© Małopolski Wyścig Górski / Michał Plebanek

Kolarz Domin Sport – Mateusz Komar okazał się najlepszy z czteroosobowej ucieczki i został triumfatorem „Korony Kocich Gór”!

Już od startu wielu kolarzy jechało bardzo aktywnie, a to zaowocowało kilkunastoosobową ucieczką, która kręciła z przewagą półtorej minuty nad dwunastoosobowym pościgiem. Taki stan rzeczy utrzymywał się przez kilkadziesiąt kilometrów, aż do momentu, gdy współpraca w odjeździe przestała się układać.

Wówczas na atak zdecydowała się czwórka zawodników: Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowcie) Artur Detko, Mateusz Komar (obaj Domin Sport) oraz Paweł Charucki (Verva ActiveJet). Kwartet szybko zyskał sobie pół minuty przewagi i ostatecznie to między dzielna czwórka rozegrała walkę o zwycięstwo.

Najlepszy okazał się Mateusz Komar z Domin Sport, który wyprzedził Łukasza Owsiana i Pawła Charuckiego. Dla popularnego „Komarka” to kolejny triumf w tym sezonie. Ponad tydzień temu wygrał jeden z etapów Małopolskiego Wyścigu Górskiego.

Pełne wyniki > tutaj

 

Poprzedni artykułMiguel Lopez wygrywa Tour de Suisse, ostatni etap dla Pantano
Następny artykułKrsimar BIG Silvant Team ekipą zawodową w 2017 roku?
Licencjat politologii na UAM, pracuje w sklepie rowerowym, półamatorsko jeździ rowerem. Za gadanie o dwóch kółkach chcą go wyrzucić z domu. Jeśli już nie zajmuje się rowerami, to marnuje czas na graniu w Fifę. W trakcie Tour de Pologne zazwyczaj jest na Woodstocku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments