Sebastian Matusiak w przyszłym roku będzie występował w barwach Krismar Big Silvant Team. Ostatnio jeździł w barwach BDC NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Matusiak ma 18 lat i przyszły rok będzie dla niego pierwszym w kategorii orlik. Świetnie czuje się na płaskim terenie i znakomicie pracuje na rzecz kolegów z drużyny. Jego największy sukces to medal mistrzostw Polski w jeździe do drużynowej na czas. Ponadto zajął 15. miejsce w Międzynarodowy Wyścig Kolarski juniorów o Puchar Prezydenta miasta Grudziądza i wywalczył 4. miejsce w Mistrzostwach Polski w Kryterium Ulicznym.

To czwarty transfer Krismar Big Silvant Team. Wcześniej do ekipy dołączyli Krystian Ragus (BDC NOSiR), Mateusz Nowak (Domin Sport) i Mateusz Pachucki (LKK Warmia Biskupiec). Docelowo skład ma liczyć 10 zawodników.

Źródło + foto: Krismar Big Silvant Team

Poprzedni artykułCzesław Lang cieszy się z reform UCI (audio)
Następny artykułLondyn miał przygotowane pierwsze trzy etapy Tour de France 2017
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments