Włoch z drużyny Sky drugi rok z rzędu wygrał drugi etap wyścigu w Dubaju. Dobrze pojechali Polacy – ósme miejsce wywalczył Grzegorz Stępniak (CCC), a Marcin Białobłocki dzięki bardzo aktywnej i skutecznej jeździe w ucieczce został liderem klasyfikacji punktowej!

Drugi etap, po 188 kilometrach kończył się obok hotelu Atlantis w Palm Jumeirah, czyli miejsca, które dzięki odbywającemu się tam od trzech sezonów etapu Dubai Tour, uzyskało miano jednej z najbardziej spektakularnych aren do rozgrywania kolarskich sprintów.

3409160

Ucieczkę dnia zainicjował Polak Marcin Białobłocki (ONE), do którego dołączyli: Silvan Dillier (BMC), Francisco Mancebo (SKD) oraz Koen De Kort (TGA). Mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas wygrał wszystkie trzy lotne premie i zapewnił sobie koszulkę lidera klasyfikacji punktowej.

Drużyna Etixx-Quick Step mająca w składzie lidera wyścigu Marcela Kittela czyniła swoją powinność i prowadziła peleton, ścigając przy okazji ucieczkę, którą dogoniła 15 kilometrów przed metą. Wówczas na czoło głównej grupy wyszła drużyna One Pro Cycling, w której pociągu obecny był także Białobłocki!

Sama końcówka z powodu kraksy na czele peletonu była chaotyczna. Najlepiej w tej sytuacji odnaleźli się kolarze Sky, bowiem na ostatnich metrach Elia Viaviani miał jeszcze dwóch rozprowadzających.

Oprócz Marcina Białobłockiego na pochwałę zasługuje także Grzegorz Stępniak, który zdołał finiszować na ósmej pozycji, wyprzedzając m.in. Marka Cavendisha. W końcówce na czele peletonu widoczni byli kolarze CCC, którym co prawda nie udało się ustawić  zgranego pociągu, ale obecność Stępniaka w czołówce potwierdza, że “Pomarańczowi” nie najgorzej radzą sobie w Dubaju.

Nowym liderem Dubai Tour został Viviani, a najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w GC pozostał Stępniak (12.lokata).

Video z ostatnich kilometrów: 

Wyniki 2. etapu:

1    VIVIANI    Elia    ITA    TEAM SKY    4:07:39
2    MODOLO    Sacha    ITA    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
3    NIZZOLO    Giacomo    ITA    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
4    GUARDINI    Andrea    ITA    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
5    VAITKUS    Tomas    LTU    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
6    SWIFT    Ben    GBR    TEAM SKY    4:07:39
7    KOLAR    Michal    SVK    TINKOFF    4:07:39
8    STEPNIAK    Grzegorz    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
9    OPIE    Chris    GBR    ONE PRO CYCLING    4:07:39
10    CAVENDISH    Mark    GBR    DIMENSION DATA    4:07:39
11    VERSCHOOR    Martijn    NED    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
12    PALINI    Andrea    ITA    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:07:39
13    LOBATO DEL VALLE    Juan    ESP    MOVISTAR TEAM    4:07:39
14    GILBERT    Philippe    BEL    BMC RACING TEAM    4:07:39
15    BARKER    Yanto    GBR    ONE PRO CYCLING    4:07:39
16    LATHAM    Christopher    GBR    TEAM WIGGINS    4:07:39
17    DE VREESE    Laurens    BEL    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
18    IZAGUIRRE    Gorka    ESP    MOVISTAR TEAM    4:07:39
19    DILLIER    Silvan    SUI    BMC RACING TEAM    4:07:39
20    WACKERMANN    Luca    ITA    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
21    VLIEGEN    Loic    BEL    BMC RACING TEAM    4:07:39
22    KITTEL    Marcel    GER    ETIXX – QUICK-STEP    4:07:39
23    BENNATI    Daniele    ITA    TINKOFF    4:07:39
24    TRENTIN    Matteo    ITA    ETIXX – QUICK-STEP    4:07:39
25    HERMANS    Ben    BEL    BMC RACING TEAM    4:07:39
26    WESTRA    Lieuwe    NED    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
27    BOHLI    Tom    SUI    BMC RACING TEAM    4:07:39
28    FERRARI    Roberto    ITA    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
29    PLANET    Charles    FRA    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
30    FENN    Andrew    GBR    TEAM SKY    4:07:39
31    KIENDYS    Tomasz    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
32    MAES    Nikolas    BEL    ETIXX – QUICK-STEP    4:07:39
33    GOGL    Michael    AUT    TINKOFF    4:07:39
34    HONKISZ    Adrian    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
35    REBELLIN    Davide    ITA    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
36    FARIA DA COSTA    Rui Alberto    POR    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
37    CURVERS    Roy    NED    TEAM GIANT – ALPECIN    4:07:39
38    DE BACKER    Bert    BEL    TEAM GIANT – ALPECIN    4:07:39
39    DE KORT    Koen    NED    TEAM GIANT – ALPECIN    4:07:39
40    SMUKULIS    Gatis    LAT    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
41    GOLAS    Michal    POL    TEAM SKY    4:07:39
42    POLANC    Jan    SLO    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
43    LOZANO RIBA    David    ESP    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
44    SENNI    Manuel    ITA    BMC RACING TEAM    4:07:39
45    LEFRANCOIS    Nicolas    FRA    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
46    RUBIO ARRIBAS    Jesus Alberto    ESP    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
47    OLIVEIRA    Nelson    POR    MOVISTAR TEAM    4:07:39
48    SUTTERLIN    Jasha    GER    MOVISTAR TEAM    4:07:39
49    MARYCZ    Jaroslaw    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
50    PERON    Andrea    ITA    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
51    SABATINI    Fabio    ITA    ETIXX – QUICK-STEP    4:07:39
52    DOUGALL    Nick    RSA    DIMENSION DATA    4:07:39
53    KNEES    Christian    GER    TEAM SKY    4:07:39
54    VISCONTI    Giovanni    ITA    MOVISTAR TEAM    4:07:39
55    TLEUBAYEV    Ruslan    KAZ    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
56    HENTTALA    Joonas    FIN    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
57    HADDI    Soufiane    MAR    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:07:39
58    MIRZA ALHAMMADI    Yousif    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
59    GRUZDEV    Dmitriy    KAZ    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
60    LANDER    Sebastian    DEN    ONE PRO CYCLING    4:07:39
61    SAGAN    Juraj    SVK    TINKOFF    4:07:39
62    BASKA    Erik    SVK    TINKOFF    4:07:39
63    SAMOILAU    Branislau    BLR    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
64    KUREK    Adrian    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
65    PONZI    Simone    ITA    CCC SPRANDI POLKOWICE    4:07:39
66    STUYVEN    Jasper    BEL    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
67    FAIRLY    Caleb    USA    TEAM GIANT – ALPECIN    4:07:39
68    FOMINYKH    Daniil    KAZ    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
69    BOARO    Manuele    ITA    TINKOFF    4:07:39
70    PATTEN    Daniel    GBR    TEAM WIGGINS    4:07:39
71    WILLIAMS    Peter    GBR    ONE PRO CYCLING    4:07:39
72    BIALOBLOCKI    Marcin    POL    ONE PRO CYCLING    4:07:39
73    SANCHEZ GONZALEZ    Samuel    ESP    BMC RACING TEAM    4:07:39
74    PETILLI    Simone    ITA    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
75    DOWSETT    Alex    GBR    MOVISTAR TEAM    4:07:39
76    SKJOESTAD LUNKE    Sindre    NOR    TEAM GIANT – ALPECIN    4:07:39
77    CONTI    Valerio    ITA    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
78    CANCELLARA    Fabian    SUI    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
79    TEKLEHAIMANOT    Daniel    ERI    DIMENSION DATA    4:07:39
80    BERHANE    Natnael    ERI    DIMENSION DATA    4:07:39
81    SOLER    Marc    ESP    MOVISTAR TEAM    4:07:39
82    MCCORMICK    Hayden    NZL    ONE PRO CYCLING    4:07:39
83    AL ALI    Ibrahim    UAE    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:07:39
84    CLANCY    Stephen    IRL    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
85    FENG    Chun Kai    TPE    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
86    BONO    Matteo    ITA    LAMPRE – MERIDA    4:07:39
87    RENSHAW    Mark    AUS    DIMENSION DATA    4:07:39
88    TENNANT    Andrew    GBR    TEAM WIGGINS    4:07:39
89    SANTAROMITA    Ivan    SUI    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:07:39
90    XHULIANO    Kamberaj    ALB    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:07:39
91    MOINARD    Amael    FRA    BMC RACING TEAM    4:07:39
92    POPOVYCH    Yaroslav    UKR    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
93    JELLOUL    Adil    MAR    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:08:51
94    EISEL    Bernhard    AUT    DIMENSION DATA    4:07:39
95    BOOM    Lars    NED    ASTANA PRO TEAM    4:07:39
96    DEVOLDER    Stijn    BEL    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
97    MEGIAS LEAL    Javier    ESP    TEAM NOVO NORDISK    4:07:39
98    ALMANSOURI    Ahmed    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
99    JONES    Carter    USA    TEAM GIANT – ALPECIN    4:09:24
100    MARTIN    Tony    GER    ETIXX – QUICK-STEP    4:07:39
101    NORDHAUG    Lars Petter    NOR    TEAM SKY    4:07:39
102    ROGERS    Michael    AUS    TINKOFF    4:07:39
103    MOSCON    Gianni    ITA    TEAM SKY    4:07:39
104    WIGGINS    Bradley    GBR    TEAM WIGGINS    4:07:39
105    MORTENSEN    Martin    DEN    ONE PRO CYCLING    4:07:39
106    RAST    Grégory    SUI    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
107    WISNIOWSKI    Lukasz    POL    ETIXX – QUICK-STEP    4:07:39
108    ALMANSOURI    Jaber    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
109    HOLOHAN    Liam    GBR    TEAM WIGGINS    4:09:51
110    COLEDAN    Marco    ITA    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
111    ABELOUACHE    Essaid    MAR    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:07:39
112    GOSS    Matthew Harley    AUS    ONE PRO CYCLING    4:07:39
113    BRAMMEIER    Matthew    IRL    DIMENSION DATA    4:10:09
114    DIBBEN    Jonathan    GBR    TEAM WIGGINS    4:10:09
115    JIM    Songezo    RSA    DIMENSION DATA    4:10:11
116    VAN POPPEL    Boy    NED    TREK – SEGAFREDO    4:07:39
117    DOULL    Owain    GBR    TEAM WIGGINS    4:07:39
118    CHRISTIAN    Mark    GBR    TEAM WIGGINS    4:10:33
119    MANCEBO PEREZ    Francisco    ESP    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:11:24
120    OBAID MURAD    Tariq    UAE    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    4:11:26
121    ALBLOUSHI    Majed    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    4:11:26
122    CASTROVIEJO    Jonathan    ESP    MOVISTAR TEAM    4:11:36
123    VERMOTE    Julien    BEL    ETIXX – QUICK-STEP    4:11:38
124    KEISSE    Iljo    BEL    ETIXX – QUICK-STEP    4:11:38

Klasyfikacja generalna:

1    VIVIANI    Elia    ITA    TEAM SKY    7:42:50
2    KITTEL    Marcel    GER    ETIXX – QUICK-STEP    7:42:50
3    NIZZOLO    Giacomo    ITA    TREK – SEGAFREDO    7:42:52
4    MODOLO    Sacha    ITA    LAMPRE – MERIDA    7:42:54
5    CAVENDISH    Mark    GBR    DIMENSION DATA    7:42:54
6    HADDI    Soufiane    MAR    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:42:59
7    GUARDINI    Andrea    ITA    ASTANA PRO TEAM    7:43:00
8    VAITKUS    Tomas    LTU    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:43:00
9    KOLAR    Michal    SVK    TINKOFF    7:43:00
10    OPIE    Chris    GBR    ONE PRO CYCLING    7:43:00
11    PALINI    Andrea    ITA    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:43:00
12    STEPNIAK    Grzegorz    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:00
13    VERSCHOOR    Martijn    NED    TEAM NOVO NORDISK    7:43:00
14    LOBATO DEL VALLE    Juan    ESP    MOVISTAR TEAM    7:43:00
15    IZAGUIRRE    Gorka    ESP    MOVISTAR TEAM    7:43:00
16    DILLIER    Silvan    SUI    BMC RACING TEAM    7:43:00
17    GOGL    Michael    AUT    TINKOFF    7:43:00
18    DE BACKER    Bert    BEL    TEAM GIANT – ALPECIN    7:43:00
19    DE KORT    Koen    NED    TEAM GIANT – ALPECIN    7:43:01
20    VLIEGEN    Loic    BEL    BMC RACING TEAM    7:43:03
21    RUBIO ARRIBAS    Jesus Alberto    ESP    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:43:03
22    LATHAM    Christopher    GBR    TEAM WIGGINS    7:43:05
23    DE VREESE    Laurens    BEL    ASTANA PRO TEAM    7:43:05
24    GILBERT    Philippe    BEL    BMC RACING TEAM    7:43:05
25    BENNATI    Daniele    ITA    TINKOFF    7:43:05
26    SWIFT    Ben    GBR    TEAM SKY    7:43:05
27    WACKERMANN    Luca    ITA    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:43:05
28    WESTRA    Lieuwe    NED    ASTANA PRO TEAM    7:43:05
29    CURVERS    Roy    NED    TEAM GIANT – ALPECIN    7:43:05
30    TRENTIN    Matteo    ITA    ETIXX – QUICK-STEP    7:43:05
31    KIENDYS    Tomasz    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:05
32    HERMANS    Ben    BEL    BMC RACING TEAM    7:43:05
33    SABATINI    Fabio    ITA    ETIXX – QUICK-STEP    7:43:05
34    FARIA DA COSTA    Rui Alberto    POR    LAMPRE – MERIDA    7:43:05
35    BASKA    Erik    SVK    TINKOFF    7:43:05
36    GOLAS    Michal    POL    TEAM SKY    7:43:05
37    BARKER    Yanto    GBR    ONE PRO CYCLING    7:43:05
38    REBELLIN    Davide    ITA    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:05
39    SMUKULIS    Gatis    LAT    ASTANA PRO TEAM    7:43:05
40    MARYCZ    Jaroslaw    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:05
41    PONZI    Simone    ITA    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:05
42    POLANC    Jan    SLO    LAMPRE – MERIDA    7:43:05
43    MIRZA ALHAMMADI    Yousif    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:43:05
44    TLEUBAYEV    Ruslan    KAZ    ASTANA PRO TEAM    7:43:05
45    BOHLI    Tom    SUI    BMC RACING TEAM    7:43:05
46    MAES    Nikolas    BEL    ETIXX – QUICK-STEP    7:43:05
47    OLIVEIRA    Nelson    POR    MOVISTAR TEAM    7:43:05
48    SENNI    Manuel    ITA    BMC RACING TEAM    7:43:05
49    HONKISZ    Adrian    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:05
50    KUREK    Adrian    POL    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:05
51    PERON    Andrea    ITA    TEAM NOVO NORDISK    7:43:05
52    STUYVEN    Jasper    BEL    TREK – SEGAFREDO    7:43:05
53    XHULIANO    Kamberaj    ALB    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:43:05
54    LANDER    Sebastian    DEN    ONE PRO CYCLING    7:43:05
55    FAIRLY    Caleb    USA    TEAM GIANT – ALPECIN    7:43:05
56    CANCELLARA    Fabian    SUI    TREK – SEGAFREDO    7:43:05
57    WILLIAMS    Peter    GBR    ONE PRO CYCLING    7:43:05
58    CONTI    Valerio    ITA    LAMPRE – MERIDA    7:43:05
59    ABELOUACHE    Essaid    MAR    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:43:05
60    MCCORMICK    Hayden    NZL    ONE PRO CYCLING    7:43:05
61    ALMANSOURI    Jaber    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:43:05
62    MOINARD    Amael    FRA    BMC RACING TEAM    7:43:05
63    VAN POPPEL    Boy    NED    TREK – SEGAFREDO    7:43:05
64    DEVOLDER    Stijn    BEL    TREK – SEGAFREDO    7:43:05
65    NORDHAUG    Lars Petter    NOR    TEAM SKY    7:43:05
66    BIALOBLOCKI    Marcin    POL    ONE PRO CYCLING    7:43:07
67    SOLER    Marc    ESP    MOVISTAR TEAM    7:43:14
68    PLANET    Charles    FRA    TEAM NOVO NORDISK    7:43:16
69    LOZANO RIBA    David    ESP    TEAM NOVO NORDISK    7:43:16
70    SUTTERLIN    Jasha    GER    MOVISTAR TEAM    7:43:16
71    LEFRANCOIS    Nicolas    FRA    TEAM NOVO NORDISK    7:43:16
72    VISCONTI    Giovanni    ITA    MOVISTAR TEAM    7:43:16
73    KNEES    Christian    GER    TEAM SKY    7:43:16
74    BOARO    Manuele    ITA    TINKOFF    7:43:16
75    PATTEN    Daniel    GBR    TEAM WIGGINS    7:43:16
76    SAMOILAU    Branislau    BLR    CCC SPRANDI POLKOWICE    7:43:16
77    SANCHEZ GONZALEZ    Samuel    ESP    BMC RACING TEAM    7:43:16
78    DOWSETT    Alex    GBR    MOVISTAR TEAM    7:43:16
79    GRUZDEV    Dmitriy    KAZ    ASTANA PRO TEAM    7:43:16
80    PETILLI    Simone    ITA    LAMPRE – MERIDA    7:43:16
81    CLANCY    Stephen    IRL    TEAM NOVO NORDISK    7:43:16
82    BERHANE    Natnael    ERI    DIMENSION DATA    7:43:16
83    FOMINYKH    Daniil    KAZ    ASTANA PRO TEAM    7:43:16
84    SKJOESTAD LUNKE    Sindre    NOR    TEAM GIANT – ALPECIN    7:43:16
85    SANTAROMITA    Ivan    SUI    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:43:16
86    TEKLEHAIMANOT    Daniel    ERI    DIMENSION DATA    7:43:16
87    MEGIAS LEAL    Javier    ESP    TEAM NOVO NORDISK    7:43:16
88    BONO    Matteo    ITA    LAMPRE – MERIDA    7:43:16
89    MOSCON    Gianni    ITA    TEAM SKY    7:43:16
90    ROGERS    Michael    AUS    TINKOFF    7:43:16
91    RAST    Grégory    SUI    TREK – SEGAFREDO    7:43:16
92    GOSS    Matthew Harley    AUS    ONE PRO CYCLING    7:43:16
93    FERRARI    Roberto    ITA    LAMPRE – MERIDA    7:43:24
94    HENTTALA    Joonas    FIN    TEAM NOVO NORDISK    7:43:24
95    BOOM    Lars    NED    ASTANA PRO TEAM    7:43:26
96    FENG    Chun Kai    TPE    LAMPRE – MERIDA    7:43:34
97    MARTIN    Tony    GER    ETIXX – QUICK-STEP    7:43:34
98    COLEDAN    Marco    ITA    TREK – SEGAFREDO    7:43:45
99    RENSHAW    Mark    AUS    DIMENSION DATA    7:43:47
100    SAGAN    Juraj    SVK    TINKOFF    7:43:49
101    EISEL    Bernhard    AUT    DIMENSION DATA    7:43:49
102    POPOVYCH    Yaroslav    UKR    TREK – SEGAFREDO    7:44:00
103    WISNIOWSKI    Lukasz    POL    ETIXX – QUICK-STEP    7:44:02
104    JELLOUL    Adil    MAR    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:44:17
105    FENN    Andrew    GBR    TEAM SKY    7:44:22
106    AL ALI    Ibrahim    UAE    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:44:44
107    MORTENSEN    Martin    DEN    ONE PRO CYCLING    7:45:13
108    HOLOHAN    Liam    GBR    TEAM WIGGINS    7:45:17
109    DIBBEN    Jonathan    GBR    TEAM WIGGINS    7:45:35
110    JONES    Carter    USA    TEAM GIANT – ALPECIN    7:45:39
111    CHRISTIAN    Mark    GBR    TEAM WIGGINS    7:46:10
112    ALMANSOURI    Ahmed    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:46:23
113    TENNANT    Andrew    GBR    TEAM WIGGINS    7:46:28
114    WIGGINS    Bradley    GBR    TEAM WIGGINS    7:46:28
115    DOULL    Owain    GBR    TEAM WIGGINS    7:46:28
116    MANCEBO PEREZ    Francisco    ESP    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:46:50
117    DOUGALL    Nick    RSA    DIMENSION DATA    7:47:03
118    ALBLOUSHI    Majed    UAE    AL NASR PRO CYCLING TEAM-DUBAI    7:47:03
119    VERMOTE    Julien    BEL    ETIXX – QUICK-STEP    7:47:15
120    BRAMMEIER    Matthew    IRL    DIMENSION DATA    7:48:07
121    JIM    Songezo    RSA    DIMENSION DATA    7:48:09
122    CASTROVIEJO    Jonathan    ESP    MOVISTAR TEAM    7:48:22
123    OBAID MURAD    Tariq    UAE    SKYDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM    7:48:44
124    KEISSE    Iljo    BEL    ETIXX – QUICK-STEP    7:49:12

Fot. Tim de Waele