Hiszpan z ekipy Caja Rural – Seguros RGA był najmocniejszy na trudnym szóstym etapie. Straty poniósł Davide Rebellin z CCC Sprandi Polkowice, który stracił koszulkę lidera na rzecz Kristijana Duraska (Lampre-Merida).
Szósty etap zmagań na tureckich szosach to odcinek o długości 184 kilometrów z Denizli do Selcuk z metą na podjeździe. Trasa oferowała kolarzom trudności w końcówce. Na 162. kilometrze znajdował się górska premia III kategorii, a finałowy podjazd to pięciokilometrowa wspinaczka I kategorii z maksymalnym nachyleniem 12%.
W ucieczce dnia jechali: Malcolm Rudolph (Drapac), Jarl Salomein (Topsport), Roy Jans (Wanty) oraz Ahmet Akdilek (Torku).
Przygoda uciekinierów zakończyła się na podjeździe na górską premię III kategorii, gdzie walczyli tylko kolarze liczący się w walce o trykot najlepszego górala.
Względnie spokojna jazda peletonu trwała do ostatnich kilometrów poprzedzających finałową wspinaczkę. Tempo było bardzo wysokie, a drużyny ustawiały się tak, jakby przygotowywały się do sprintu.
Jako pierwszy zaatakował Miguel Lopez z Astany, do którego doskoczył Jay McCarthy z Tinkoff-Saxo, ale Australijczyk nie zdołał utrzymać tempa kolarza Astany.
Za plecami Lopeza toczyła się ostra walka, w której uczestniczyli wszyscy czołowi zawodnicy klasyfikacji generalnej. Ataku spróbował Tomasz Marczyński, ale przed nim był jeszcze kolarz Caja Rural – Pello Bilbao, który dojechał do Lopeza. W tym czasie dystans tracił Rebellin.
Duet Lopez-Bilbao rozgrywał między sobą pojedynek o zwycięstwo etapowe, z którego zwycięsko wyszedł kolarz Caja Rural.
Trudów tego etapu nie uniósł Rebellin, który stracił koszulkę lidera i teraz jest wiceliderem klasyfikacji generalnej, tracąc do Duraska 21 sekund.
Wyniki etapu:
1 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 4:38:46
2 Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA PRO TEAM 0:00:03
3 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:00:11
4 Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 0:00:14
5 Alex CANO ARDILA COLOMBIA 0:00:14
6 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 0:00:18
7 Eduardo SEPULVEDA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:18
8 Luis MAS BONET CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:00:34
9 Fabricio FERRARI BARCELO CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:00:34
10 Jay MCCARTHY TINKOFF – SAXO 0:00:34
11 Mirko SELVAGGI WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:34
12 Tomasz MARCZYNSKI TORKU SEKERSPOR 0:00:34
13 Serge PAUWELS MTN – QHUBEKA 0:00:34
14 Adam HANSEN LOTTO SOUDAL 0:00:46
15 Javier MEGIAS LEAL TEAM NOVO NORDISK 0:00:48
16 Bakhtiyar KOZHATAYEV ASTANA PRO TEAM 0:00:54
17 Eduard PRADES REVERTE CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:00:54
18 Victor CAMPENAERTS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:00:59
19 Davide REBELLIN CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:01
20 Ilia KOSHEVOY LAMPRE – MERIDA 0:01:06
21 Enrico BARBIN BARDIANI CSF 0:01:09
22 Enrico BATTAGLIN BARDIANI CSF 0:01:12
23 Brice FEILLU BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:01:12
24 Timothy ROE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:01:12
25 Carlos Julian QUINTERO COLOMBIA 0:01:12
26 José GONÇALVES CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:01:22
27 Pier Paolo DE NEGRI NIPPO – VINI FANTINI 0:01:24
28 Christian MEIER ORICA GreenEDGE 0:01:28
29 Natnael BERHANE MTN – QHUBEKA 0:01:38
30 Youcef REGUIGUI MTN – QHUBEKA 0:01:38
31 Cameron MEYER ORICA GreenEDGE 0:01:42
32 Daniele RATTO UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:01:42
33 Nikolay MIHAYLOV CCC SPRANDI POLKOWICE 0:01:42
34 Evgeny PETROV TINKOFF – SAXO 0:01:46
35 Lucas EUSER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:01:52
36 Pieter JACOBS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:01:55
37 Edward Fabian DIAZ CARDENAS COLOMBIA 0:02:00
38 Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:02:06
39 Christopher JONES UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:02:07
40 Carlos Mario RAMIREZ BOTERO COLOMBIA 0:02:23
41 Juan Pablo VALENCIA COLOMBIA 0:02:25
42 Gang XU LAMPRE – MERIDA 0:02:31
43 Frantisek PADOUR ANDRONI GIOCATTOLI 0:02:41
44 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 0:02:48
45 Adam PHELAN DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:02:54
46 Gert DOCKX LOTTO SOUDAL 0:02:54
47 Eugert ZHUPA SOUTHEAST 0:03:44
48 Daniil FOMINYKH ASTANA PRO TEAM 0:03:44
49 Adrian HONKISZ CCC SPRANDI POLKOWICE 0:03:44
50 Nikolas MAES ETIXX – QUICK STEP 0:04:11
51 Samuele CONTI SOUTHEAST 0:04:11
52 Fabio SABATINI ETIXX – QUICK STEP 0:04:11
53 Nazim BAKIRCI TORKU SEKERSPOR 0:04:11
54 Tom BOONEN ETIXX – QUICK STEP 0:04:11
55 Mario Jorge FARIA DA COSTA LAMPRE – MERIDA 0:04:11
56 Stefan SCHUMACHER CCC SPRANDI POLKOWICE 0:04:11
57 Iljo KEISSE ETIXX – QUICK STEP 0:04:11
58 James VANLANDSCHOOT WANTY – GROUPE GOBERT 0:04:11
59 Mark CAVENDISH ETIXX – QUICK STEP 0:04:11
60 Lukasz OWSIAN CCC SPRANDI POLKOWICE 0:04:11
61 Tomasz KIENDYS CCC SPRANDI POLKOWICE 0:04:11
62 Boris VALLEE LOTTO SOUDAL 0:04:11
63 Songezo JIM MTN – QHUBEKA 0:04:11
64 Daniel MARTÍNEZ COLOMBIA 0:04:11
65 Adrien NIYONSHUTI MTN – QHUBEKA 0:04:11
66 Guillaume VAN KEIRSBULCK ETIXX – QUICK STEP 0:04:11
67 Pavel BRUTT TINKOFF – SAXO 0:04:11
68 Kevin SEELDRAEYERS TORKU SEKERSPOR 0:04:11
69 Alessandro PETACCHI SOUTHEAST 0:04:11
70 Fernando GRIJALBA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:04:11
71 Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:04:11
72 Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ TINKOFF – SAXO 0:04:11
73 Frederik VEUCHELEN WANTY – GROUPE GOBERT 0:04:11
74 Mirac KAL TORKU SEKERSPOR 0:04:11
75 Lander SEYNAEVE WANTY – GROUPE GOBERT 0:04:11
76 Scott AMBROSE TEAM NOVO NORDISK 0:05:35
77 Jasper DE BUYST LOTTO SOUDAL 0:05:57
78 Jay Robert THOMSON MTN – QHUBEKA 0:05:59
79 Muhammet ATALAY TORKU SEKERSPOR 0:06:09
80 Rafael ANDRIATO SOUTHEAST 0:06:25
81 Kristian SBARAGLI MTN – QHUBEKA 0:06:52
82 Jarl SALOMEIN TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:07:03
83 Bert VAN LERBERGHE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:07:03
84 Alberto NARDIN ANDRONI GIOCATTOLI 0:07:03
85 Jan GHYSELINCK WANTY – GROUPE GOBERT 0:07:09
86 Arman KAMYSHEV ASTANA PRO TEAM 0:07:16
87 Sergiy GRECHYN TORKU SEKERSPOR 0:07:59
88 Robert FÖRSTER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:07:59
89 Yauheni HUTAROVICH BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:07:59
90 Mark RENSHAW ETIXX – QUICK STEP 0:07:59
91 Manuel BELLETTI SOUTHEAST 0:07:59
92 Sonny COLBRELLI BARDIANI CSF 0:07:59
93 Kenny DE KETELE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:07:59
94 Charles PLANET TEAM NOVO NORDISK 0:07:59
95 Ruslan TLEUBAYEV ASTANA PRO TEAM 0:07:59
96 Andrea PERON TEAM NOVO NORDISK 0:07:59
97 John Kronborg EBSEN ANDRONI GIOCATTOLI 0:07:59
98 Davide FRATTINI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:07:59
99 Francesco CHICCHI ANDRONI GIOCATTOLI 0:07:59
100 Federico ZURLO UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:07:59
101 Sean DE BIE LOTTO SOUDAL 0:07:59
102 Alessandro BAZZANA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:07:59
103 David LOZANO RIBA TEAM NOVO NORDISK 0:07:59
104 Eduard Michael GROSU NIPPO – VINI FANTINI 0:07:59
105 Bernard SULZBERGER DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:07:59
106 Frédéric BRUN BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:07:59
107 Samuel SPOKES DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:07:59
108 Armindo FONSECA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:07:59
109 Chun Kai FENG LAMPRE – MERIDA 0:07:59
110 Martijn VERSCHOOR TEAM NOVO NORDISK 0:07:59
111 Kris BOECKMANS LOTTO SOUDAL 0:07:59
112 Kevin LEDANOIS BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:08:22
113 Caleb EWAN ORICA GreenEDGE 0:09:04
114 Magnus Cort NIELSEN ORICA GreenEDGE 0:09:04
115 Peter KONING DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:09:04
116 Jef VAN MEIRHAEGHE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:09:22
117 Daniele BENNATI TINKOFF – SAXO 0:10:35
118 Daniele COLLI NIPPO – VINI FANTINI 0:10:35
119 Florian GUILLOU BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:10:35
120 Ramon CARRETERO SOUTHEAST 0:10:35
121 Mattia POZZO NIPPO – VINI FANTINI 0:10:35
122 Brenton JONES DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:10:35
123 Antonio VIOLA NIPPO – VINI FANTINI 0:10:35
124 Davide APPOLLONIO ANDRONI GIOCATTOLI 0:10:35
125 Jens MOURIS ORICA GreenEDGE 0:10:35
126 Ahmet ORKEN TORKU SEKERSPOR 0:10:48
127 Juraj SAGAN TINKOFF – SAXO 0:11:01
128 Mateusz TACIAK CCC SPRANDI POLKOWICE 0:11:01
129 Nicola BOEM BARDIANI CSF 0:11:54
130 Adam BLYTHE ORICA GreenEDGE 0:11:54
131 Theo BOS MTN – QHUBEKA 0:11:54
132 Andrea PIECHELE BARDIANI CSF 0:11:54
133 Damien HOWSON ORICA GreenEDGE 0:11:54
134 Ken HANSON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:11:54
135 Paolo SIMION BARDIANI CSF 0:11:54
136 Carlos BARBERO CUESTA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:11:54
137 Alessandro TONELLI BARDIANI CSF 0:11:54
138 Nicolas LEFRANCOIS TEAM NOVO NORDISK 0:12:54
139 Jan HIRT CCC SPRANDI POLKOWICE 0:12:54
140 Ahmet AKDILEK TORKU SEKERSPOR 0:13:31
141 Maximiliano Ariel RICHEZE LAMPRE – MERIDA 0:14:25
142 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS COLOMBIA 0:14:25
143 Sacha MODOLO LAMPRE – MERIDA 0:14:25
144 Marco BENFATTO ANDRONI GIOCATTOLI 0:14:25
145 Daniel MCLAY BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:14:25
146 Roberto FERRARI LAMPRE – MERIDA 0:14:25
147 Shiki KUROEDA NIPPO – VINI FANTINI 0:14:25
148 Genki YAMAMOTO NIPPO – VINI FANTINI 0:14:25
149 Nicolas MARINI NIPPO – VINI FANTINI 0:15:25
150 Graeme BROWN DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:19:00
151 Andrea DAL COL SOUTHEAST 0:19:00
152 Malcom RUDOLPH DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:19:00
153 Michal KOLÁR TINKOFF – SAXO 0:19:07
154 Nikolay TRUSOV TINKOFF – SAXO 0:19:07
155 Tom DEVRIENDT WANTY – GROUPE GOBERT 0:20:42
156 Roy JANS WANTY – GROUPE GOBERT 0:20:42
Nicola RUFFONI BARDIANI CSF Abandon
Sebastián MOLANO COLOMBIA Non Partant
Marco BANDIERA ANDRONI GIOCATTOLI Non Partant
Klasyfikacja generalna:
1 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 24:21:34
2 Davide REBELLIN CCC SPRANDI POLKOWICE 0:00:21
3 Eduardo SEPULVEDA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:00:32
4 Jay MCCARTHY TINKOFF – SAXO 0:01:14
5 Alex CANO ARDILA COLOMBIA 0:01:30
6 Serge PAUWELS MTN – QHUBEKA 0:01:32
7 Mirko SELVAGGI WANTY – GROUPE GOBERT 0:02:05
8 Enrico BARBIN BARDIANI CSF 0:02:08
9 Adam HANSEN LOTTO SOUDAL 0:02:18
10 Tomasz MARCZYNSKI TORKU SEKERSPOR 0:02:20
11 Javier MEGIAS LEAL TEAM NOVO NORDISK 0:02:22
12 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:02:32
13 Luis MAS BONET CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:02:40
14 Daniele RATTO UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:02:44
15 Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA PRO TEAM 0:02:47
16 Bakhtiyar KOZHATAYEV ASTANA PRO TEAM 0:03:49
17 Christian MEIER ORICA GreenEDGE 0:03:52
18 Victor CAMPENAERTS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:04:01
19 Nikolay MIHAYLOV CCC SPRANDI POLKOWICE 0:04:06
20 Enrico BATTAGLIN BARDIANI CSF 0:04:12
21 Pieter JACOBS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:04:26
22 Lucas EUSER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:04:44
23 Pier Paolo DE NEGRI NIPPO – VINI FANTINI 0:04:46
24 Carlos Julian QUINTERO COLOMBIA 0:05:13
25 Eduard PRADES REVERTE CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:06:50
26 Adam PHELAN DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:06:57
27 Gang XU LAMPRE – MERIDA 0:07:44
28 Cameron MEYER ORICA GreenEDGE 0:08:12
29 Youcef REGUIGUI MTN – QHUBEKA 0:08:15
30 Stefan SCHUMACHER CCC SPRANDI POLKOWICE 0:08:48
31 José GONÇALVES CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:09:23
32 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 0:09:36
33 Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 0:09:58
34 Juan Pablo VALENCIA COLOMBIA 0:10:47
35 Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ TINKOFF – SAXO 0:10:56
36 Lukasz OWSIAN CCC SPRANDI POLKOWICE 0:12:55
37 Christopher JONES UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:12:56
38 Adrien NIYONSHUTI MTN – QHUBEKA 0:13:59
39 Jasper DE BUYST LOTTO SOUDAL 0:14:48
40 Nazim BAKIRCI TORKU SEKERSPOR 0:15:47
41 Mario Jorge FARIA DA COSTA LAMPRE – MERIDA 0:16:03
42 Ilia KOSHEVOY LAMPRE – MERIDA 0:16:43
43 Gert DOCKX LOTTO SOUDAL 0:17:22
44 Tom BOONEN ETIXX – QUICK STEP 0:17:37
45 Pavel BRUTT TINKOFF – SAXO 0:17:42
46 Daniil FOMINYKH ASTANA PRO TEAM 0:18:05
47 Timothy ROE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:18:15
48 Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:18:22
49 Sonny COLBRELLI BARDIANI CSF 0:18:37
50 Davide FRATTINI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:19:28
51 Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:19:54
52 Scott AMBROSE TEAM NOVO NORDISK 0:20:29
53 Frédéric BRUN BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:20:39
54 Kenny DE KETELE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:20:41
55 Songezo JIM MTN – QHUBEKA 0:20:58
56 Edward Fabian DIAZ CARDENAS COLOMBIA 0:21:05
57 Arman KAMYSHEV ASTANA PRO TEAM 0:21:35
58 Fabricio FERRARI BARCELO CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:22:02
59 Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:22:04
60 Natnael BERHANE MTN – QHUBEKA 0:23:07
61 Kevin SEELDRAEYERS TORKU SEKERSPOR 0:23:20
62 Evgeny PETROV TINKOFF – SAXO 0:23:31
63 Adrian HONKISZ CCC SPRANDI POLKOWICE 0:23:48
64 Fernando GRIJALBA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:24:20
65 Brice FEILLU BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:24:36
66 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS COLOMBIA 0:24:57
67 Jan HIRT CCC SPRANDI POLKOWICE 0:25:22
68 Daniele COLLI NIPPO – VINI FANTINI 0:25:34
69 Tomasz KIENDYS CCC SPRANDI POLKOWICE 0:27:25
70 Mirac KAL TORKU SEKERSPOR 0:27:35
71 Charles PLANET TEAM NOVO NORDISK 0:28:03
72 James VANLANDSCHOOT WANTY – GROUPE GOBERT 0:28:05
73 Jarl SALOMEIN TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:28:21
74 Alessandro TONELLI BARDIANI CSF 0:28:27
75 Kristian SBARAGLI MTN – QHUBEKA 0:28:31
76 Nicola BOEM BARDIANI CSF 0:28:34
77 Juraj SAGAN TINKOFF – SAXO 0:29:01
78 Armindo FONSECA BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:29:42
79 Kevin LEDANOIS BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:30:04
80 Alberto NARDIN ANDRONI GIOCATTOLI 0:30:41
81 Magnus Cort NIELSEN ORICA GreenEDGE 0:30:45
82 Mark RENSHAW ETIXX – QUICK STEP 0:31:18
83 Bernard SULZBERGER DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:31:18
84 Ruslan TLEUBAYEV ASTANA PRO TEAM 0:31:37
85 Sergiy GRECHYN TORKU SEKERSPOR 0:31:41
86 Samuele CONTI SOUTHEAST 0:32:36
87 Frederik VEUCHELEN WANTY – GROUPE GOBERT 0:33:24
88 Alessandro PETACCHI SOUTHEAST 0:33:29
89 Peter KONING DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:34:13
90 Sean DE BIE LOTTO SOUDAL 0:34:19
91 Mark CAVENDISH ETIXX – QUICK STEP 0:34:20
92 Carlos Mario RAMIREZ BOTERO COLOMBIA 0:34:24
93 Jay Robert THOMSON MTN – QHUBEKA 0:34:24
94 Manuel BELLETTI SOUTHEAST 0:34:35
95 Frantisek PADOUR ANDRONI GIOCATTOLI 0:35:27
96 Federico ZURLO UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:35:29
97 Florian GUILLOU BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:35:32
98 Daniele BENNATI TINKOFF – SAXO 0:35:58
99 Alessandro BAZZANA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:36:02
100 Carlos BARBERO CUESTA CAJA RURAL-SEGUROS RGA 0:36:23
101 Daniel MARTÍNEZ COLOMBIA 0:36:23
102 Martijn VERSCHOOR TEAM NOVO NORDISK 0:37:13
103 Davide APPOLLONIO ANDRONI GIOCATTOLI 0:37:28
104 Fabio SABATINI ETIXX – QUICK STEP 0:37:38
105 Samuel SPOKES DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:38:49
106 Bert VAN LERBERGHE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:39:04
107 Ahmet ORKEN TORKU SEKERSPOR 0:39:34
108 Mateusz TACIAK CCC SPRANDI POLKOWICE 0:39:53
109 Boris VALLEE LOTTO SOUDAL 0:40:00
110 Nikolas MAES ETIXX – QUICK STEP 0:40:18
111 Jan GHYSELINCK WANTY – GROUPE GOBERT 0:40:29
112 Muhammet ATALAY TORKU SEKERSPOR 0:40:31
113 Caleb EWAN ORICA GreenEDGE 0:40:51
114 Jef VAN MEIRHAEGHE TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:41:23
115 Rafael ANDRIATO SOUTHEAST 0:41:26
116 Maximiliano Ariel RICHEZE LAMPRE – MERIDA 0:41:45
117 Iljo KEISSE ETIXX – QUICK STEP 0:41:51
118 Brenton JONES DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:42:01
119 Chun Kai FENG LAMPRE – MERIDA 0:42:03
120 Paolo SIMION BARDIANI CSF 0:42:07
121 Yauheni HUTAROVICH BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:42:54
122 Roberto FERRARI LAMPRE – MERIDA 0:43:34
123 David LOZANO RIBA TEAM NOVO NORDISK 0:43:38
124 Andrea PERON TEAM NOVO NORDISK 0:44:28
125 Robert FÖRSTER UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:45:04
126 Genki YAMAMOTO NIPPO – VINI FANTINI 0:45:12
127 Michal KOLÁR TINKOFF – SAXO 0:45:17
128 Guillaume VAN KEIRSBULCK ETIXX – QUICK STEP 0:45:40
129 John Kronborg EBSEN ANDRONI GIOCATTOLI 0:45:52
130 Eugert ZHUPA SOUTHEAST 0:45:59
131 Adam BLYTHE ORICA GreenEDGE 0:46:24
132 Sacha MODOLO LAMPRE – MERIDA 0:46:46
133 Daniel MCLAY BRETAGNE-SECHE ENVIRONNEMENT 0:47:36
134 Andrea PIECHELE BARDIANI CSF 0:49:46
135 Marco BENFATTO ANDRONI GIOCATTOLI 0:50:14
136 Lander SEYNAEVE WANTY – GROUPE GOBERT 0:50:29
137 Eduard Michael GROSU NIPPO – VINI FANTINI 0:50:33
138 Ken HANSON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 0:50:40
139 Damien HOWSON ORICA GreenEDGE 0:51:32
140 Ahmet AKDILEK TORKU SEKERSPOR 0:51:39
141 Antonio VIOLA NIPPO – VINI FANTINI 0:52:15
142 Theo BOS MTN – QHUBEKA 0:52:37
143 Kris BOECKMANS LOTTO SOUDAL 0:53:27
144 Ramon CARRETERO SOUTHEAST 0:53:44
145 Roy JANS WANTY – GROUPE GOBERT 0:56:20
146 Francesco CHICCHI ANDRONI GIOCATTOLI 0:56:35
147 Shiki KUROEDA NIPPO – VINI FANTINI 0:56:53
148 Jens MOURIS ORICA GreenEDGE 0:58:00
149 Graeme BROWN DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:58:38
150 Malcom RUDOLPH DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING 0:59:18
151 Mattia POZZO NIPPO – VINI FANTINI 1:01:06
152 Nikolay TRUSOV TINKOFF – SAXO 1:01:25
153 Tom DEVRIENDT WANTY – GROUPE GOBERT 1:01:52
154 Andrea DAL COL SOUTHEAST 1:12:02
155 Nicolas LEFRANCOIS TEAM NOVO NORDISK 1:12:04
156 Nicolas MARINI NIPPO – VINI FANTINI 1:15:21
Marta Wiśniewska