Bardiani - CSF

Siedemnastu kolarzy będzie jeździło w zielonych strojach Bardiani – CSF w nadchodzącym sezonie.

Rok 2017 nie był zbytnio udany dla włoskiej ekipy Pro Conti. Tylko cztery zwycięstwa (trzynaście w 2016), ale przede wszystkim dwie wpadki dopingowe spowodowały, że o Bardiani – CSF nie mówiło się dobrze.

Stefano Pirazzi i Nicola Ruffoni zostali zwolnieni ze skutkiem natychmiastowym i drużyna uszczupliła się do 16. zawodników. W przyszłym sezonie w jej barwach ma jeździć pięciu nowych kolarzy, a cały skład będzie liczył 17. kolarzy.

Nowe nabytki to przede wszystkim Andrea Guardini i Manuel Senni. Do zespołu dołączyli także trzej orlicy: Giovanni Carboni i Umberto Orsini z Team Colpack-Marchiol oraz Daniel Savini (GS Maltinti). Ekipa tradycyjnie złożona tylko z włoskich kolarzy na pierwszym zgrupowaniu spotka się w Montecchio Emilia od 4 do 6 grudnia.

Skład Bardiani – CSF na sezon 2018:

Vincenzo Albanese, Simone Andreetta, Enrico Barbin, Michael Bresciani, Giovanni Carboni, Giulio Ciccone, Andrea Guardini, Mirco Maestri, Marco Maronese, Umberto Orsini, Lorenzo Rota, Daniel Savini, Manuel Senni, Paolo Simion, Simone Sterbini, Alessandro Tonelli, Luca Wackermann