Fot. Krismar BIG Silvant Team

Adrian Kucharek (Krismar Big Silvant) triumfował w ostatnim wyścigu zaliczanym do Korony Warmii i Mazur, w Mrągowie. Zawodnicy zdobywali w nim punkty do klasyfikacji Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym.

Adrian Kucharek zdobył najwięcej punktów na 30 okrążeniach, liczących 1,5km każde (45km łącznie). Pokonał innego kolarza z kategorii U23, Artura Sowińskiego (GKS CARTUSIA Kartuzy) oraz Grzegorza Pawlaka (DE ROSA Rybnik). Alexander Fadeev (KRISMAR BiG Silvant) zwyciężył w klasyfikacji generalnej Korony Warmii i Mazur, a na podium stanęli również Kamil Zieliński (Domin Sport) i Mateusz Nowaczyk (KRISMAR BiG Silvant).

Podobnie jak poprzednich dwóch wyścigach cyklu, do rywalizacji przystąpili też zawodnicy i zawodniczki z młodszych kategorii wiekowych. Karol Wawrzyniak (UKS COPERNICUS Toruń) wygrał w juniorach młodszych, Rodion Gladkov (GAU DO KO KSDUSSHOR) w młodzikach, Karolina Różyńska (ALKS STAL Grudziądz) w młodziczkach, Jan Stryjewski (KKS CIECHANÓW) w żakach, a Patrycja Tadul (UKS FENIKS KRYNKI) w żaczkach. Odrębne wyścigi odbyły się również dla szkółek kolarskich.

Marcin Polak i Michał Ładosz (KKT Hetman Lublin) zwyciężyli w zmaganiach tandemów, a Artur Korc (OPONEO Motorsport) był najlepszy w zawodach amatorów.

Wyniki

Klasyfikacja generalna

Wyniki – szkółki kolarskie

Źródło:  „pzkol.pl”      
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments