Boels Dolmans Cycling Team

Amerykanka triumfowała na szczycie Cow and Calf i zapewniłą sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

Drugiego dnia panie miały do pokonania 128km z Barnsley do Ilkley. Po stosunkowo płaskiej trasie meta czeka na krótkim, bardzo sztywnym podjeździe.

Po spokojniejszym starcie peleton odpuścił ucieczkę, w której znalazły się dwie zawodniczki – Manon Lloyd (Trek-Drops) i Katia Ragusa (Bepink). Ich przewaga nie przekraczała jednak minuty. Niewielka różnica sprawiła, że niewiele ponad 20km przed metą skład czołówki się zmienił. Tym razem odjechały Chantal Blaak (Boels-Dolmans), Alexis Ryan (Canyon-SRAM), Eri Yonamine (Wiggle-High5), Ane Santesteban (Ale Cipollini) i Floortje Mackaij (Team Sunweb).

Sytuacja ponownie się zmieniła na podjeździe Cote de Old Pool Bank. Tam pojawiła się bardzo mocna grupka z Ryan, Blaak, Santesteban, do których dojechały Danielle Rowe (Wielka Brytania), Alena Amialiusik (Canyon-SRAM), Elisa Longo Borghini (Wiggle High5), Janneke Ensing (Ale Cipollini), Megan Guarnier i Karol-Ann Canuel (Boels-Dolmans), Shara Gillow (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope), Ellen Van Dijk, Liane Lippert i Juliette Labous (Team Sunweb).

Na dojeździe do finałowej wspinaczki w grupce pojawiały się kolejne ataki. Wszystko rozstrzygnęło się jednak na ostatnim kilometrze prowadzącym pod górę. Najlepiej “ściankę” pokonała Megan Guarnier, która wygrała etap i w ten sposób zapewniła też sobie triumf w klasyfikacji generalnej. Druga była Alena Amialiusik, a trzecia Danielle Rowe.

Wyniki:

Miejsce Zawodniczka Numer Zespół Czas Różnica B P
1 MEGAN GUARNIER 4 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 03h 19′ 50” B : 10”
2 ALENA AMIALIUSIK 32 CANYON // SRAM RACING 03h 20′ 04” + 00h 00′ 14” B : 6”
3 DANIELLE ROWE 141 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 03h 20′ 07” + 00h 00′ 17” B : 7”
4 ERICA MAGNALDI 71 BEPINK 03h 20′ 12” + 00h 00′ 22”
5 ANE SANTESTEBAN GONZALEZ 85 ALE CIPOLLINI 03h 20′ 12” + 00h 00′ 22”
6 LIANE LIPPERT 24 TEAM SUNWEB 03h 20′ 12” + 00h 00′ 22”
7 JULIETTE LABOUS 23 TEAM SUNWEB 03h 20′ 15” + 00h 00′ 25”
8 SHARA GILLOW 51 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 03h 20′ 17” + 00h 00′ 27”
9 ELISA LONGO BORGHINI 15 WIGGLE HIGH5 03h 20′ 18” + 00h 00′ 28”
10 JANNEKE ENSING 82 ALE CIPOLLINI 03h 20′ 40” + 00h 00′ 50”
11 ELLEN VAN DIJK 21 TEAM SUNWEB 03h 21′ 11” + 00h 01′ 21”
12 ALEXIS RYAN 36 CANYON // SRAM RACING 03h 21′ 30” + 00h 01′ 40”
13 KAROL-ANN CANUEL 2 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 03h 21′ 47” + 00h 01′ 57”
14 CHANTAL BLAAK 1 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 03h 21′ 47” + 00h 01′ 57”
15 INGRID LORVIK 45 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 03h 21′ 51” + 00h 02′ 01”
16 LETIZIA BORGHESI 72 BEPINK 03h 21′ 55” + 00h 02′ 05”
17 ROXANE KNETEMANN 84 ALE CIPOLLINI 03h 21′ 57” + 00h 02′ 07”
18 EVITA MUZIC 53 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 03h 21′ 57” + 00h 02′ 07”
19 FLOORTJE MACKAIJ 25 TEAM SUNWEB 03h 21′ 57” + 00h 02′ 07”
20 LEAH KIRCHMANN 22 TEAM SUNWEB 03h 21′ 57” + 00h 02′ 07”
21 NICOLA JUNIPER 171 NJC BIEMME ECHELON 03h 21′ 57” + 00h 02′ 07”
22 ANNA HENDERSON 181 CYCLE TEAM ONFORM 03h 22′ 05” + 00h 02′ 15”
23 LISA BRENNAUER 14 WIGGLE HIGH5 03h 22′ 05” + 00h 02′ 15”
24 AMALIE DIDERIKSEN 3 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 03h 22′ 05” + 00h 02′ 15”
25 HANNAH BARNES 31 CANYON // SRAM RACING 03h 22′ 07” + 00h 02′ 17”
26 ANNA KAY 105 STOREY RACING 03h 22′ 10” + 00h 02′ 20”
27 SEVERINE ERAUD 131 EXPERZA – FOOTLOGIX 03h 22′ 11” + 00h 02′ 21”
28 HAYLEY SIMMONDS 91 WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM 03h 22′ 15” + 00h 02′ 25”
29 PFEIFFER GEORGI 151 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 03h 22′ 21” + 00h 02′ 31”
30 NEAH EVANS 101 STOREY RACING 03h 22′ 21” + 00h 02′ 31”
31 JENNIFER POWELL 173 NJC BIEMME ECHELON 03h 22′ 21” + 00h 02′ 31”
32 SARAH RIJKES 135 EXPERZA – FOOTLOGIX 03h 22′ 23” + 00h 02′ 33”
33 ANNA PLICHTA 5 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 03h 22′ 23” + 00h 02′ 33”
34 MARION SICOT 124 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 03h 22′ 23” + 00h 02′ 33”
35 INGVILD GÅSKJENN 43 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 03h 22′ 23” + 00h 02′ 33”
36 LORENA WIEBES 111 PARKHOTEL VALKENBURG 03h 22′ 30” + 00h 02′ 40” B : 1”
37 LAURA MASSEY 164 TORELLI-BROTHER 03h 22′ 33” + 00h 02′ 43”
38 CHANELLA STOUGJE 114 PARKHOTEL VALKENBURG 03h 22′ 35” + 00h 02′ 45”
39 REBECCA DURRELL 103 STOREY RACING 03h 22′ 35” + 00h 02′ 45”
40 MARIA VITTORIA SPEROTTO 75 BEPINK 03h 22′ 35” + 00h 02′ 45”
41 KATIA RAGUSA 74 BEPINK 03h 22′ 41” + 00h 02′ 51”
42 ABBY-MAE PARKINSON 61 TREK – DROPS 03h 22′ 43” + 00h 02′ 53”
43 LOTTE VAN HOEK 125 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 03h 22′ 45” + 00h 02′ 55”
44 SOPHIE WRIGHT 166 TORELLI-BROTHER 03h 22′ 47” + 00h 02′ 57”
45 TIFFANY CROMWELL 34 CANYON // SRAM RACING 03h 22′ 49” + 00h 02′ 59”
46 ROZANNE SLIK 54 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 03h 22′ 53” + 00h 03′ 03”
47 ERI YONAMINE 16 WIGGLE HIGH5 03h 22′ 54” + 00h 03′ 04”
48 PASCALE JEULAND 123 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 03h 22′ 54” + 00h 03′ 04”
49 JEN GEORGE 163 TORELLI-BROTHER 03h 22′ 57” + 00h 03′ 07”
50 MAYUKO HAGIWARA 83 ALE CIPOLLINI 03h 22′ 59” + 00h 03′ 09”
51 NATALIE VAN GOGH 116 PARKHOTEL VALKENBURG 03h 23′ 01” + 00h 03′ 11”
52 HANNAH LARBALESTIER 193 BOOMPODS EDCO NRG 03h 23′ 08” + 00h 03′ 18”
53 LEA LIN TEUTENBERG 95 WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM 03h 23′ 10” + 00h 03′ 20”
54 ANNA CHRISTIAN 62 TREK – DROPS 03h 23′ 12” + 00h 03′ 22”
55 FRANCESCA PATTARO 73 BEPINK 03h 23′ 14” + 00h 03′ 24”
56 ILONA HOEKSMA 113 PARKHOTEL VALKENBURG 03h 23′ 18” + 00h 03′ 28”
57 SUSANNE ANDERSEN 42 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 03h 23′ 20” + 00h 03′ 30”
58 ALICE BARNES 33 CANYON // SRAM RACING 03h 23′ 23” + 00h 03′ 33”
59 ABIGAIL DENTUS 144 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 03h 23′ 27” + 00h 03′ 37”
60 CHARMAINE PORTER 184 CYCLE TEAM ONFORM 03h 23′ 35” + 00h 03′ 45”
61 ANNABEL SIMPSON 66 TREK – DROPS 03h 23′ 36” + 00h 03′ 46”
62 MARTA BASTIANELLI 81 ALE CIPOLLINI 03h 23′ 46” + 00h 03′ 56”
63 SILVIA VALSECCHI 76 BEPINK 03h 23′ 49” + 00h 03′ 59”
64 KIRSTEN WILD 11 WIGGLE HIGH5 03h 23′ 51” + 00h 04′ 01” B : 5”
65 JULIA SOEK 26 TEAM SUNWEB 03h 23′ 51” + 00h 04′ 01”
66 ALICE SHARPE 161 TORELLI-BROTHER 03h 23′ 55” + 00h 04′ 05”
67 HANNAH PAYTON 64 TREK – DROPS 03h 24′ 02” + 00h 04′ 12”
68 GABRIELLA SHAW 174 NJC BIEMME ECHELON 03h 24′ 07” + 00h 04′ 17”
69 SAARTJE VANDENBROUCKE 126 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 03h 24′ 12” + 00h 04′ 22”
70 LINE MARIE GULLIKSEN 44 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 03h 24′ 48” + 00h 04′ 58”
71 INGRID MOE 46 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 03h 24′ 48” + 00h 04′ 58”
72 TANJA ERATH 35 CANYON // SRAM RACING 03h 24′ 56” + 00h 05′ 06”
73 ELLEN McDERMOTT 194 BOOMPODS EDCO NRG 03h 25′ 08” + 00h 05′ 18”
74 SOPHIE THACKRAY 165 TORELLI-BROTHER 03h 25′ 58” + 00h 06′ 08”
75 TRINE HOLMSGAARD 133 EXPERZA – FOOTLOGIX 03h 26′ 09” + 00h 06′ 19”
76 CHARLOTTE BRAVARD 52 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 03h 27′ 05” + 00h 07′ 15”
77 SARA MUSTONEN LICHAN 134 EXPERZA – FOOTLOGIX 03h 29′ 33” + 00h 09′ 43”
78 MANON LLOYD 63 TREK – DROPS 03h 29′ 40” + 00h 09′ 50” B : 3”
79 ANNABEL FISHER 155 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 03h 31′ 16” + 00h 11′ 26”
80 BETHANY CRUMPTON 102 STOREY RACING 03h 32′ 13” + 00h 12′ 23”
81 ELIZABETH-JANE HARRIS 104 STOREY RACING 03h 34′ 00” + 00h 14′ 10”
82 ELEANOR DICKINSON 145 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 03h 34′ 00” + 00h 14′ 10”
83 RACHELE BARBIERI 13 WIGGLE HIGH5 03h 34′ 00” + 00h 14′ 10”
84 MEGAN BARKER 142 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 03h 35′ 06” + 00h 15′ 16”
85 ALICIA SPEAKE 186 CYCLE TEAM ONFORM 03h 36′ 55” + 00h 17′ 05”
86 JESSY DRUYTS 132 EXPERZA – FOOTLOGIX 03h 36′ 59” + 00h 17′ 09”
87 RHONA CALLANDER 143 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 03h 37′ 43” + 00h 17′ 53”
88 LUCY SHAW 65 TREK – DROPS 03h 38′ 09” + 00h 18′ 19”
89 JOANNA TINDLEY 175 NJC BIEMME ECHELON 03h 39′ 11” + 00h 19′ 21”
90 MIEKE DOCX 122 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 03h 39′ 35” + 00h 19′ 45”
91 GEMMA SARGENT 185 CYCLE TEAM ONFORM 03h 41′ 02” + 00h 21′ 12”
92 RACHEL JARY 192 BOOMPODS EDCO NRG 03h 41′ 11” + 00h 21′ 21”
93 ANNA DOCHERTY 154 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 03h 41′ 14” + 00h 21′ 24”
94 ANNA BADEGRUBER 92 WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM 03h 41′ 32” + 00h 21′ 42”
95 ELIZABETH BENNETT 152 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 03h 43′ 06” + 00h 23′ 16”

Klasyfikacja generalna:

Rank Rider Rider No. Team Times Gap B P
1 MEGAN GUARNIER 4 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 06h 48′ 09” B : 11”
2 DANIELLE ROWE 141 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 06h 48′ 26” + 00h 00′ 17” B : 11”
3 ALENA AMIALIUSIK 32 CANYON // SRAM RACING 06h 48′ 28” + 00h 00′ 19” B : 6”
4 LIANE LIPPERT 24 TEAM SUNWEB 06h 48′ 40” + 00h 00′ 31” B : 2”
5 ERICA MAGNALDI 71 BEPINK 06h 48′ 42” + 00h 00′ 33”
6 ANE SANTESTEBAN GONZALEZ 85 ALE CIPOLLINI 06h 48′ 42” + 00h 00′ 33”
7 JULIETTE LABOUS 23 TEAM SUNWEB 06h 48′ 45” + 00h 00′ 36”
8 SHARA GILLOW 51 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 06h 48′ 47” + 00h 00′ 38”
9 ELISA LONGO BORGHINI 15 WIGGLE HIGH5 06h 48′ 48” + 00h 00′ 39”
10 JANNEKE ENSING 82 ALE CIPOLLINI 06h 49′ 10” + 00h 01′ 01”
11 ELLEN VAN DIJK 21 TEAM SUNWEB 06h 49′ 41” + 00h 01′ 32”
12 ALEXIS RYAN 36 CANYON // SRAM RACING 06h 50′ 00” + 00h 01′ 51”
13 KAROL-ANN CANUEL 2 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 06h 50′ 17” + 00h 02′ 08”
14 CHANTAL BLAAK 1 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 06h 50′ 17” + 00h 02′ 08”
15 INGRID LORVIK 45 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 06h 50′ 21” + 00h 02′ 12”
16 LETIZIA BORGHESI 72 BEPINK 06h 50′ 25” + 00h 02′ 16”
17 FLOORTJE MACKAIJ 25 TEAM SUNWEB 06h 50′ 27” + 00h 02′ 18”
18 NICOLA JUNIPER 171 NJC BIEMME ECHELON 06h 50′ 27” + 00h 02′ 18”
19 LEAH KIRCHMANN 22 TEAM SUNWEB 06h 50′ 27” + 00h 02′ 18”
20 EVITA MUZIC 53 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 06h 50′ 27” + 00h 02′ 18”
21 ROXANE KNETEMANN 84 ALE CIPOLLINI 06h 50′ 27” + 00h 02′ 18”
22 AMALIE DIDERIKSEN 3 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 06h 50′ 29” + 00h 02′ 20” B : 6”
23 ANNA HENDERSON 181 CYCLE TEAM ONFORM 06h 50′ 35” + 00h 02′ 26”
24 LISA BRENNAUER 14 WIGGLE HIGH5 06h 50′ 35” + 00h 02′ 26”
25 HANNAH BARNES 31 CANYON // SRAM RACING 06h 50′ 37” + 00h 02′ 28”
26 ANNA KAY 105 STOREY RACING 06h 50′ 40” + 00h 02′ 31”
27 SEVERINE ERAUD 131 EXPERZA – FOOTLOGIX 06h 50′ 41” + 00h 02′ 32”
28 HAYLEY SIMMONDS 91 WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM 06h 50′ 45” + 00h 02′ 36”
29 NEAH EVANS 101 STOREY RACING 06h 50′ 51” + 00h 02′ 42”
30 JENNIFER POWELL 173 NJC BIEMME ECHELON 06h 50′ 51” + 00h 02′ 42”
31 PFEIFFER GEORGI 151 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 06h 50′ 51” + 00h 02′ 42”
32 SARAH RIJKES 135 EXPERZA – FOOTLOGIX 06h 50′ 53” + 00h 02′ 44”
33 INGVILD GÅSKJENN 43 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 06h 50′ 53” + 00h 02′ 44”
34 ANNA PLICHTA 5 BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 06h 50′ 53” + 00h 02′ 44”
35 LORENA WIEBES 111 PARKHOTEL VALKENBURG 06h 50′ 59” + 00h 02′ 50” B : 1”
36 LAURA MASSEY 164 TORELLI-BROTHER 06h 51′ 03” + 00h 02′ 54”
37 CHANELLA STOUGJE 114 PARKHOTEL VALKENBURG 06h 51′ 05” + 00h 02′ 56”
38 MARIA VITTORIA SPEROTTO 75 BEPINK 06h 51′ 05” + 00h 02′ 56”
39 REBECCA DURRELL 103 STOREY RACING 06h 51′ 05” + 00h 02′ 56”
40 KATIA RAGUSA 74 BEPINK 06h 51′ 11” + 00h 03′ 02”
41 ABBY-MAE PARKINSON 61 TREK – DROPS 06h 51′ 13” + 00h 03′ 04”
42 LOTTE VAN HOEK 125 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 06h 51′ 15” + 00h 03′ 06”
43 SOPHIE WRIGHT 166 TORELLI-BROTHER 06h 51′ 17” + 00h 03′ 08”
44 TIFFANY CROMWELL 34 CANYON // SRAM RACING 06h 51′ 19” + 00h 03′ 10”
45 ROZANNE SLIK 54 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 06h 51′ 23” + 00h 03′ 14”
46 PASCALE JEULAND 123 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 06h 51′ 24” + 00h 03′ 15”
47 ERI YONAMINE 16 WIGGLE HIGH5 06h 51′ 24” + 00h 03′ 15”
48 JEN GEORGE 163 TORELLI-BROTHER 06h 51′ 27” + 00h 03′ 18”
49 NATALIE VAN GOGH 116 PARKHOTEL VALKENBURG 06h 51′ 28” + 00h 03′ 19” B : 3”
50 HANNAH LARBALESTIER 193 BOOMPODS EDCO NRG 06h 51′ 38” + 00h 03′ 29”
51 LEA LIN TEUTENBERG 95 WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM 06h 51′ 40” + 00h 03′ 31”
52 ANNA CHRISTIAN 62 TREK – DROPS 06h 51′ 40” + 00h 03′ 31” B : 2”
53 FRANCESCA PATTARO 73 BEPINK 06h 51′ 44” + 00h 03′ 35”
54 MAYUKO HAGIWARA 83 ALE CIPOLLINI 06h 51′ 45” + 00h 03′ 36”
55 ILONA HOEKSMA 113 PARKHOTEL VALKENBURG 06h 51′ 48” + 00h 03′ 39”
56 ALICE BARNES 33 CANYON // SRAM RACING 06h 51′ 49” + 00h 03′ 40” B : 4”
57 SUSANNE ANDERSEN 42 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 06h 51′ 50” + 00h 03′ 41”
58 ABIGAIL DENTUS 144 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 06h 51′ 57” + 00h 03′ 48”
59 CHARMAINE PORTER 184 CYCLE TEAM ONFORM 06h 52′ 05” + 00h 03′ 56”
60 KIRSTEN WILD 11 WIGGLE HIGH5 06h 52′ 06” + 00h 03′ 57” B : 15”
61 ANNABEL SIMPSON 66 TREK – DROPS 06h 52′ 06” + 00h 03′ 57”
62 MARTA BASTIANELLI 81 ALE CIPOLLINI 06h 52′ 16” + 00h 04′ 07”
63 SILVIA VALSECCHI 76 BEPINK 06h 52′ 19” + 00h 04′ 10”
64 JULIA SOEK 26 TEAM SUNWEB 06h 52′ 21” + 00h 04′ 12”
65 ALICE SHARPE 161 TORELLI-BROTHER 06h 52′ 25” + 00h 04′ 16”
66 HANNAH PAYTON 64 TREK – DROPS 06h 52′ 32” + 00h 04′ 23”
67 GABRIELLA SHAW 174 NJC BIEMME ECHELON 06h 52′ 37” + 00h 04′ 28”
68 SAARTJE VANDENBROUCKE 126 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 06h 52′ 42” + 00h 04′ 33”
69 INGRID MOE 46 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 06h 53′ 18” + 00h 05′ 09”
70 ELLEN McDERMOTT 194 BOOMPODS EDCO NRG 06h 53′ 38” + 00h 05′ 29”
71 LINE MARIE GULLIKSEN 44 HITEC PRODUCTS – BIRK SPORT 06h 53′ 40” + 00h 05′ 31”
72 TANJA ERATH 35 CANYON // SRAM RACING 06h 54′ 31” + 00h 06′ 22”
73 TRINE HOLMSGAARD 133 EXPERZA – FOOTLOGIX 06h 54′ 39” + 00h 06′ 30”
74 SOPHIE THACKRAY 165 TORELLI-BROTHER 06h 54′ 44” + 00h 06′ 35”
75 CHARLOTTE BRAVARD 52 FDJ NOUVELLE – AQUITAINE FUTUROSCOPE 06h 55′ 35” + 00h 07′ 26”
76 SARA MUSTONEN LICHAN 134 EXPERZA – FOOTLOGIX 06h 58′ 03” + 00h 09′ 54”
77 MANON LLOYD 63 TREK – DROPS 06h 58′ 07” + 00h 09′ 58” B : 3”
78 ANNABEL FISHER 155 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 06h 59′ 58” + 00h 11′ 49”
79 BETHANY CRUMPTON 102 STOREY RACING 07h 00′ 43” + 00h 12′ 34”
80 ELEANOR DICKINSON 145 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 07h 02′ 30” + 00h 14′ 21”
81 ELIZABETH-JANE HARRIS 104 STOREY RACING 07h 02′ 30” + 00h 14′ 21”
82 RACHELE BARBIERI 13 WIGGLE HIGH5 07h 02′ 30” + 00h 14′ 21”
83 MEGAN BARKER 142 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 07h 03′ 36” + 00h 15′ 27”
84 ALICIA SPEAKE 186 CYCLE TEAM ONFORM 07h 05′ 25” + 00h 17′ 16”
85 JESSY DRUYTS 132 EXPERZA – FOOTLOGIX 07h 05′ 29” + 00h 17′ 20”
86 RHONA CALLANDER 143 GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM 07h 06′ 13” + 00h 18′ 04”
87 LUCY SHAW 65 TREK – DROPS 07h 06′ 39” + 00h 18′ 30”
88 MARION SICOT 124 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 07h 07′ 10” + 00h 19′ 01”
89 JOANNA TINDLEY 175 NJC BIEMME ECHELON 07h 07′ 41” + 00h 19′ 32”
90 MIEKE DOCX 122 DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING 07h 08′ 05” + 00h 19′ 56”
91 RACHEL JARY 192 BOOMPODS EDCO NRG 07h 09′ 41” + 00h 21′ 32”
92 ELIZABETH BENNETT 152 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 07h 11′ 36” + 00h 23′ 27”
93 GEMMA SARGENT 185 CYCLE TEAM ONFORM 07h 25′ 49” + 00h 37′ 40”
94 ANNA DOCHERTY 154 JADAN-WELDTITE VIVE LE VELO 07h 26′ 01” + 00h 37′ 52”
95 ANNA BADEGRUBER 92 WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM 07h 26′ 19” + 00h 38′ 10”