Zawodnicy ActiveJet Team mają za sobą pierwsze spotkanie organizacyjne przed nadchodzącym sezonem. W siedzibie Action S.A. właściciela marki ActiveJet, Prezes Piotr Bieliński oraz dyrektor sportowy Piotr Kosmala nakreślili plany na przyszły rok. 

ActiveJet Team

W składzie na sezon 2015 nie zajdą duże zmiany, choć zespół na pewno się wzmocni. Koszulki ActiveJet Team nadal nosić będą: Łukasz Bodnar, Paweł Franczak, Michał Podlaski, Tomasz Mickiewicz, Arkadiusz Owsian, Paweł Brylowski i Konrad Dąbkowski. W ekipie pozostaje również trzech zawodników z Hiszpanii: David Muntaner, Jesus Ezquerra i Mario Gonzalez.

To był dobry dla nas sezon, dlatego będziemy kontynuować obrany kierunek rozwoju. Podobnie jak w tym roku ekipa najprawdopodobniej będzie liczyć 12 zawodników. O nowych twarzach będziemy mogli poinformować już wkrótce – zapowiedział Piotr Kosmala.

Wizyta w Action S.A. była dla zawodników i obsługi grupy doskonałą okazją do spotkania się z pracownikami firmy. Rozmowy o kolarstwie, rozdawanie autografów, a także zwiedzanie nowoczesnego magazynu Action S.A. wypełniły cały dzień.

Tak jak w tym roku zespół uda się na pierwsze zgrupowanie do Hiszpanii. Tam też zaplanowane są pierwsze starty. – Domykamy obecnie plan zgrupowań. Naszą bazą do czasu pierwszych wyścigów będzie ponownie Hiszpania. Pracujemy intensywnie nad kalendarzem, aby był jeszcze lepszy niż w tym roku. Zależy nam na tym, aby jeździć wyścigi prestiżowe i jak najczęściej ścigać się z dobrymi zespołami –dodał Kosmala.

 

Źródło: ActiveJet Team