Fot. Trek-Segafredo

Drużyna Trek-Segafredo poinformowała, że chory na zapalenie płuc Gianluca Brambilla (Trek-Segafredo) nie wystartuje w wyścigach Strade Bianche i Tirreno-Adriatico. 

Lekarz drużyny potwierdził, że Gianluca Brambilla ma zapalenie płuc. Będziemy na bieżąco informować o tym, jak przebiega jego powrót do zdrowia, ale niestety nie wystartuje on w Strade Bianche oraz w Tirreno-Adriatico. Życzymy tobie szybkiego powrotu do zdrowia, Gianluca!

– napisała drużyna Trek-Segafredo na Twitterze.

30-letniego Włocha zastąpi Nicola Conci, ale dla drużyny Trek-Segafredo jest to bez wątpienia osłabienie, bowiem w 2016 roku Brambilla był w Strade Bianche trzeci. Zrobił wówczas finałową selekcję, ale ostatecznie przegrał z Fabianem Cancellarą i Zdenkiem Stybarem.

Pełny skład drużyny Trek-Segafredo na Strade Bianche 2018: Nicola ConciEugenio Alafaci, Fabio Felline, Michael Gogl, Mads Pedersen, Jasper Stuyven, Boy van Poppel.

Poprzedni artykułRelacja z B’TWIN Press Camp w Cambrils
Następny artykułHenao i Poels liderami Team Sky w Paryż-Nicea
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments