fot. Giro d'Italia

Ekipa Bardiani – CSF zaczyna odkrywać karty na Giro d’Italia 2020. Pierwszym zawodnikiem pewnym udziału w imprezie jest Giovanni Carboni.

Carboni to obecnie zdecydowanie najlepszy zawodnik włoskiego zespołu drugiej dywizji. Już w ubiegłym roku było mu dane na kilka dni założyć białą koszulkę lidera klasyfikacji młodzieżowej, co było do tej pory jego największym sukcesem w karierze. Tym razem jednak może być nawet nieco lepiej, gdyż 25-letni kolarz celuje w etapowe zwycięstwo, lub nawet koszulkę najlepszego górala.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez zespół, Carboni jest w tym roku w jeszcze lepszej formie niż podczas ostatniego Giro, co powinno mu pomóc w osiągnięciu co najmniej jednego z celów. Co jednak ciekawe, wyniki na to w ogóle nie wskazują. W porównaniu z zeszłorocznymi występami m.in. w Route d’Occitanie, 16. miejsce w Mont Ventoux Denivele Challenge nie robi wielkiego wrażenia.

Na ten moment nie wiadomo kto dołączy do Carboniego. W ciągu najbliższych dni włodarze ekipy Bardiani dokonają ostatnich testów swoich zawodników, którzy wciąż walczą o występ w najważniejszym włoskim wyścigu w sezonie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments