Team Movistar / Fizik

Hiszpańska ekipa wysyła do Włoch dwa silne składy – wśród pań na starcie m.in. Małgorzata Jasińska!

Jeszcze dwa dni temu występ Alejandro Valverde w Strade Bianche nie był pewny. Hiszpan cierpiał przez problemy żołądkowe, trafił nawet do szpitala z podejrzeniem grypy żołądkowej. Wygląda na to, że Bala ma już kłopoty za sobą – Movistar Team ogłosił dzisiaj, że Valverde będzie liderem ekipy w wyścigu po szutrowych trasach. U boku doświadczonego Hiszpana staną kolarze, którzy również potrafią znakomicie się wspinać – Andrey Amador czy Carlos Betancur. Silnymi pomocnikami powinni się okazać Daniele Bennati, Nuno Bico, Jose Joaquin Rojas i Nelson Oliveira.

Przed rywalizacją panów na starcie staną panie. W składzie hiszpańskiego zespołu znalazła się Małgorzata Jasińska, dla której będzie to debiut w nowych barwach. Zestawienie zostało podporządkowane trzeciej zawodniczce Setmana Valenciana – Alicii Gonzalez. Hiszpanka będzie mogła skorzystać z wsparcia rodaczek – Alby Teruel i Lourdes Oyarbide oraz doświadczonych zawodniczek spoza Półwyspu Iberyjskiego – Jasińskiej, Rachel Neylan i Aude Biannic.

Team Movistar na Strade Bianche (3.03):

Panie: Alicia Gonzalez, Alba Teruel, Lourdes Oyarbide, Małgorzata Jasińska, Rachel Neylan, Aude Biannic

Panowie: Alejandro Valverde, Andrey Amador, Daniele Bennati, Carlos Betancur, Nuno Bico, Nelson Oliveira, Jose Joaquin Rojas

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments