fot. Bardiani - CSF

30- latek po dwóch przeciętnych sezonach we włoskiej drużynie zdecydował się podpisać kontrakt z zespołem Giotti Victoria Automotive.

Włoch, który podczas swojej kariery dal się poznać jako skuteczny sprinter głównie w azjatyckich wyścigach, takich jak Tour de Langkawi, gdzie na przestrzeni lat odniósł 24 zwycięstwa zdecydował się dołączyć do zespołu z rumuńską licencją, którego tytularnym sponsorem jest włoska firma Giotti Victoria. O zawodniku wypowiedział się trener drużyny Stefano Giuliani.

Wartość Andrei jest znana wszystkim, mając kolarza o takiej charakterystyce i potencjale w swojej drużynie to duma dla nas wszystkich. Znam już trochę Guardiniego, jego determinację, koncentrację na celu i profesjonalizm. Możliwość współpracowania wraz z nim będzie bardzo motywująca dla mnie i dla reszty zespołu

– powiedział w komunikacie prasowym Włoch.

Nie ma jeszcze informacji z kim Andrea Guardini będzie jeździć w swojej nowej drużynie. Możemy być niemal pewni, że jej kierownictwo będzie chciało zapewnić swojemu zawodnikowi jak najlepszy sprinterski pociąg.

Poprzedni artykułMichel Kreder kończy karierę
Następny artykułTrasa Gent-Wevelgem 2020
Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments