Artykuł sponsorowany

“Zostań Swoim Trenerem” i przygotuj się do sezonu jak profesjonalista. Dla wszystkich osób, którym zależy na przygotowaniu się w najlepszy z możliwych sposobów, a przy okazji zdobyciu wiedzy potrzebnej przez cały sezon Bartosz Huzarski i Dominik Omiotek organizują wspólne wyjazdy treningowe.

Wyjazdy będą nastawione na indywidualne dostosowywanie treningów do każdego uczestnika, dlatego na każdy z wyjazdów zabierzemy tylko 10 osób. Oprócz opieki trenerskiej i profesjonalnie przeprowadzonych treningów każdy uczestnik otrzyma dużą dawkę informacji z zakresu żywienia, treningów, suplementacji oraz regeneracji. Informacje zdobyte na zgrupowaniu pomogą zoptymalizować swoje przygotowania i wykorzystać cały potencjał organizmu.

Pierwsze zgrupowanie odbędzie się od 21 do 30 stycznia na Majorce. Dlaczego Majorka? Bo to idealne miejsce na tego typu wyjazd w styczniu. Daje możliwość wykonania treningów zarówno na płaskim terenie jak i w górach. Doskonała baza hotelowa oraz kolarski klimat, to wszystko na wyciągnięcie ręki i dla każdego.

Koszt wyjazdu to 3600 PLN i obejmuje:

– lot z Berlina, wraz z rowerem
– noclegi, śniadania i obiadokolacje w czterogwiazdkowym hotelu położonym przy plaży
– transfery z lotniska i na lotnisko
– opiekę trenerską
– wspólne treningi z Bartoszem Huzarskim
– zajęcia regeneracyjne
– porady z zakresu treningu, żywienia, regeneracji, bikefittingu

Kolejne zgrupowania odbędą się w lutym w Calpe i na Grand Canarii

Wszelkie informacje pod numerem tel. 792 074 939, lub info@zostanswoimtrenerem.pl