luck-bikes.eu

Urządzenia montowane będą w podeszwach i dostępne zarówno na szosę jak i rowery górskie.

Hiszpańska firma Luck już dwa lata temu stworzyła prototyp pomiaru mocy montowanego w butach, ale dopiero w tym roku na targach Eurobike produkt został oficjalnie zaprezentowany. Luck Potentiometer może być zamontowany do wysokich modeli butów producenta. Dostępne będzie 16 modeli w cenie od 200 do 300 euro zarówno na szosę jak i MTB.

Pomiar będzie wykorzystywał zarówno łączność bluetooth jak i ANT+, co pozwoli na współpracę ze smartfonami (w specjalnie przygotowanej aplikacji) i licznikami takimi jak Garmin Edge.

Producent stworzył dwie wersje – w jednym oraz w dwóch butach. Jeśli zdecydujemy się na wykorzystanie tylko jednej stopy, to licznik będzie automatycznie podawał dwukrotność jej mocy, żeby określić naszą jazdę.

Jeśli jesteśmy fanami butów jedynych w swoim rodzaju, to Luck proponuje produkty dopasowane idealnie do naszych wymiarów i ozdobione specjalnymi nadrukami.

Cena wkładki ma wynieść 200 euro za sztukę.

Produkty można obejrzeć na luck-bikes.eu

Poprzedni artykułTony Martin wygrał jazdę na czas w wyścigu Tour of Britain
Następny artykułTour of Britain etap 7b: długi finisz Rohana Dennisa
Menedżer sportu, fotograf. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments