Cycling: Team Etixx - Quick-Step NEW 2015 JerseyMark Cavendish (Etixx – Quick-Step) jest podekscytowany kolejnym startem w Tour de San Luis, który nastąpi już w tym miesiącu.

Dla Brytyjczyka będzie to już trzeci z rzędu udział w tej imprezie. Przypomnijmy, że dwa lata temu wygrał tam pierwszy etap i odniósł pierwszy triumf  w barwach ekipy Patricka Lefevere. „Mam bardzo dobre wspomnienia z tego wyścigu. Startowałem w dwóch ostatnich edycjach i myślę, że to jeden z najlepszych sposobów na wypracowanie dobrej formy przed główną częścią sezonu”, powiedział były mistrz świata.

Sprinter z Wyspy Man do Argentyny wybiera się m.in wraz z aktualnym, najlepszym kolarzem globu – Michałem Kwiatkowskim. Wyścig rozpoczyna się 19 stycznia, a kończy w dniu 25 stycznia.