awfoto.nl

Holenderka wygrała po śmiałym, samotnym ataku w końcówce wyścigu. Nową liderką została Marta Bastianelli (Ale Cipollini).

W sobotnie, wczesne popołudnie zawodniczki w Hiszpanii miały do pokonania niecałe 140 kilometrów z Sagunt do Walencji, a na trasie poza dwoma lotnymi finiszami znalazła się także wspinaczka drugiej kategorii pod L’Oronet.

Jak zazwyczaj bywa w damskim peletonie – sporo prób ataków od początku, ale pierwsze kilkadziesiąt kilometrów grupa zasadnicza pokonała razem. Dopiero w połowie etapu samotnie na czele kręciła Lisa Morzenti (BePink) z przewagą około minuty nad peletonem.

Akcja Włoszki została skasowana tuż przed górską premią. Mocne tempo spowodowało, że główna grupa podzieliła się na dwie części. Z tej okazji skorzystała Nicole Steigenga (SwaboLadies) i wzorem Morzenti ruszyła do samotnego ataku. Holenderka sukcesywnie zyskiwała kolejne sekundy przewagi i na 10 kilometrów przed metą peleton tracił do Steigengi przeszło minutę.

Zażarty pościg trwał, a Steigenga nie dawała za wygraną i 4 kilometry przed finiszem utrzymała jeszcze ponad pół minuty zapasu i pewnie dowiozła swoją przewagę do mety. Z peletonu najszybciej zafiniszowała Lotta Lepisto (Cervelo-Bigla), a prowadzenie w generalce objęła Marta Bastianelli.

Wyniki trzeciego etapu:

1.    STEIGENGA Nicole    SWABOLADIES.NL    S23    3:33:11
2.    LEPISTÖ Lotta    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:33:19
3.    BASTIANELLI Marta    ALE CIPOLLINI    ELM    3:33:19
4.    CONSONNI Chiara    VALCAR PBM    S23    3:33:19
5.    SPEROTTO Maria Vittoria    BEPINK    S23    3:33:19
6.    BARNES Hannah    CANYON SRAM RACING    ELM    3:33:19
7.    BERTIZZOLO Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    3:33:19
8.    MOOLMAN-PASIO Ashleigh    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:33:19
9.    GONZÁLEZ Alicia    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:33:19
10.    MARTINS María    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:33:19
11.    GASS Daniela    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
12.    DUVAL Eugénie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:33:19
13.    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:33:19
14.    TREVISI Anna    ALE CIPOLLINI    ELM    3:33:19
15.    DRUYTS Kelly    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:33:19
16.    REIS Daniela    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:33:19
17.    PERCHTOLD Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:33:19
18.    SLIK Rozanne    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:33:19
19.    RAGUSA Katia    BEPINK    S23    3:33:19
20.    LUDWIG UTTRUP Cecilie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:33:19
21.    MUZIC Evita    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    3:33:19
22.    VIECELI Lara    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:33:19
23.    FRANCKE Agnieta    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
24.    BRAVARD Charlotte    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:33:19
25.    GILLOW Shara    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:33:19
26.    ROE Eileen    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
27.    DUYCK Ann-Sophie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:33:19
28.    KERN Spela    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:33:19
29.    JORGENSEN Emma    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    S23    3:33:19
30.    STRICKER Anna    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:33:19
31.    QUAGLIOTTO Nadia    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:33:19
32.    MIDELET Alphanie    LE BOULOU – MX    S23    3:33:19
33.    DE GAST Belle    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:33:19
34.    VAN VELZEN Bryony    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    3:33:19
35.    MORZENTI Lisa    BEPINK    S23    3:33:19
36.    GRINCZER Natalie    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
37.    PARKINSON Abby-Mae    TREK-DROPS    S23    3:33:19
38.    MAES Elise    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
39.    CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:33:19
40.    DE OLIVEIRA Flavia    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:33:19
41.    BEGGIN Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    3:33:19
42.    RODRIGUEZ REVERT Sofia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:33:19
43.    BALDUCCI Francesca    S.C. MICHELA FANINI    S23    3:33:19
44.    GARCÍA Margarita Victoria    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:33:19
45.    GRANGIER India    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:33:19
46.    SOUYRIS Manon    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:33:19
47.    PISCIALI Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:33:19
48.    PITEL Edwige    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:33:19
49.    NIEWIADOMA Katarzyna    CANYON SRAM RACING    ELM    3:33:19
50.    GONZALEZ BLANCO Lucia    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:33:19
51.    WASMUS Nienke    SWABOLADIES.NL    S23    3:33:19
52.    GEORGE Jennifer    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:33:19
53.    SÜßEMILCH Laura    TEAM STUTTGART    S23    3:33:19
54.    BEX Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    3:33:19
55.    GUILMAN Victorie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    3:33:19
56.    UMUTZHANOVA Makhabbat    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:33:19
57.    PALADIN Asja    VALCAR PBM    ELM    3:33:19
58.    HOLDEN Elizabeth    TREK-DROPS    S23    3:33:19
59.    MERINO CORTAZAR Eider    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:33:19
60.    LAHAYE Lucie    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:33:19
61.    FERRAND PREVOT Pauline    CANYON SRAM RACING    ELM    3:33:19
62.    WILES Tayler    TREK-DROPS    ELM    3:33:19
63.    SOET Aafke    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    3:33:19
64.    TRIAS JORDAN Ariadna    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    3:33:19
65.    SAIFUTDINOVA Natalya    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:33:19
66.    ROBB Lisa    TEAM STUTTGART    ELM    3:33:19
67.    HAMMES Kathrin    TREK-DROPS    ELM    3:33:19
68.    SCHWEINBERGER Kathrin    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    3:33:19
69.    CANVELLI Vania    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:33:19
70.    RIPOLL SABATE Teresa    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:33:19
71.    SCHWEINBERGER Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    3:33:19
72.    KIRALY Monika    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:33:19
73.    AMIALIUSIK Alena    CANYON SRAM RACING    ELM    3:33:19
74.    PAYTON Hannah    TREK-DROPS    ELM    3:33:19
75.    CANTELE Pauline    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:33:19
76.    VAN HOEK Lotte    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:33:19
77.    ZANETTIN Chiara    VALCAR PBM    S23    3:33:19
78.    MAGNALDI Erica    BEPINK    ELM    3:33:19
79.    MUCCIOLI Dalia    VALCAR PBM    ELM    3:33:19
80.    POTOKINA Anna    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:33:19
81.    LLAMAS GARCIA Lorena    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:33:19
82.    GOMEZ FRANQUET Beatriu    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    3:33:19
83.    MARTINEZ BONAFE Cristina    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:33:19
84.    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane    ALE CIPOLLINI    ELM    3:33:19
85.    BORGHESI LETIZIA    BEPINK    S23    3:33:19
86.    VAN DEN STEEN Kelly    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
87.    VIGILIA Alessia    VALCAR PBM    S23    3:33:19
88.    RAAIJMAKERS Marit    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    3:33:19
89.    VYSOTSKA Yevgeniya    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:33:19
90.    RIABCHENKO Tetiana    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:33:19
91.    ROTMAN Lotte    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    3:33:19
92.    MARTURANO Greta    S.C. MICHELA FANINI    S23    3:33:19
93.    CHRISTMAS Danielle    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:33:19
94.    GUGLIELMI Aline    DN DAMES BIOFRAIS    S23    3:33:19
95.    CAUZ Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    ELM    3:33:19
96.    BUIJSMAN Nina    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    3:33:19
97.    SHARPE Alice    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:33:19
98.    KOPPENBURG Clara    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:33:19
99.    CEOLONI Anna    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:33:19
100.    COBB Alice    LE BOULOU – MX    ELM    3:33:19
101.    DREVILLE Anabelle    LE BOULOU – MX    ELM    3:33:19
102.    MORICHON Anais    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:33:19
103.    CEYSSAT Loriane    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:33:19
104.    MAKISE Tsubasa    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
105.    MARTIN MARTIN Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:33:19
106.    ALLIN Pauline    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    3:33:19
107.    VAN VEEN Esther    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:33:19
108.    HAGIWARA Mayuko    ALE CIPOLLINI    ELM    3:33:19
109.    HERNANDEZ Audrey    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:33:19
110.    RIFFEL Christa    CANYON SRAM RACING    S23    3:33:19
111.    DIETRICH Jacqueline    TEAM STUTTGART    S23    3:33:19
112.    TRIAS JORDAN Mireia    CATEMA.CAT    S23    3:33:48
113.    KNIBBE Bonne    SWABOLADIES.NL    ELM    3:33:48
114.    ROSSATO Beatrice    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:33:53
115.    HOOGEBOOM Roos    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:33:53
116.    VAN DE VELDE Julie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
117.    VERSCHELDEN Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:34:32
118.    DRUYTS Jessy    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:33:19
119.    TERUEL RIBES Alba    MOVISTAR WOMEN TEAM    S23    3:33:19
120.    LOPEZ GALLASTEGI Enara    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:44:31
121.    KORMOS Veronika    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    3:44:31
122.    GILABERT VILAPLANA Ariana    CATEMA.CAT    S23    3:44:33
123.    DEVI Camille    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:44:33
124.    DOBRYNINA Kseniia    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:44:33
125.    CHRISTIAN Anna    TREK-DROPS    ELM    3:44:36
126.    MOTTRAM Stephanie    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:44:36
127.    VERSTICHELEN Femke    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:46:58
128.    COLBORNE Henrietta    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:47:02
129.    FERRERES NAVARRO Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:47:02
130.    VAN DE BURG Nancy    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:47:02
131.    COLYN Catherine    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    S23    3:47:02
132.    SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    3:49:04
133.    PACIOS PUJADO Mª Merce    CATEMA.CAT    ELM    3:49:04
134.    MORENO ROCA Alexandra    TORELLI-KUOTA-BROTHER    S23    3:49:04
135.    BAKS Marissa    SWABOLADIES.NL    S23    3:49:04
136.    SCANDOLARA Valentina    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:49:04
137.    SILVA Soraia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:49:04
138.    MEDVEDOVA Tereza    BEPINK    S23    3:49:04
139.    DOCX Mieke    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    3:52:11
140.    NOVIKOVA Olena    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:52:11
141.    PERINI Chiara    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:52:15
142.    NEEFJES Tessa    SWABOLADIES.NL    S23    3:52:15
143.    ISAN BERGA Marina    CATEMA.CAT    ELM    3:52:51
144.    GOROSTIZA ULLOA Aroa    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:54:51
145.    AZNAR TORRES Cristina    TEAM STUTTGART    ELM    3:54:51
146.    BÜCHLER Elena    TEAM STUTTGART    ELM    3:54:51
147.    BLANCO CALBET Iurani    CATEMA.CAT    S23    3:54:51
148.    BENITO PELLICER Mireia    CATEMA.CAT    S23    4:10:27
149.    ORDIÑANA PEREZ Lorena    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    ELM    4:10:27
150.    VILLARET RECHE Esther    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    4:10:27
151.    ORTIZ HANO Rosalía    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    4:10:27
–     KLEMENT Melanie    SWABOLADIES.NL    ELM    Descassificados
–     FENART Ophelie    LE BOULOU – MX    ELM    Descassificados

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1.    BASTIANELLI Marta    ALE CIPOLLINI    ELM    9:39:57
2.    BARNES Hannah    CANYON SRAM RACING    ELM    9:39:58
3.    MOOLMAN-PASIO Ashleigh    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    9:40:09
4.    GONZÁLEZ Alicia    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    9:40:11
5.    LUDWIG UTTRUP Cecilie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    9:40:14
6.    DUVAL Eugénie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    9:40:15
7.    PARKINSON Abby-Mae    TREK-DROPS    S23    9:40:15
8.    FERRAND PREVOT Pauline    CANYON SRAM RACING    ELM    9:40:15
9.    NIEWIADOMA Katarzyna    CANYON SRAM RACING    ELM    9:40:15
10.    GARCÍA Margarita Victoria    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    9:40:16
11.    GILLOW Shara    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    9:40:18
12.    VIECELI Lara    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    9:40:18
13.    WILES Tayler    TREK-DROPS    ELM    9:40:18
14.    SOET Aafke    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    9:40:18
15.    HAMMES Kathrin    TREK-DROPS    ELM    9:40:18
16.    MAGNALDI Erica    BEPINK    ELM    9:40:18
17.    CHRISTMAS Danielle    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    9:40:18
18.    COBB Alice    LE BOULOU – MX    ELM    9:40:18
19.    AMIALIUSIK Alena    CANYON SRAM RACING    ELM    9:40:18
20.    PALADIN Asja    VALCAR PBM    ELM    9:40:21
21.    LLAMAS GARCIA Lorena    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    9:40:21
22.    MERINO CORTAZAR Eider    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    9:40:28
23.    BERTIZZOLO Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    9:41:45
24.    REIS Daniela    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    9:41:45
25.    GRINCZER Natalie    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    9:41:45
26.    PITEL Edwige    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    9:41:45
27.    RIABCHENKO Tetiana    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    9:41:45
28.    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane    ALE CIPOLLINI    ELM    9:41:47
29.    STEIGENGA Nicole    SWABOLADIES.NL    S23    9:42:31
30.    DE GAST Belle    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    9:42:42
31.    LEPISTÖ Lotta    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    9:42:43
32.    GASS Daniela    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    9:42:50
33.    SLIK Rozanne    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    9:42:50
34.    TREVISI Anna    ALE CIPOLLINI    ELM    9:42:52
35.    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    9:42:52
36.    FRANCKE Agnieta    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    9:42:52
37.    MUZIC Evita    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    9:42:52
38.    RODRIGUEZ REVERT Sofia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    9:42:52
39.    RAGUSA Katia    BEPINK    S23    9:42:52
40.    MORZENTI Lisa    BEPINK    S23    9:42:52
41.    SCHWEINBERGER Kathrin    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    9:42:52
42.    GRANGIER India    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    9:42:52
43.    CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen    S.C. MICHELA FANINI    ELM    9:42:52
44.    UMUTZHANOVA Makhabbat    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    9:42:52
45.    VAN VELZEN Bryony    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    9:42:52
46.    BRAVARD Charlotte    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    9:42:52
47.    DE OLIVEIRA Flavia    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    9:42:52
48.    QUAGLIOTTO Nadia    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    9:42:52
49.    GUILMAN Victorie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    9:42:52
50.    SOUYRIS Manon    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    9:42:52
51.    TERUEL RIBES Alba    MOVISTAR WOMEN TEAM    S23    9:42:52
52.    VAN DEN STEEN Kelly    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    9:42:52
53.    GONZALEZ BLANCO Lucia    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    9:42:52
54.    ZANETTIN Chiara    VALCAR PBM    S23    9:42:52
55.    LAHAYE Lucie    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    9:42:52
56.    MARTINEZ BONAFE Cristina    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    9:42:52
57.    SAIFUTDINOVA Natalya    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    9:42:52
58.    VYSOTSKA Yevgeniya    S.C. MICHELA FANINI    ELM    9:42:52
59.    KIRALY Monika    S.C. MICHELA FANINI    ELM    9:42:52
60.    CANVELLI Vania    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    9:42:52
61.    GOMEZ FRANQUET Beatriu    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    9:42:52
62.    BORGHESI LETIZIA    BEPINK    S23    9:42:52
63.    MUCCIOLI Dalia    VALCAR PBM    ELM    9:42:52
64.    CEYSSAT Loriane    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    9:42:52
65.    RIFFEL Christa    CANYON SRAM RACING    S23    9:42:52
66.    ROE Eileen    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    9:42:55
67.    DUYCK Ann-Sophie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    9:43:00
68.    HOLDEN Elizabeth    TREK-DROPS    S23    9:43:00
69.    BEGGIN Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    9:43:00
70.    PAYTON Hannah    TREK-DROPS    ELM    9:43:00
71.    VIGILIA Alessia    VALCAR PBM    S23    9:43:00
72.    POTOKINA Anna    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    9:43:00
73.    MAKISE Tsubasa    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    9:43:00
74.    DREVILLE Anabelle    LE BOULOU – MX    ELM    9:43:00
75.    RAAIJMAKERS Marit    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    9:43:00
76.    VAN VEEN Esther    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    9:43:00
77.    ALLIN Pauline    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    9:43:00
78.    KOPPENBURG Clara    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    9:43:00
79.    VAN DE VELDE Julie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    9:43:00
80.    DIETRICH Jacqueline    TEAM STUTTGART    S23    9:43:00
81.    HOOGEBOOM Roos    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    9:43:26
82.    ROSSATO Beatrice    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    9:43:26
83.    SPEROTTO Maria Vittoria    BEPINK    S23    9:43:43
84.    HAGIWARA Mayuko    ALE CIPOLLINI    ELM    9:44:41
85.    CEOLONI Anna    S.C. MICHELA FANINI    ELM    9:44:44
86.    PISCIALI Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    9:46:15
87.    PERCHTOLD Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    9:46:34
88.    KERN Spela    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    9:46:34
89.    DRUYTS Jessy    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    9:46:34
90.    DRUYTS Kelly    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    9:47:38
91.    JORGENSEN Emma    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    S23    9:47:38
92.    MAES Elise    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    9:48:15
93.    CONSONNI Chiara    VALCAR PBM    S23    9:49:27
94.    STRICKER Anna    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    9:50:40
95.    MARTURANO Greta    S.C. MICHELA FANINI    S23    9:50:40
96.    VAN HOEK Lotte    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    9:50:48
97.    BUIJSMAN Nina    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    9:52:58
98.    MIDELET Alphanie    LE BOULOU – MX    S23    9:53:06
99.    BEX Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    9:54:10
100.    ROTMAN Lotte    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    9:54:21
101.    MARTINS María    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    9:54:22
102.    SHARPE Alice    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    9:54:22
103.    GEORGE Jennifer    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    9:54:39
104.    SCHWEINBERGER Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    9:54:57
105.    HERNANDEZ Audrey    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    9:55:57
106.    DEVI Camille    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    9:55:58
107.    BALDUCCI Francesca    S.C. MICHELA FANINI    S23    9:57:46
108.    MARTIN MARTIN Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    9:57:46
109.    VERSCHELDEN Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    9:58:31
110.    SCANDOLARA Valentina    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    9:58:37
111.    CHRISTIAN Anna    TREK-DROPS    ELM    9:58:37
112.    SÜßEMILCH Laura    TEAM STUTTGART    S23    10:00:27
113.    TRIAS JORDAN Ariadna    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    10:00:35
114.    WASMUS Nienke    SWABOLADIES.NL    S23    10:02:09
115.    BAKS Marissa    SWABOLADIES.NL    S23    10:02:19
116.    ROBB Lisa    TEAM STUTTGART    ELM    10:02:42
117.    RIPOLL SABATE Teresa    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    10:03:40
118.    GUGLIELMI Aline    DN DAMES BIOFRAIS    S23    10:04:06
119.    PERINI Chiara    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    10:05:30
120.    CANTELE Pauline    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    10:05:40
121.    LOPEZ GALLASTEGI Enara    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    10:05:55
122.    MORICHON Anais    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    10:06:06
123.    TRIAS JORDAN Mireia    CATEMA.CAT    S23    10:06:11
124.    VERSTICHELEN Femke    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    10:06:26
125.    COLYN Catherine    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    S23    10:06:27
126.    VAN DE BURG Nancy    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    10:07:50
127.    COLBORNE Henrietta    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    10:08:05
128.    PACIOS PUJADO Mª Merce    CATEMA.CAT    ELM    10:08:36
129.    KORMOS Veronika    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    10:08:56
130.    MEDVEDOVA Tereza    BEPINK    S23    10:09:48
131.    DOBRYNINA Kseniia    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    10:11:34
132.    SILVA Soraia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    10:11:42
133.    MOTTRAM Stephanie    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    10:13:05
134.    CAUZ Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    ELM    10:14:02
135.    SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    10:18:01
136.    FERRERES NAVARRO Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    10:19:12
137.    ISAN BERGA Marina    CATEMA.CAT    ELM    10:21:48
138.    GILABERT VILAPLANA Ariana    CATEMA.CAT    S23    10:21:50
139.    DOCX Mieke    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    10:21:55
140.    BLANCO CALBET Iurani    CATEMA.CAT    S23    10:23:48
141.    KNIBBE Bonne    SWABOLADIES.NL    ELM    10:25:55
142.    MORENO ROCA Alexandra    TORELLI-KUOTA-BROTHER    S23    10:26:21
143.    NOVIKOVA Olena    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    10:30:44
144.    NEEFJES Tessa    SWABOLADIES.NL    S23    10:33:14
145.    BÜCHLER Elena    TEAM STUTTGART    ELM    10:35:34
146.    AZNAR TORRES Cristina    TEAM STUTTGART    ELM    10:35:34
147.    GOROSTIZA ULLOA Aroa    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    10:45:10