kucharek małeAdrian Kucharek od nowego sezonu będzie reprezentował barwy TKK Pacific Toruń. Były już podopieczny Andrzeja Piątka postanowił także, że skupi się wyłącznie na kolarstwie szosowym.

Kucharek ostatnie sezony spędził w ekipie 4F e-vive Racing Team, specjalizującej się głównie w MTB. Jednak 19 letni kolarz pod skrzydłami Andrzeja Piątka rozwijał także swoje umiejętności w jeździe na szosie. Dzisiaj za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook Adrian poinformował, że od sezonu 2014 będzie kolarzem TKK Pacific Toruń i definitywnie postawi na wyścigi szosowe.

“Miło mi poinformować, że moją nową grupą jest klub TKK Pacific Toruń. Jestem bardzo wdzięczny trenerowi Leszkowi Szyszkowskiemu, który obdarzył mnie swoim zaufaniem i wcielił do najlepszej drużyny kategorii młodzieżowej w kraju. Jest to dla mnie ważna zmiana, ponieważ rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w mojej “przygodzie” z rowerem. Od tej pory w stu procentach poświęcę się jeździe na szosie. Jestem pewien, że to świetny wybór i czeka mnie wiele znaczących wyników w nowych barwach. Motywacja do treningów ogromna i już nie mogę się doczekać pierwszych startów wraz z nowymi kolegami.” mówi o swoich planach nowy orlik w barwach zespołu Leszka Szyszkowskiego.

 

Foto: Agnieszka Małgorzata Torba + facebook

Arek Waluga

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments