fot. FDJ

Sebastien Reichenbach opuścił już szpital po kraksie z rozegranego w ubiegłym tygodniu Tre Valli Varesine, jednak nieprędko powróci do treningów na szosie. Informacji o stanie zdrowia Szwajcara udzieliła poprzez media społecznościowe ekipa FDJ.

Rehabilitacja łokcia została już rozpoczęta, jednak leczenia wymaga również doznane w tym samym wypadku pęknięcie miednicy. Stan zdrowia i postępy w leczeniu zawodnika dobrze rokują, dlatego mamy nadzieję, że za trzy miesiące ponownie zobaczymy go na rowerze,

– poinformowała drużyna Reichenbacha.

Przypomnijmy, że wokół kraksy narosły duże kontrowersje po tym, jak francuska ekipa zarzuciła Gianniemu Mosconowi (Team Sky) intencjonalne doprowadzenie do wypadku. Wersję tę potwierdził poszkodowany Szwajcar, składając oficjalne doniesienie na policję. Włoch natomiast upiera się, że z wypadkiem nie miał nic wspólnego i nie boi się konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości.

 

Poprzedni artykułPiotr Wadecki: „Paweł Cieślik może zastąpić Hirta”
Następny artykułTour of Turkey 2017: Bennett pierwszym liderem
Z wykształcenia geograf i klimatolog. Przed dołączeniem do zespołu naszosie.pl związana była z CyclingQuotes, gdzie nabawiła się duńskiego akcentu. Kocha Pink Floydów, szare skandynawskie poranki i swoje boksery. Na Twitterze jest znacznie zabawniejsza. Ulubione wyścigi: Ronde van Vlaanderen i Giro d’Italia.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments