Słowak z drużyny Tinkoff-Saxo wykorzystał tytaniczną pracę Polaka i pewnie zwyciężył na finiszu trzeciego etapu prowadzącym lekko pod górę. Koszulkę lidera utrzymał Tom Dumoulin (Giant-Alpecin). 

Dziś kolarze od startu rozpoczęli wspinaczkę na przełęcz Gotthardpass znajdującą się 2093 m.n.p.m. Podjazd liczył 18,8 km, a średnie nachylenie wynosiło 5,8%. Po bardzo trudnym początku etapu kolarze mogli dłużej odetchnąć, ale w końcówce były jeszcze dwie premie górskie – 20 kilometrów przed metą Zona Cumiasca (5 km, 7%, II kat.) i 6,2 kilometra przed metą Via Cantonale (3,2km, 6,9%, III kat.). W sumie etap liczył 117 kilometrów, a meta znajdowała się w Olivone.

Zaraz po starcie od peletonu odjechał duet Stefan Denifl (IAM Cycling) oraz Marco Marcato (Wanty-Groupe Gobert). Pierwszy na premię górską HC wjechał Denifl. Na zjeździe dołączył do nich Branislau Samoilau (CCC Sprandi Polkowice) i wtedy ci trzej kolarze mieli około trzech minut przewagi nad peletonem.

W dalszej części etapu wyglądało na to, że współpraca w ucieczce układa się dobrze, bo przewaga nad peletonem rosła. 40 kilometrów przed metą wynosiła ponad 6 minut.

W pewnym momencie wydawało się, że troje harcowników ma szansę dojechać do mety, ale kiedy do pogoni zabrała się drużyna Tinkoff-Saxo przewaga zaczęła szybko spadać. 20 kilometrów przed metą wynosiła już poniżej dwóch minut.

Na podjeździe pod premię II kategorii od ucieczki zaczął odpadać Marcato, tymczasem peleton jechał bardzo szybko, a kontakt z nim tracił Michał Kwiatkowski. Chwilę później od peletonu odpadał także Michał Gołaś.

Tymczasem na szpicy głównej grupy pracę dla Petera Sagana wykonywał Rafał Majka. Po premii, na zjeździe około 40-osobowy peleton nieco się  podzielił. Oderwało się się kilku kolarzy, którzy zlikwidowali odjazd.

8,5 kilometra przed metą zaatakował Michael Albasini, za którym pojechał Jan Bakelants. Po przejechaniu kilometra wyrobili sobie 9 sekund przewagi. Ostatecznie ta akcja nie przyniosła rezultatu.

Po ostatniej premii górskiej peleton liczył około 20 kolarzy, a niespożyte siły prezentował Majka, który wydawało się, że skończył pracę dla Sagana, zjechał niżej, a po chwili ponownie wrócił na czoło i nadawał tempo w tej grupie.

3,7 kilometra przed końcem jeszcze raz ataku spróbował Albasini, ale ponownie bez rezultatu. Inni kolarze próbowali kolejnych ataków, ale ostatecznie losy etapu rozstrzygnął finisz z tej małej grupy, który pewnie wygrał Peter Sagan.

 Wyniki:

1    Peter SAGAN    TINKOFF – SAXO    3:00:35
2    Daniel MORENO FERNANDEZ    TEAM KATUSHA    0:00:00
3    Thibaut PINOT    FDJ    0:00:00
4    Julian David ARREDONDO MORENO    TREK FACTORY RACING    0:00:00
5    Tom DUMOULIN    TEAM GIANT – ALPECIN    0:00:00
6    Geraint THOMAS    TEAM SKY    0:00:00
7    Jakob FUGLSANG    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
8    Jhoan Esteban CHAVES RUBIO    ORICA GreenEDGE    0:00:00
9    Sergio Luis HENAO MONTOYA    TEAM SKY    0:00:00
10    Jose Joaquin ROJAS GIL    MOVISTAR TEAM    0:00:00
11    Jan BAKELANTS    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
12    Davide REBELLIN    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:00:00
13    Simon SPILAK    TEAM KATUSHA    0:00:00
14    Robert GESINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
15    Domenico POZZOVIVO    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
16    Sébastien REICHENBACH    IAM CYCLING    0:00:00
17    Kristijan DURASEK    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
18    Michael MATTHEWS    ORICA GreenEDGE    0:00:00
19    Valerio CONTI    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
20    Miguel Angel LOPEZ MORENO    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
21    Jurgen VAN DEN BROECK    LOTTO SOUDAL    0:00:00
22    Bob JUNGELS    TREK FACTORY RACING    0:00:00
23    Gianluca BRAMBILLA    ETIXX – QUICK STEP    0:00:00
24    Ben HERMANS    BMC RACING TEAM    0:00:00
25    Warren BARGUIL    TEAM GIANT – ALPECIN    0:00:00
26    Steve MORABITO    FDJ    0:00:00
27    Frank SCHLECK    TREK FACTORY RACING    0:00:00
28    Kanstantsin SIUTSOU    TEAM SKY    0:00:00
29    Winner ANACONA GOMEZ    MOVISTAR TEAM    0:00:00
30    Laurens TEN DAM    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
31    Rafal MAJKA    TINKOFF – SAXO    0:00:00
32    Jerome COPPEL    IAM CYCLING    0:00:13
33    Alexey LUTSENKO    ASTANA PRO TEAM    0:01:19
34    Enrico GASPAROTTO    WANTY – GROUPE GOBERT    0:01:22
35    Daryl IMPEY    ORICA GreenEDGE    0:01:22
36    Joseph Lloyd DOMBROWSKI    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:01:22
37    Greg VAN AVERMAET    BMC RACING TEAM    0:01:22
38    Maxime MONFORT    LOTTO SOUDAL    0:01:22
39    Francis DE GREEF    WANTY – GROUPE GOBERT    0:01:22
40    Przemyslaw NIEMIEC    LAMPRE – MERIDA    0:01:22
41    Darwin ATAPUMA HURTADO    BMC RACING TEAM    0:01:22
42    Moreno MOSER    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:01:22
43    Branislau SAMOILAU    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:01:22
44    David LOPEZ GARCIA    TEAM SKY    0:01:22
45    Jérémy ROY    FDJ    0:02:56
46    Marco MINNAARD    WANTY – GROUPE GOBERT    0:02:56
47    Lawrence WARBASSE    IAM CYCLING    0:02:56
48    Manuel SENNI    BMC RACING TEAM    0:02:56
49    Michael ALBASINI    ORICA GreenEDGE    0:03:30
50    Stefan DENIFL    IAM CYCLING    0:04:06
51    Matej MOHORIC    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:04:06
52    Stefan SCHUMACHER    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:04:54
53    Igor ANTON HERNANDEZ    MOVISTAR TEAM    0:04:54
54    Christian KNEES    TEAM SKY    0:05:04
55    Grega BOLE    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:05:04
56    Francisco José VENTOSO ALBERDI    MOVISTAR TEAM    0:05:04
57    Axel DOMONT    AG2R LA MONDIALE    0:05:29
58    Julien VERMOTE    ETIXX – QUICK STEP    0:08:48
59    Matteo TRENTIN    ETIXX – QUICK STEP    0:08:48
60    Luka PIBERNIK    LAMPRE – MERIDA    0:08:48
61    Michael VALGREN    TINKOFF – SAXO    0:08:48
62    Guillaume BONNAFOND    AG2R LA MONDIALE    0:08:48
63    Georg PREIDLER    TEAM GIANT – ALPECIN    0:08:48
64    Paul MARTENS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:08:48
65    Frederik BACKAERT    WANTY – GROUPE GOBERT    0:08:48
66    Thomas DE GENDT    LOTTO SOUDAL    0:08:48
67    Michal GOLAS    ETIXX – QUICK STEP    0:08:48
68    Silvan DILLIER    BMC RACING TEAM    0:08:48
69    Martin ELMIGER    IAM CYCLING    0:08:48
70    Sébastien TURGOT    AG2R LA MONDIALE    0:08:48
71    Andre Fernando S. Martins CARDOSO    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:08:48
72    Sylwester SZMYD    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:08:48
73    Jonathan FUMEAUX    IAM CYCLING    0:08:48
74    Thomas DANIELSON    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:08:48
75    Laurent DIDIER    TREK FACTORY RACING    0:08:48
76    Jasper STUYVEN    TREK FACTORY RACING    0:08:48
77    Adrian HONKISZ    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:08:48
78    Matthieu LADAGNOUS    FDJ    0:08:48
79    Jan HIRT    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:08:48
80    Adriano MALORI    MOVISTAR TEAM    0:08:48
81    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:08:48
82    Cameron MEYER    ORICA GreenEDGE    0:10:30
83    Simon CLARKE    ORICA GreenEDGE    0:10:30
84    Davide MALACARNE    ASTANA PRO TEAM    0:10:45
85    Mathew HAYMAN    ORICA GreenEDGE    0:10:45
86    Danilo WYSS    BMC RACING TEAM    0:10:45
87    Vegard BREEN    LOTTO SOUDAL    0:10:45
88    Benjamin KING    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:13:13
89    Alex HOWES    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:13:13
90    Matti BRESCHEL    TINKOFF – SAXO    0:13:13
91    Mirko SELVAGGI    WANTY – GROUPE GOBERT    0:13:13
92    Valerio AGNOLI    ASTANA PRO TEAM    0:13:13
93    Marco MARCATO    WANTY – GROUPE GOBERT    0:13:13
94    Koen DE KORT    TEAM GIANT – ALPECIN    0:13:13
95    Nikias ARNDT    TEAM GIANT – ALPECIN    0:13:13
96    Philippe GILBERT    BMC RACING TEAM    0:13:13
97    Jean-Pierre DRUCKER    BMC RACING TEAM    0:13:13
98    Zdenek STYBAR    ETIXX – QUICK STEP    0:13:13
99    Michal KWIATKOWSKI    ETIXX – QUICK STEP    0:13:13
100    Bakhtiyar KOZHATAYEV    ASTANA PRO TEAM    0:13:13
101    Dries DEVENYNS    IAM CYCLING    0:13:13
102    Sébastien MINARD    AG2R LA MONDIALE    0:13:13
103    Damien GAUDIN    AG2R LA MONDIALE    0:13:13
104    Jasper DE BUYST    LOTTO SOUDAL    0:13:13
105    John DEGENKOLB    TEAM GIANT – ALPECIN    0:13:13
106    Lars Petter NORDHAUG    TEAM SKY    0:13:13
107    Bernhard EISEL    TEAM SKY    0:17:02
108    Fabian CANCELLARA    TREK FACTORY RACING    0:17:02
109    Marco HALLER    TEAM KATUSHA    0:17:02
110    Johannes FRÖHLINGER    TEAM GIANT – ALPECIN    0:17:02
111    Stijn DEVOLDER    TREK FACTORY RACING    0:17:02
112    Mario Jorge FARIA DA COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
113    Jacopo GUARNIERI    TEAM KATUSHA    0:17:02
114    Grégory RAST    TREK FACTORY RACING    0:17:02
115    Borut BOZIC    ASTANA PRO TEAM    0:17:02
116    Carter JONES    TEAM GIANT – ALPECIN    0:17:02
117    Gang XU    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
118    Marek RUTKIEWICZ    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:17:02
119    Viacheslav KUZNETSOV    TEAM KATUSHA    0:17:02
120    Alberto BETTIOL    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:17:02
121    Jérôme BAUGNIES    WANTY – GROUPE GOBERT    0:17:02
122    Simone ANTONINI    WANTY – GROUPE GOBERT    0:17:02
123    Alexander KRISTOFF    TEAM KATUSHA    0:17:02
124    Mark RENSHAW    ETIXX – QUICK STEP    0:17:02
125    Sébastien CHAVANEL    FDJ    0:17:02
126    Davide CIMOLAI    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
127    William BONNET    FDJ    0:17:02
128    Arnaud DEMARE    FDJ    0:17:02
129    Matthias BRANDLE    IAM CYCLING    0:17:02
130    Niccolo BONIFAZIO    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
131    Eros CAPECCHI    MOVISTAR TEAM    0:17:02
132    Sergey LAGUTIN    TEAM KATUSHA    0:17:02
133    Nikolay TRUSOV    TINKOFF – SAXO    0:17:02
134    Mike TEUNISSEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
135    Sep VANMARCKE    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
136    Jurgen ROELANDTS    LOTTO SOUDAL    0:17:02
137    Thomas LEEZER    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
138    Kenny DE HAES    LOTTO SOUDAL    0:17:02
139    Sander ARMEE    LOTTO SOUDAL    0:17:02
140    Pavel BRUTT    TINKOFF – SAXO    0:17:02
141    Dmitrii KOZONCHUK    TEAM KATUSHA    0:17:02
142    Tom VAN ASBROECK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
143    Bert LINDEMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
144    Daniil FOMINYKH    ASTANA PRO TEAM    0:17:02
145    Blel KADRI    AG2R LA MONDIALE    0:17:02
146    Michael MORKOV    TINKOFF – SAXO    0:17:02
147    Daniele BENNATI    TINKOFF – SAXO    0:17:02
148    Mark CAVENDISH    ETIXX – QUICK STEP    0:17:02
149    Arthur VICHOT    FDJ    0:17:02
150    Danny PATE    TEAM SKY    0:17:02
151    Svein TUFT    ORICA GreenEDGE    0:17:02

Klasyfikacja generalna:
1    Peter SAGAN    TINKOFF – SAXO    3:00:35
2    Daniel MORENO FERNANDEZ    TEAM KATUSHA    0:00:00
3    Thibaut PINOT    FDJ    0:00:00
4    Julian David ARREDONDO MORENO    TREK FACTORY RACING    0:00:00
5    Tom DUMOULIN    TEAM GIANT – ALPECIN    0:00:00
6    Geraint THOMAS    TEAM SKY    0:00:00
7    Jakob FUGLSANG    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
8    Jhoan Esteban CHAVES RUBIO    ORICA GreenEDGE    0:00:00
9    Sergio Luis HENAO MONTOYA    TEAM SKY    0:00:00
10    Jose Joaquin ROJAS GIL    MOVISTAR TEAM    0:00:00
11    Jan BAKELANTS    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
12    Davide REBELLIN    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:00:00
13    Simon SPILAK    TEAM KATUSHA    0:00:00
14    Robert GESINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
15    Domenico POZZOVIVO    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
16    Sébastien REICHENBACH    IAM CYCLING    0:00:00
17    Kristijan DURASEK    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
18    Michael MATTHEWS    ORICA GreenEDGE    0:00:00
19    Valerio CONTI    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
20    Miguel Angel LOPEZ MORENO    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
21    Jurgen VAN DEN BROECK    LOTTO SOUDAL    0:00:00
22    Bob JUNGELS    TREK FACTORY RACING    0:00:00
23    Gianluca BRAMBILLA    ETIXX – QUICK STEP    0:00:00
24    Ben HERMANS    BMC RACING TEAM    0:00:00
25    Warren BARGUIL    TEAM GIANT – ALPECIN    0:00:00
26    Steve MORABITO    FDJ    0:00:00
27    Frank SCHLECK    TREK FACTORY RACING    0:00:00
28    Kanstantsin SIUTSOU    TEAM SKY    0:00:00
29    Winner ANACONA GOMEZ    MOVISTAR TEAM    0:00:00
30    Laurens TEN DAM    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
31    Rafal MAJKA    TINKOFF – SAXO    0:00:00
32    Jerome COPPEL    IAM CYCLING    0:00:13
33    Alexey LUTSENKO    ASTANA PRO TEAM    0:01:19
34    Enrico GASPAROTTO    WANTY – GROUPE GOBERT    0:01:22
35    Daryl IMPEY    ORICA GreenEDGE    0:01:22
36    Joseph Lloyd DOMBROWSKI    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:01:22
37    Greg VAN AVERMAET    BMC RACING TEAM    0:01:22
38    Maxime MONFORT    LOTTO SOUDAL    0:01:22
39    Francis DE GREEF    WANTY – GROUPE GOBERT    0:01:22
40    Przemyslaw NIEMIEC    LAMPRE – MERIDA    0:01:22
41    Darwin ATAPUMA HURTADO    BMC RACING TEAM    0:01:22
42    Moreno MOSER    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:01:22
43    Branislau SAMOILAU    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:01:22
44    David LOPEZ GARCIA    TEAM SKY    0:01:22
45    Jérémy ROY    FDJ    0:02:56
46    Marco MINNAARD    WANTY – GROUPE GOBERT    0:02:56
47    Lawrence WARBASSE    IAM CYCLING    0:02:56
48    Manuel SENNI    BMC RACING TEAM    0:02:56
49    Michael ALBASINI    ORICA GreenEDGE    0:03:30
50    Stefan DENIFL    IAM CYCLING    0:04:06
51    Matej MOHORIC    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:04:06
52    Stefan SCHUMACHER    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:04:54
53    Igor ANTON HERNANDEZ    MOVISTAR TEAM    0:04:54
54    Christian KNEES    TEAM SKY    0:05:04
55    Grega BOLE    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:05:04
56    Francisco José VENTOSO ALBERDI    MOVISTAR TEAM    0:05:04
57    Axel DOMONT    AG2R LA MONDIALE    0:05:29
58    Julien VERMOTE    ETIXX – QUICK STEP    0:08:48
59    Matteo TRENTIN    ETIXX – QUICK STEP    0:08:48
60    Luka PIBERNIK    LAMPRE – MERIDA    0:08:48
61    Michael VALGREN    TINKOFF – SAXO    0:08:48
62    Guillaume BONNAFOND    AG2R LA MONDIALE    0:08:48
63    Georg PREIDLER    TEAM GIANT – ALPECIN    0:08:48
64    Paul MARTENS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:08:48
65    Frederik BACKAERT    WANTY – GROUPE GOBERT    0:08:48
66    Thomas DE GENDT    LOTTO SOUDAL    0:08:48
67    Michal GOLAS    ETIXX – QUICK STEP    0:08:48
68    Silvan DILLIER    BMC RACING TEAM    0:08:48
69    Martin ELMIGER    IAM CYCLING    0:08:48
70    Sébastien TURGOT    AG2R LA MONDIALE    0:08:48
71    Andre Fernando S. Martins CARDOSO    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:08:48
72    Sylwester SZMYD    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:08:48
73    Jonathan FUMEAUX    IAM CYCLING    0:08:48
74    Thomas DANIELSON    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:08:48
75    Laurent DIDIER    TREK FACTORY RACING    0:08:48
76    Jasper STUYVEN    TREK FACTORY RACING    0:08:48
77    Adrian HONKISZ    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:08:48
78    Matthieu LADAGNOUS    FDJ    0:08:48
79    Jan HIRT    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:08:48
80    Adriano MALORI    MOVISTAR TEAM    0:08:48
81    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:08:48
82    Cameron MEYER    ORICA GreenEDGE    0:10:30
83    Simon CLARKE    ORICA GreenEDGE    0:10:30
84    Davide MALACARNE    ASTANA PRO TEAM    0:10:45
85    Mathew HAYMAN    ORICA GreenEDGE    0:10:45
86    Danilo WYSS    BMC RACING TEAM    0:10:45
87    Vegard BREEN    LOTTO SOUDAL    0:10:45
88    Benjamin KING    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:13:13
89    Alex HOWES    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:13:13
90    Matti BRESCHEL    TINKOFF – SAXO    0:13:13
91    Mirko SELVAGGI    WANTY – GROUPE GOBERT    0:13:13
92    Valerio AGNOLI    ASTANA PRO TEAM    0:13:13
93    Marco MARCATO    WANTY – GROUPE GOBERT    0:13:13
94    Koen DE KORT    TEAM GIANT – ALPECIN    0:13:13
95    Nikias ARNDT    TEAM GIANT – ALPECIN    0:13:13
96    Philippe GILBERT    BMC RACING TEAM    0:13:13
97    Jean-Pierre DRUCKER    BMC RACING TEAM    0:13:13
98    Zdenek STYBAR    ETIXX – QUICK STEP    0:13:13
99    Michal KWIATKOWSKI    ETIXX – QUICK STEP    0:13:13
100    Bakhtiyar KOZHATAYEV    ASTANA PRO TEAM    0:13:13
101    Dries DEVENYNS    IAM CYCLING    0:13:13
102    Sébastien MINARD    AG2R LA MONDIALE    0:13:13
103    Damien GAUDIN    AG2R LA MONDIALE    0:13:13
104    Jasper DE BUYST    LOTTO SOUDAL    0:13:13
105    John DEGENKOLB    TEAM GIANT – ALPECIN    0:13:13
106    Lars Petter NORDHAUG    TEAM SKY    0:13:13
107    Bernhard EISEL    TEAM SKY    0:17:02
108    Fabian CANCELLARA    TREK FACTORY RACING    0:17:02
109    Marco HALLER    TEAM KATUSHA    0:17:02
110    Johannes FRÖHLINGER    TEAM GIANT – ALPECIN    0:17:02
111    Stijn DEVOLDER    TREK FACTORY RACING    0:17:02
112    Mario Jorge FARIA DA COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
113    Jacopo GUARNIERI    TEAM KATUSHA    0:17:02
114    Grégory RAST    TREK FACTORY RACING    0:17:02
115    Borut BOZIC    ASTANA PRO TEAM    0:17:02
116    Carter JONES    TEAM GIANT – ALPECIN    0:17:02
117    Gang XU    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
118    Marek RUTKIEWICZ    CCC SPRANDI POLKOWICE    0:17:02
119    Viacheslav KUZNETSOV    TEAM KATUSHA    0:17:02
120    Alberto BETTIOL    TEAM CANNONDALE – GARMIN    0:17:02
121    Jérôme BAUGNIES    WANTY – GROUPE GOBERT    0:17:02
122    Simone ANTONINI    WANTY – GROUPE GOBERT    0:17:02
123    Alexander KRISTOFF    TEAM KATUSHA    0:17:02
124    Mark RENSHAW    ETIXX – QUICK STEP    0:17:02
125    Sébastien CHAVANEL    FDJ    0:17:02
126    Davide CIMOLAI    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
127    William BONNET    FDJ    0:17:02
128    Arnaud DEMARE    FDJ    0:17:02
129    Matthias BRANDLE    IAM CYCLING    0:17:02
130    Niccolo BONIFAZIO    LAMPRE – MERIDA    0:17:02
131    Eros CAPECCHI    MOVISTAR TEAM    0:17:02
132    Sergey LAGUTIN    TEAM KATUSHA    0:17:02
133    Nikolay TRUSOV    TINKOFF – SAXO    0:17:02
134    Mike TEUNISSEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
135    Sep VANMARCKE    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
136    Jurgen ROELANDTS    LOTTO SOUDAL    0:17:02
137    Thomas LEEZER    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
138    Kenny DE HAES    LOTTO SOUDAL    0:17:02
139    Sander ARMEE    LOTTO SOUDAL    0:17:02
140    Pavel BRUTT    TINKOFF – SAXO    0:17:02
141    Dmitrii KOZONCHUK    TEAM KATUSHA    0:17:02
142    Tom VAN ASBROECK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
143    Bert LINDEMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:17:02
144    Daniil FOMINYKH    ASTANA PRO TEAM    0:17:02
145    Blel KADRI    AG2R LA MONDIALE    0:17:02
146    Michael MORKOV    TINKOFF – SAXO    0:17:02
147    Daniele BENNATI    TINKOFF – SAXO    0:17:02
148    Mark CAVENDISH    ETIXX – QUICK STEP    0:17:02
149    Arthur VICHOT    FDJ    0:17:02
150    Danny PATE    TEAM SKY    0:17:02
151    Svein TUFT    ORICA GreenEDGE    0:17:02