Ryder HesjedalCannondale-Garmin ogłosił 27 osoby skład na przyszły sezon. W tym zestawieniu znaleźli się zawodnicy aż z czternastu krajów.

Przypomnijmy, że trzon Garminu, czyli: Ryder Hesjedal, Dan Martin, Andrew Talansky oraz Tom Danielson – pozostali w barwach ekipy Jonathana Vaughtersa. Z Cannondale przeszli Ted King, Kristjian Koren, Matej Mohoric, Moreno Moser, Alan Marangoni i Davide Formolo.

„Jestem bardzo podekscytowany naszym składem na 2015 rok. Zaczęliśmy kilka lat temu jako mała grupa z misją rozwoju młodych zawodników i dalej staramy się działać w tym kierunku. W przyszłym sezonie będziemy najmłodszą ekipą i nie tylko ze względu na wiek zawodników, ale także na fakt, że dzięki współpracy z Cannondale stajemy się nową drużyną”, powiedział Vaughters.

Skład Cannondale-Garmin Pro Cycling: Janier Acevedo, Jack Bauer, Alberto Bettiol, Nathan Brown, André Cardoso, Tom Danielson, Joe Dombrowski, Davide Formolo, Nathan Haas, Lasse Hansen, Ryder Hesjedal, Alex Howes, Ben King, Ted King, Kristjian Koren, Sebastian Langeveld, Alan Marangoni, Dan Martin, Matej Mohoric, Moreno Moser, Ramunas Navardauskas, Kristoffer Skjerping, Tom Jelte Slagter, Andrew Talansky, Dylan Van Baarle, Davide Villella oraz Ruben Zepuntke.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa

 

 

Poprzedni artykułMarcin Sapa zawieszony za doping
Następny artykułMovistar skompletował 28 osobowy skład na sezon 2015
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments