – Merida 0:00:00
83 Nazim Bakirci (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
84 Yecid Arturo Sierra Sanchez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
85 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
86 Ahmet Akdilek (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
87 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
88 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
89 Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 0:00:00
90 Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:00
91 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:00:00
92 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
93 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:00:00
94 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:00:00
95 Aimé De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
96 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
97 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:00
98 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
99 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
100 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:00
101 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
102 Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Team Emirates 0:00:00
103 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
104 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:00
105 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
106 Simone Bevilacqua (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
107 Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
108 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
109 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
110 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
111 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:00
112 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
113 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
114 Muhammed Atalay (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
115 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
116 Nicolas Sessler (Bra) Burgos – BH 0:00:00
117 Fernando Orjuela Gutierrez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:00
118 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:00:00
119 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:00
120 Feritcan Samli (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
121 Onur Balkan (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:00
122 Julien Stassen (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
123 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team 0:00:00
124 Massimo Rosa (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
125 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:00:00
126 Pawel Bernas (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:37
127 Ander Barrenetxea Uriarte (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:37
128 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:48
129 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:48
130 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:01:01
131 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:01
132 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:04
133 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:11
134 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:01:20
135 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:20
136 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:01:36
137 Sergio Rodriguez Reche (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:02:30
DNS Fernando Gaviria Rendon (Col) Quick Step Floors

Klasyfikacja generalna:
1 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 6:53:35
2 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Quick Step Floors 0:00:06
3 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team 0:00:12
4 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates 0:00:12
5 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:13
6 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:13
7 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:14
8 Beñat Txoperena Matxikote (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:15
9 Fernando Orjuela Gutierrez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:15
10 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb 0:00:16
11 Enrique Sanz Unzue (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:16
12 Luca Pacioni (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:16
13 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:16
14 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – Merida 0:00:16
15 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:16
16 Justin Jules (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:16
17 Szymon Sajnok (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:16
18 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:16
19 Tom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:00:16
20 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:16
21 Eduard Prades Reverter (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:16
22 Nathan Haas (Aus) Team Katusha – Alpecin 0:00:16
23 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:16
24 Julien Trarieux (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:16
25 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
26 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:16
27 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team 0:00:16
28 Reto Hollenstein (SUI) Team Katusha – Alpecin 0:00:16
29 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:16
30 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:16
31 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb 0:00:16
32 Ahmet Örken (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:16
33 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain – Merida 0:00:16
34 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:16
35 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team 0:00:16
36 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
37 Rúben Guerreiro (Por) Trek – Segafredo 0:00:16
38 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:16
39 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:00:16
40 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:16
41 Steff Cras (Bel) Team Katusha – Alpecin 0:00:16
42 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:16
43 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:00:16
44 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:16
45 Christophe Masson (Fra) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:16
46 Pawel Cieslik (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:16
47 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:16
48 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:16
49 Patrick Bevin (NZl) BMC Racing Team 0:00:16
50 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha – Alpecin 0:00:16
51 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:16
52 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:16
53 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:16
54 Sergei Shilov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:16
55 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:00:16
56 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates 0:00:16
57 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 0:00:16
58 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:00:16
59 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:16
60 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:16
61 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team 0:00:16
62 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – Merida 0:00:16
63 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:00:16
64 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
65 José Mendes (Por) Burgos – BH 0:00:16
66 Grega Bole (Slo) Bahrain – Merida 0:00:16
67 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:00:16
68 Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:16
69 Danilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00:16
70 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:16
71 Tim Declercq (Bel) Quick Step Floors 0:00:16
72 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:00:16
73 Boy Van Poppel (Ned) Trek – Segafredo 0:00:16
74 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team 0:00:16
75 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:16
76 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:16
77 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:16
78 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:16
79 Zdenek Štybar (Cze) Quick Step Floors 0:00:16
80 Aimé De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:16
81 Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:00:16
82 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:00:16
83 James Mitri (NZl) Burgos – BH 0:00:16
84 Kilian Frankiny (SUI) BMC Racing Team 0:00:16
85 Mark Padun (Ukr) Bahrain – Merida 0:00:16
86 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Trek – Segafredo 0:00:16
87 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:16
88 Alvaro Jose Hodeg Chagui (Col) Quick Step Floors 0:00:20
89 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:42
90 Mustafa Sayar (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:42
91 Nazim Bakirci (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:42
92 James Knox (GBr) Quick Step Floors 0:00:42
93 Domen Novak (Slo) Bahrain – Merida 0:00:42
94 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:42
95 Ahmet Akdilek (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:00:42
96 Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Team Emirates 0:00:42
97 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:00:42
98 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:42
99 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:42
100 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb 0:00:42
101 Iljo Keisse (Bel) Quick Step Floors 0:00:42
102 Yecid Arturo Sierra Sanchez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:54
103 David Per (Slo) Bahrain – Merida 0:00:58
104 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:05
105 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:05
106 Muhammed Atalay (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:05
107 Nicolas Sessler (Bra) Burgos – BH 0:01:05
108 Massimo Rosa (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:18
109 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:01:22
110 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:01:22
111 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:22
112 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:27
113 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha – Alpecin 0:01:32
114 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:36
115 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:36
116 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:46
117 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:46
118 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:01:46
119 Simone Bevilacqua (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:46
120 Alex Kirsch (Lux) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:46
121 Onur Balkan (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:46
122 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team 0:01:46
123 Julien Stassen (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:46
124 Feritcan Samli (Tur) Nationalmannschaft Türkei 0:01:50
125 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:02:18
126 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha – Alpecin 0:02:21
127 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko – Marseille Provence KTM 0:02:34
128 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:02:47
129 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:02:56
130 Pawel Bernas (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:58
131 Ander Barrenetxea Uriarte (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:02:58
132 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora – Hansgrohe 0:03:06
133 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:03:09
134 Sergio Rodriguez Reche (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:03:12
135 Matteo Pelucchi (Ita) Bora – Hansgrohe 0:03:21
136 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:03:22
137 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:00