Zarejestrowana na terenie Warmii i Mazur szosowa grupa – Team Krismar Big Silvant to kontynuacja projektu Zdzisława Trojgi i Mistrza Polski – Adama Wadeckiego.

Team Cycling Krismar BIG Silvant

W składzie na tę chwilę jest siedmiu kolarzy: Konrad Kott, Karol Skrzyniarz, Paweł Skrzeszewski, Piotr Skrzeszewski, Kamil Małachowski, Jędrek Borowski i Alex Kareev. W grupie docelowo będzie jeździło dziesięciu zawodników.

Dyrektorami sportowymi będą Adam Wadecki i Zdzisław Trojga. Sponsorami grupy są m.in. firmy: Krismar – producent mebli,  Silvant – sieć kantorów oraz Hotel Khalberg.

„Grupa składa się orlików, którzy mają spory potencjał. Postaramy się być widoczni na krajowych wyścigach. W tym roku będziemy grupą amatorską, mimo to chcemy jechać większość polskich imprez, z „Grodami” i „Solidarką” włącznie. Docelową imprezą będą mistrzostwa Polski. „– powiedział nam Adam Wadecki.

„Zawodnicy obecnie trenują na zgrupowaniu we Fromborku,  w Hotelu Kopernik gdzie mają zapewnione bardzo dobre warunki. Pogoda pozwala na treningi na szosie, więc staramy się to wykorzystać” – dodał były mistrz Polski.

Team Krismar Big Silvant  pojedzie na rowerach marki Folta (model Milano), a firma Viking Sport uszyje kolarzom stroje.

Oficjalna prezentacja grupy będzie miała miejsce w lutym podczas zgrupowania w hotelu Khalberg w Krynicy Morskiej.

Trzymamy kciuki za powodzenie projektu.

Poprzedni artykułAg2r La Mondiale zarzuca sieć na Fernando Gavirię
Następny artykuł„Barometr” Tomasza Jarońskiego
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
edek
edek

powodzenia ! im więcej tego typu projektów tym lepiej dla polskiego kolarstwa

tubi
tubi

No i super. Powodzenia i ścigajcie się jak najwięcej na naszych wyścigach bo z roku na rok coraz mniej polskich seniorów i orlików mam tych kilka wyścigów UCI a pokazanie się tam to zawsze dobre CV na przyszłość dla młodych chłopoaków

Zdzisław
Zdzisław

Super! Młoda krew ma gdzie się pokazać!!! Jędrek Konrad!!
mam nadzieje ze was zobaczę z dobrej strony tak samo jak w zeszłym sezonie. Powodzenia również dla reszty ekipy