Robert KrajewskiSporo zamieszania w świecie kolarskim wywołał wywiad udzielony przez Roberta Krajewskiego dla „Słowa Sportowego”. 

Link do wywiadu > tutaj

Chcemy bardzo wyraźnie podkreślić, że wywiad przeprowadziła Aleksandra Szumska ze „Słowa Sportowego”, my jedynie powołaliśmy się na tę rozmowę, podając jej źródło.

Nie rozmawialiśmy z Robertem Krajewskim, jak sugeruje ekipa CCC, a także niektóre zachodnie media.

Oto pełna treść komunikatu wydanego przez drużynę z Polkowic:

W związku z informacją, która pojawiła się ostatnio na portalach internetowych, dotycząca składu grupy oraz potwierdzenia uczestnictwa drużyny w wyścigach organizowanych przez RCS, Professional Cycling Team CCC pragnie dokonać pewnych wyjaśnień.

W wywiadzie z prezesem klubu, Robertem Krajewskim, opublikowanym na portalu naszosie.pl (oraz slowosportowe.pl) pojawiły się informacje dotyczące zmian personalnych w ekipie, przedłużenia kontraktów z zawodnikami (w tym z Davide Rebellinem) oraz planowanych startów w przeszłym sezonie (Tour of Dubai, Mediolan – San Remo). Pragniemy wyjaśnić, iż wypowiedzi te dotyczą jedynie negocjacji, gdyż żadne ostateczne decyzje nie zostały podjęte.

Biorąc pod uwagę wrażliwość tych informacji oraz sytuację panującą w światowym kolarstwie, Klub uznaje za swój obowiązek wyjaśnienie tego nieporozumienia, by uniknąć konieczności wprowadzania zmian w programie startowym oraz w już trwających projektach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments