Konferencja “Zostań Swoim Trenerem” to spotkanie, na którym prelegenci chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlaczego Bartosz Huzarski i Huzar Bike Academy?

Popularny “Huzar” to przede wszystkim kilkanaście lat doświadczenia w peletonie na najwyższym poziomie w tym ukończonych pięć wielkich tourów. Bartek podobnie jak i pozostali prelegenci jest osobą, która musi mieć dowody, a nie tylko przesłanki. Przez całą swoją karierę poszukiwał najnowszych i skutecznych metod treningowych, poprawiał formy regeneracji oraz sposób żywienia. Jego wiedza to oprócz doświadczenia twarde dowody.

Dziś, kiedy jest jeszcze aktywnym zawodnikiem chce dzielić się tym z innymi. Powołał do życia HBA czyli Huzar Bike Academy, dzięki której pomaga dzieciom z najmłodszych kategorii zapewnić jak najlepsze warunki do uprawiania kolarstwa i rozwoju w tej dyscyplinie. Chęć dzielenia się wiedzą chce rozszerzyć na amatorów i dlatego współtworzy projekt “Zostań Swoim Trenerem.”

Na konferencji Bartek opowie o programie przygotowań, rodzajach treningu i sposobie ich przeprowadzania. Dlaczego w ogóle o tym mówić? Bardzo ciężko jest znaleźć usystematyzowaną wiedzę o treningu kolarskim. Najczęściej są to tylko wycinki nie tworzące całości i osoba nie mająca ogromnego doświadczenia w kolarstwie może sobie z nią nie poradzić lub co gorsze źle zinterpretować. Konferencja “Zostań Swoim Trenerem” da również możliwość zadawania pytań i rozmów w kuluarach. Każdy z uczestników będzie mógł porozmawiać z prelegentami i innymi zawodnikami o swoich wątpliwościach.

Dlaczego w projekcie “Zostań Swoim Trenerem” uczestniczy Piotr Kosielski? Piotr to prawdziwy naukowiec w pełnym znaczeniu tego słowa. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, specjalista do spraw badań wydolnościowych w Laboratorium Ruchu i Wydolności Fizycznej Człowieka “DynamoLab”, pomysłodawca i założyciel medicycling.eu. Ponad to jest lekarzem współpracujący z kadrą narodową w kolarstwie szosowym, górskim, parakolarstwie oraz z zawodowymi grupami kolarskimi (CCC Sprandi Polkowice, Nestle Fitness Cycling Team). A co robi kiedy nie pracuje? Najczęściej czyta badania innych specjalistów, porównuje i wyciąga wnioski tak by jego praca były najefektywniejsza z możliwych. Pietrek uprawia czynnie kolarstwo górskie i łączy trzy podstawowe aspekty takie jak wiedza, pasja i doświadczenie aby wyniki sportowe jego podopiecznych były jak najlepsze. Na konferencji opowie o tym jak wykorzystywać najnowszą medycynę do podniesienia swoich wyników sportowych.

Koncepcja konferencji “Zostań Swoim Trenerem” wydaje się być bardzo ciekawa dlatego nasz portal objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Wkrótce przedstawimy sylwetki pozostałych prelegentów oraz zaproszonych gości.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdziecie >> tutaj

naszosiepl patronem medialnym