ActiveJet TeamPo emocjach związanych z Górskimi Mistrzostwami Polski, czas na największą szosowa imprezę na Wybrzeżu – Skoda Cyklo Gdynia. 

Skoda Cyklo Gdynia odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 września. Kolarze elity do pokonania będą mieli 165 kilometrów. Przypomnijmy, że w zeszłorocznej, pierwszej edycji wyścigu zwyciężył Michał Gołaś (Omega Pharma – Quick Step), przed Robertem Radoszem (BDC MarcPol) i Michałem Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step). W tym roku “Kwiatek” nie zawita na Skwer Kościuszki, ponieważ startuje w rozpoczynającym się właśnie w niedzielę Tour of Britain.

Poznajemy składy w jakich w Gdyni pojawią się polskie ekipy zawodowe i tak podopieczni Piotr Kosmali przyjadą w następującym zestawieniu:

Konrad Dąbkowski, Michał Podlaski, Paweł Franczak, Emanuel Piaskowy, Paweł Brylowski, Tomasz Mickiewicz, Arkadiusz Owsian, Łukasz Bodnar.

Ostatnie tygodnie to bardzo dobre wyniki drużyny ActiveJet Team. W niedzielę Michał Podlaski zdobył brązowy medal podczas Górskich Mistrzostw Polski. Wcześniej Paweł Franczak doskonale pojechał w Memoriale Henryka Łasaka, plasując się na drugiej pozycji, a dzień po “Łasaku” zwyciężył w Pucharze Uzdrowisk Karpackich. Do tego dołożył trzeciej miejsce w Memoriale Królaka.

Pod koniec sierpnia w Pucharze Ministra Obrony Narodowej najszybszy okazał się jeden z czołowych polskich sprinterów – Konrad Dąbkowski.

W składzie czarno-czerwonych zobaczymy także aktualnego brązowego medalistę Mistrzostw Polski orlików – Tomasza Mickiewicza.

Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Serdecznie zapraszamy do Gdyni.

Szczegóły dotyczące wyścigów, także tych dla amatorów znajdziecie tutaj > www.skodacyklogdynia.pl

Portal naszosie.pl jest Patronem medialnym Skoda Cyklo Gdynia 2014.