Fot. PolandBike / Zbigniew Świderski

Adrian Kucharek (Whistle Team Ziemia Brzeska) w przyszłym sezonie będzie ścigał się w barwach Krismar Big Silvant Team.

Adrian urodził się 19 czerwca 1994 roku. W swojej karierze ścigał się w m.in. MTB – 4F e-vive Racing Team, TKK Pacific Toruń, a ostatnio Whistle Team Ziemia Brzeska. Początkowo skupiał się na kolarstwie górskim. W 2013 roku zajął 9. miejsce w wyścigu mistrzostw Polski MTB, co dało mu 4. miejsce w klasyfikacji orlików.

W 2014 roku porzucił kolarstwo górskie i postawił na kolarstwo szosowe. Z uwagi na młody wiek często pracował na rzecz starszych zawodników. Jego najlepszym wynikiem jest 6. miejsce w klasyfikacji młodzieżowej wyścigu Dookoła Małopolski.

Na chwilę obecną we wstępnym składzie ekipy znajduje się sześciu zawodników. Poza Adrianem Kucharkiem są to: Mateusz Nowaczek (Kolss – BDC Team), Mateusz Nowak (Domin Sport), Mateusz Pachucki (LKK Warmia Biskupiec), Krystian Ragus i Sebastian Matusiak (BDC NOSiR). Kolejne transfery zostaną ogłoszone wkrótce. Ekipa ma liczyć docelowo ośmiu zawodników.

Informacja prasowa

 

Poprzedni artykułBayern-Rundfahrt odwołane!
Następny artykułWilliam Bonnet i jego długa droga powrotu do sprawności
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments