morajkoPod dwóch latach spędzonych w CCC Polsat Polkowice Jacek Morajko od nowego sezonu będzie zawodnikiem Wibatech Fuji.

Doświadczony kolarz ostatnie dwa sezony spędził pod skrzydłami Piotra Wadeckiego. W tym roku wygrał ostatni etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków, a w roku ubiegłym zajął miejsce na podium Pucharu Uzdrowisk Karpackich. W sezonie 2012 „Moraj” kręcił w ekipie World Tour, czyli Vacansoleil – DCM. Jednak nie zaliczył tam spektakularnych sukcesów. 33. letni zawodnik postanowił, że rok w roku 2015 założy koszulkę Wibatech Fuji.

„Tak, potwierdzam że w nowym sezonie zmieniam barwy klubowe na Wibatech Fuji. Kierownictwo ekipy dość szybko zaproponowało mi bardzo korzystne warunki, więc nie musiałem długo się zastanawiać. Poza tym to jakby powrót w moje rodzinne strony.” powiedział nam Jacek Morajko.

 

@ArekWaluga77

 

guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Guzi Team
Guzi Team

Jacek jest za słaby na CCC

marcinek
marcinek

Na pewno bedzie mu dobrze w tej ekipie, w grupach Pana Ciasnochy zawsze „100%profeska i zawodnik jest na 1 miejscu” jak Pan Morajko przetrwa do 2016 roku w tej partyzantce to szacun dla niego. Chociaz brak paszportu biologicznego dziala na jego korzysc

rowerzysta z Nysy
rowerzysta z Nysy

Jacek,jak wróci do treningu w Jesenikach,to ponownie będzie Mistrzem Polski.
Mocnych nóg w następnym sezonie.
Pozdrower-Jurek!!!