Dwa bardzo wartościowe transfery przeprowadziła drużyna Trek Factory Racing. Od nowego sezonu w ich barwach pojadą Edward Theuns oraz Nicolo Bonifazio.

Obaj są przedstawicielami młodego pokolenia. 24-letni Belg ściga się obecnie dla pro-kontynentalnej drużyny Tosport Vlaanderen i jest w trakcie swojego najlepszego sezonu w karierze. Theuns jest liderem rankingu UCI Europe Tour. W Clasica de Almeria i Etoile de Besseges zajmował piąte miejsca. Wygrał Ronde van Drenthe i etap na 4 dni Dunkierki, drugi był w Rund um Koln, Dwars door Vlaanderen oraz Scheldprijs. W Gandawa-Wevelgem uplasował się na jedenastym miejscu. Trek Factory Racing podpisało z nim dwuletni kontrakt.

21-letni Włoch także związał się z amerykańską grupą dwuletnią umową. Ostatnio ścigał się w Tour de Pologne, gdzie trzykrotnie meldował się w pierwszej dziesiątce na etapach. Podczas sprintu w Warszawie, musiał uznać wyższość jedynie Kittela i Ewana. Wiosną Bonifazio zajął znakomite piąte miejsce w Mediolan-San Remo, a jeszcze wcześniej wygrał jednodniówkę w Szwajcarii – Città di Lugano.