Fot. Dimension Data

Drużyna Dimension Data chce, aby Tom-Jelte Slagter zajął jak najwyższe miejsce w którymś z ardeńskich klasyków, w związku z czym obiecuje mu pomoc i wsparcie. Holender po czterech sezonach opuszcza Cannondale. 

Bardzo się cieszę, że podczas kolejnych sezonów będę ścigał się w barwach Dimension Data. Lata spędzone w Cannondale były świetne, ale poczułem, że nadszedł dla mnie czas na nowe wyzwania. Drużyna Dimension Data ma wspaniałą wizję [kolarstwa] i powód do istnienia, a biorąc pod uwagę sportowe cele, jakie chce osiągnąć, myślę, że jest to dla mnie idealne miejsce, by się rozwinąć

– powiedział Tom-Jelte Slagter.

Największym sukcesem Toma-Jelte Slagtera jest zwycięstwo w wyścigu Tour Down Under w 2013 roku. Ma na koncie także wygrane etapy w takich wyścigach, jak: Paryż-Nicea, Tour of Alberta oraz Haut Var. W tym roku dołożył do tego triumf na drugim odcinku wyścigu dookoła Austrii, gdzie notabene pokonał kolarza Dimension Data – Mekseba Debesaya.

Ofensywny styl jazdy Toma-Jelte Slagtera jest lubiany przez kibiców, dzięki czemu dyrekcja drużyny Dimension Data jest pewna, że będzie on świetnym ambasadorem fundacji Qhubeka oraz drużyny Dimension Data.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments