fot. Dolnośląski ZK

Zwycięstwem Michała Podlaskiego (Voster ATS) zakończył się wyścig Korona Kocich Gór. Podium uzupełnili Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) oraz Mateusz Grabis (Voster ATS).

Wczoraj, kiedy wszyscy emocjonowali się wyścigiem ze startu wspólnego elity mężczyzn w Innsbrucku, w Polsce rozegrano klasyczny wyścig Korona Kocich Gór. Podobnie jak w poprzednich latach, meta i start wyścigu usytuowana była na legendarnej Prababce w okolicach Trzebnicy.

Elita miała wczoraj do pokonania całkiem spory dystans – 121,8 kilometra, na co składało się 14 pagórkowatych rund liczących 8,7 km.

Ostatecznie, po ciekawym wyścigu, po zwycięstwo sięgnął Michał Podlaski (Voster ATS), który na finiszu pod Prababkę pokonał Alana Banaszka (CCC Sprandi Polkowice) i Mateusza Grabisa (Voster ATS). Popularny „Banan” był za to najlepszy w kategorii młodzieżowców.

wyniki – tutaj

Poprzedni artykułNowe nabytki w WB Aqua Protect Veranclassic
Następny artykułNowi kolarze w młodzieżowym Sunwebie
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments