trentinWłoski kolarz Omega Pharma-Quick Step został znakomicie rozprowadzony przez piekielnie mocnego Tony`ego Martina. Drugie miejsce zajął Daniele Benatti (Tinkoff-Saxo), a trzeci był Francesco Gavazzi (Astana). 

Szósty etap Tour de Suisse prowadził z Buren a. Aare do Delemont i liczył 192,8 kilometra. Najtrudniejsze podjazdy – odpowiednio pierwszej i drugiej kategorii – czekały na zawodników na początku etapu. Kolejne dwie premie górskie (drugiej i trzeciej kategorii) znajdowały się dopiero za 160. kilometrem.

Skład ucieczki tworzyli dziś: Michael Albasini (Orica GreenEdge), Vladimir Isaychev (Katusha), Jacopo Guarnieri (Astana) oraz Jaco Venter (MTN-Qhubeka). Ich przewaga nie przekroczyła 4 minut, a cała przygoda zakończyła się już przed przedostatnim podjazdem.

Pod koniec podjazdu pod Col des Rangiers zaatakował Warren Barguil z Giant-Shimano. Francuz zaprezentował ogromną chęć do ataku, gdyż podczas zjazdu podejmował naprawdę duże ryzyko i raz o mało nie skończyło się to kontaktem z barierką okalającą drogę. Ale gdy tylko skończył się zjazd, odpuścił i został dogoniony przez peleton.

Kolejna ciekawa sytuacja miała miejsce tuż przed bramką oznaczającą ostatnią premię górską. Do przodu starał się ruszyć Mathias Frank (IAM), ale za nim natychmiast pojechał Peter Sagan (Cannondale). Widzący to z tyłu lider wyścigu – Tony Martin (OPQS) natychmiast wstał z siodełka i zniwelował kilkumetrową przewagę Słowaka.

Na zjeździe Sagan ponownie odskoczył od peletonu na kilka metrów. Zjeżdżał z prędkością dochodzącą do 80 km/h, bardzo często się oglądając. Jednak podobnie jak to miało miejsce w przypadku Barguila, kiedy skończył się zjazd, Sagan czekał na dużą grupę.

4 kilometry przed końcem z peletonu wyskoczył Marcus Burghardt z BMC, więc Sagan postanowił usiąść mu na kole. Po chwili, odjazdu próbowali jeszcze inni kolarze, ale peleton był bardzo blisko i wszystko zostało skasowane.

Podjazdy bez problemu przetrwał Tony Martin, który wjechał w ostatni kilometr nadając peletonowi tempo i jednocześnie rozprowadzając Matteo Trentina, który wygrał etap.

Najwyższe miejsce spośród Polaków – 43. – zajął Marek Rutkiewicz (CCC).

Wyniki etapu: 

1 17 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 04:43:19
2 72 Daniele BENNATI Tinkoff-Saxo 00:00:00
3 143 Francesco GAVAZZI Astana Pro Team 00:00:00
4 48 Ben SWIFT Team Sky 00:00:00
5 131 Peter SAGAN Cannondale 00:00:00
6 4 Sacha MODOLO Lampre-Merida 00:00:00
7 28 Jose Joaquin ROJAS GIL Movistar Team 00:00:00
8 63 * Silvan DILLIER BMC Racing Team 00:00:00
9 44 Sergio Luis HENAO MONTOYA Team Sky 00:00:00
10 166 Tosh VAN DER SANDE Lotto-Belisol Team 00:00:00
11 101 Bauke MOLLEMA Belkin Pro Cycling Team 00:00:00
12 1 Rui Alberto FARIA DA COSTA Lampre-Merida 00:00:00
13 102 Stef CLEMENT Belkin Pro Cycling Team 00:00:00
14 98 * Nino SCHURTER Orica GreenEDGE 00:00:00
15 57 Christophe RIBLON AG2R La Mondiale 00:00:00
16 13 Tony MARTIN Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
17 181 * Mathias FRANK IAM Cycling 00:00:00
18 157 Anthony ROUX FDJ.fr 00:00:00
19 127 Georg PREIDLER Team Giant-Shimano 00:00:00
20 124 Koen DE KORT Team Giant-Shimano 00:00:00
21 152 Arnold JEANNESSON FDJ.fr 00:00:00
22 61 Cadel EVANS BMC Racing Team 00:00:00
23 133 Davide FORMOLO Cannondale 00:00:00
24 202 Linus GERDEMANN MTN – Qhubeka 00:00:00
25 172 Bryan COQUARD Team Europcar 00:00:00
26 112 Janier Alexis ACEVEDO CALLE Garmin-Sharp 00:00:00
27 66 * Michael SCHÄR BMC Racing Team 00:00:00
28 62 Marcus BURGHARDT BMC Racing Team 00:00:00
29 213 Thomas DEGAND Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
30 64 * Martin KOHLER BMC Racing Team 00:00:00
31 31 Alexandr KOLOBNEV Katusha Team 00:00:00
32 125 Tom DUMOULIN Team Giant-Shimano 00:00:00
33 23 Ion IZAGIRRE INSAUSTI Movistar Team 00:00:00
34 71 Roman KREUZIGER Tinkoff-Saxo 00:00:00
35 84 Laurent DIDIER Trek Factory Racing 00:00:00
36 142 Enrico GASPAROTTO Astana Pro Team 00:00:00
37 178 Bjorn THURAU Team Europcar 00:00:00
38 177 Alexandre PICHOT Team Europcar 00:00:00
39 185 * Reto HOLLENSTEIN IAM Cycling 00:00:00
40 78 * Olivier ZAUGG Tinkoff-Saxo 00:00:00
41 3 Mattia CATTANEO Lampre-Merida 00:00:00
42 114 Andre Fernando CARDOSO S. MARTINS Garmin-Sharp 00:00:00
43 196 Marek RUTKIEWICZ CCC Polsat Polkowice 00:00:00
44 151 Thibaut PINOT FDJ.fr 00:00:00
45 111 Tom Jelte SLAGTER Garmin-Sharp 00:00:00
46 32 Sergey CHERNETSKI Katusha Team 00:00:00
47 211 Kevin SEELDRAYERS Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
48 8 Rafael VALLS FERRI Lampre-Merida 00:00:00
49 86 Andy SCHLECK Trek Factory Racing 00:00:00
50 106 Laurens TEN DAM Belkin Pro Cycling Team 00:00:00
51 65 * Steve MORABITO BMC Racing Team 00:00:00
52 123 Lawson CRADDOCK Team Giant-Shimano 00:00:00
53 205 Sergio PARDILLA BELLON MTN – Qhubeka 00:00:00
54 93 Johan Esteban CHAVES RUBIO Orica GreenEDGE 00:00:00
55 188 * Marcel WYSS IAM Cycling 00:00:00
56 192 Tomasz MARCZYNSKI CCC Polsat Polkowice 00:00:00
57 122 Warren BARGUIL Team Giant-Shimano 00:00:00
58 191 Davide REBELLIN CCC Polsat Polkowice 00:00:00
59 26 Javier MORENO BAZAN Movistar Team 00:00:00
60 204 Louis MEINTJES MTN – Qhubeka 00:00:00
61 104 Steven KRUIJSWIJK Belkin Pro Cycling Team 00:00:00
62 113 Nathan BROWN Garmin-Sharp 00:00:00
63 187 * Johann TSCHOPP IAM Cycling 00:00:00
64 45 Peter KENNAUGH Team Sky 00:00:00
65 21 Eros CAPECCHI Movistar Team 00:00:00
66 94 Simon CLARKE Orica GreenEDGE 00:00:00
67 214 Francis DE GREEF Wanty-Groupe Gobert 00:00:00
68 117 Benjamin KING Garmin-Sharp 00:01:29
69 197 Branislau SAMOILAU CCC Polsat Polkowice 00:01:29
70 176 Maxime MEDEREL Team Europcar 00:01:29
71 27 Ruben PLAZA MOLINA Movistar Team 00:01:29
72 52 Patrick GRETSCH AG2R La Mondiale 00:01:44
73 118 Johan VAN SUMMEREN Garmin-Sharp 00:01:44
74 36 Aliaksandr KUCHYNSKI Katusha Team 00:01:44
75 6 José SERPA SANTANDER Lampre-Merida 00:01:44
76 153 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 00:01:47
77 194 Lukasz OWSIAN CCC Polsat Polkowice 00:01:47
78 115 Tom DANIELSON Garmin-Sharp 00:01:47
79 154 Cédric PINEAU FDJ.fr 00:01:47
80 206 Daniel TEKLEHAIMANOT MTN – Qhubeka 00:01:47
81 68 * Danilo WYSS BMC Racing Team 00:01:47
82 7 Nelson OLIVEIRA Lampre-Merida 00:01:47
83 77 Matteo TOSATTO Tinkoff-Saxo 00:01:47
84 108 Maarten WYNANTS Belkin Pro Cycling Team 00:01:47
85 174 Yohann GENÉ Team Europcar 00:01:47
86 46 Christian KNEES Team Sky 00:02:20
87 54 Sébastien MINARD AG2R La Mondiale 00:03:09
88 165 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 00:03:09
89 218 Frederik VEUCHELEN Wanty-Groupe Gobert 00:05:36
90 183 * Jonathan FUMEAUX IAM Cycling 00:06:15
91 85 * Gregory RAST Trek Factory Racing 00:09:40
92 182 * Martin ELMIGER IAM Cycling 00:09:40
93 37 Alexander PORSEV Katusha Team 00:09:40
94 24 Pablo LASTRAS GARCIA Movistar Team 00:09:40
95 107 Sep VANMARCKE Belkin Pro Cycling Team 00:09:40
96 96 Mathew HAYMAN Orica GreenEDGE 00:09:40
97 35 Alexander KRISTOFF Katusha Team 00:09:40
98 42 Philip DEIGNAN Team Sky 00:09:40
99 144 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 00:17:39
100 146 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 00:17:39
101 126 Luka MEZGEC Team Giant-Shimano 00:17:39
102 88 Danny VAN POPPEL Trek Factory Racing 00:17:39
103 147 Fredrik KESSIAKOFF Astana Pro Team 00:17:39
104 92 Sam BEWLEY Orica GreenEDGE 00:17:39
105 58 Sébastien TURGOT AG2R La Mondiale 00:17:39
106 138 Christiano SALERNO Cannondale 00:17:39
107 5 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 00:17:39
108 184 Heinrich HAUSSLER IAM Cycling 00:17:39
109 81 * Fabian CANCELLARA Trek Factory Racing 00:17:39
110 22 Alex DOWSETT Movistar Team 00:17:39
111 207 Jay Robert THOMSON MTN – Qhubeka 00:17:39
112 137 Fabio SABATINI Cannondale 00:17:39
113 195 Maciej PATERSKI CCC Polsat Polkowice 00:17:39
114 33 Vladimir ISAICHEV Katusha Team 00:17:39
115 91 * Michael ALBASINI Orica GreenEDGE 00:17:39
116 208 Jacobus VENTER MTN – Qhubeka 00:17:39
117 55 Lloyd MONDORY AG2R La Mondiale 00:17:39
118 12 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 00:17:39
119 51 Davide APPOLLONIO AG2R La Mondiale 00:17:39
120 105 Thomas LEEZER Belkin Pro Cycling Team 00:17:39
121 15 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 00:17:39
122 82 Matthew BUSCHE Trek Factory Racing 00:17:39
123 43 Joseph Lloyd DOMBROWSKI Team Sky 00:17:39
124 75 Michael MORKOV Tinkoff-Saxo 00:17:39
125 175 Christophe KERN Team Europcar 00:17:39
126 155 Jérémy ROY FDJ.fr 00:17:39
127 76 Chris Anker SÖRENSEN Tinkoff-Saxo 00:18:18
128 171 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 00:18:18
129 201 Gerald CIOLEK MTN – Qhubeka 00:18:18
130 67 Lawrence WARBASSE BMC Racing Team 00:18:18
131 25 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Movistar Team 00:18:18
132 158 Geoffrey SOUPE FDJ.fr 00:18:18
133 156 Laurent MANGEL FDJ.fr 00:18:18
134 18 Martin VELITS Omega Pharma-QuickStep 00:18:18
135 132 Guillaume BOIVIN Cannondale 00:18:18
136 167 Jonas VAN GENECHTEN Lotto-Belisol Team 00:18:18
137 162 Sander ARMEE Lotto-Belisol Team 00:18:18
138 217 Mirko SELVAGGI Wanty-Groupe Gobert 00:18:18
139 73 Manuele BOARO Tinkoff-Saxo 00:18:18
140 2 Andrea PALINI Lampre-Merida 00:18:18
141 134 Edward KING Cannondale 00:18:18
142 14 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 00:18:18
143 116 Rohan DENNIS Garmin-Sharp 00:18:18
144 163 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 00:18:18
145 74 Matti BRESCHEL Tinkoff-Saxo 00:18:18
146 53 Julian KERN AG2R La Mondiale 00:18:18
147 198 Mateusz TACIAK CCC Polsat Polkowice 00:18:18
148 173 Jimmy ENGOULVENT Team Europcar 00:18:18
149 11 Tom BOONEN Omega Pharma-QuickStep 00:18:18
150 47 Luke ROWE Team Sky 00:18:18
151 215 Laurens DE VREESE Wanty-Groupe Gobert 00:18:18
152 128 Ramon SINKELDAM Team Giant-Shimano 00:18:18
153 186 Roger KLUGE IAM Cycling 00:18:18
154 121 John DEGENKOLB Team Giant-Shimano 00:18:18
155 34 Marco HALLER Katusha Team 00:18:18
156 97 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 00:18:18
157 38 Gatis SMUKULIS Katusha Team 00:18:33
148 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team Abandon
164 Kenny DE HAES Lotto-Belisol Team Abandon
135 Moreno MOSER Cannondale Abandon
193 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice Abandon
16 Niki TERPSTRA Omega Pharma-QuickStep Non Partant
95 Matthew Harley GOSS Orica GreenEDGE Non Partant

Klasyfikacja generalna: 

1 13 Tony MARTIN Omega Pharma-QuickStep 23:11:06
2 125 Tom DUMOULIN Team Giant-Shimano 00:00:06
3 131 Peter SAGAN Cannondale 00:00:10
4 101 Bauke MOLLEMA Belkin Pro Cycling Team 00:00:17
5 111 Tom Jelte SLAGTER Garmin-Sharp 00:00:23
6 133 Davide FORMOLO Cannondale 00:00:27
7 23 Ion IZAGIRRE INSAUSTI Movistar Team 00:00:27
8 71 Roman KREUZIGER Tinkoff-Saxo 00:00:28
9 181 * Mathias FRANK IAM Cycling 00:00:29
10 3 Mattia CATTANEO Lampre-Merida 00:00:29
11 45 Peter KENNAUGH Team Sky 00:00:29
12 205 Sergio PARDILLA BELLON MTN – Qhubeka 00:00:31
13 151 Thibaut PINOT FDJ.fr 00:00:35
14 127 Georg PREIDLER Team Giant-Shimano 00:00:36
15 44 Sergio Luis HENAO MONTOYA Team Sky 00:00:36
16 1 Rui Alberto FARIA DA COSTA Lampre-Merida 00:00:37
17 112 Janier Alexis ACEVEDO CALLE Garmin-Sharp 00:00:38
18 191 Davide REBELLIN CCC Polsat Polkowice 00:00:38
19 57 Christophe RIBLON AG2R La Mondiale 00:00:39
20 123 Lawson CRADDOCK Team Giant-Shimano 00:00:43
21 21 Eros CAPECCHI Movistar Team 00:00:43
22 188 * Marcel WYSS IAM Cycling 00:00:44
23 106 Laurens TEN DAM Belkin Pro Cycling Team 00:00:44
24 32 Sergey CHERNETSKI Katusha Team 00:00:46
25 28 Jose Joaquin ROJAS GIL Movistar Team 00:00:47
26 61 Cadel EVANS BMC Racing Team 00:00:51
27 8 Rafael VALLS FERRI Lampre-Merida 00:00:52
28 26 Javier MORENO BAZAN Movistar Team 00:00:53
29 204 Louis MEINTJES MTN – Qhubeka 00:00:55
30 213 Thomas DEGAND Wanty-Groupe Gobert 00:00:58
31 102 Stef CLEMENT Belkin Pro Cycling Team 00:01:00
32 192 Tomasz MARCZYNSKI CCC Polsat Polkowice 00:01:02
33 65 * Steve MORABITO BMC Racing Team 00:01:04
34 142 Enrico GASPAROTTO Astana Pro Team 00:01:04
35 152 Arnold JEANNESSON FDJ.fr 00:01:10
36 187 * Johann TSCHOPP IAM Cycling 00:01:11
37 93 Johan Esteban CHAVES RUBIO Orica GreenEDGE 00:01:16
38 196 Marek RUTKIEWICZ CCC Polsat Polkowice 00:01:17
39 214 Francis DE GREEF Wanty-Groupe Gobert 00:01:19
40 211 Kevin SEELDRAYERS Wanty-Groupe Gobert 00:01:23
41 122 Warren BARGUIL Team Giant-Shimano 00:01:26
42 185 * Reto HOLLENSTEIN IAM Cycling 00:01:43
43 63 * Silvan DILLIER BMC Racing Team 00:02:02
44 62 Marcus BURGHARDT BMC Racing Team 00:02:12
45 86 Andy SCHLECK Trek Factory Racing 00:02:19
46 114 Andre Fernando CARDOSO S. MARTINS Garmin-Sharp 00:02:19
47 66 * Michael SCHÄR BMC Racing Team 00:02:32
48 113 Nathan BROWN Garmin-Sharp 00:02:46
49 117 Benjamin KING Garmin-Sharp 00:03:05
50 177 Alexandre PICHOT Team Europcar 00:03:10
51 78 * Olivier ZAUGG Tinkoff-Saxo 00:04:02
52 31 Alexandr KOLOBNEV Katusha Team 00:04:16
53 7 Nelson OLIVEIRA Lampre-Merida 00:04:18
54 197 Branislau SAMOILAU CCC Polsat Polkowice 00:04:23
55 124 Koen DE KORT Team Giant-Shimano 00:04:26
56 46 Christian KNEES Team Sky 00:04:27
57 194 Lukasz OWSIAN CCC Polsat Polkowice 00:04:59
58 104 Steven KRUIJSWIJK Belkin Pro Cycling Team 00:05:17
59 143 Francesco GAVAZZI Astana Pro Team 00:05:53
60 165 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 00:05:57
61 27 Ruben PLAZA MOLINA Movistar Team 00:06:40
62 115 Tom DANIELSON Garmin-Sharp 00:07:10
63 166 Tosh VAN DER SANDE Lotto-Belisol Team 00:07:11
64 64 * Martin KOHLER BMC Racing Team 00:07:14
65 183 * Jonathan FUMEAUX IAM Cycling 00:07:32
66 98 * Nino SCHURTER Orica GreenEDGE 00:08:28
67 84 Laurent DIDIER Trek Factory Racing 00:08:49
68 52 Patrick GRETSCH AG2R La Mondiale 00:09:05
69 153 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 00:09:17
70 6 José SERPA SANTANDER Lampre-Merida 00:09:29
71 77 Matteo TOSATTO Tinkoff-Saxo 00:10:03
72 202 Linus GERDEMANN MTN – Qhubeka 00:11:27
73 36 Aliaksandr KUCHYNSKI Katusha Team 00:11:29
74 68 * Danilo WYSS BMC Racing Team 00:12:29
75 94 Simon CLARKE Orica GreenEDGE 00:13:35
76 48 Ben SWIFT Team Sky 00:14:08
77 4 Sacha MODOLO Lampre-Merida 00:16:45
78 82 Matthew BUSCHE Trek Factory Racing 00:19:22
79 17 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 00:20:18
80 182 * Martin ELMIGER IAM Cycling 00:20:18
81 118 Johan VAN SUMMEREN Garmin-Sharp 00:20:30
82 138 Christiano SALERNO Cannondale 00:21:05
83 85 * Gregory RAST Trek Factory Racing 00:21:17
84 178 Bjorn THURAU Team Europcar 00:21:24
85 155 Jérémy ROY FDJ.fr 00:21:46
86 43 Joseph Lloyd DOMBROWSKI Team Sky 00:21:59
87 154 Cédric PINEAU FDJ.fr 00:21:59
88 24 Pablo LASTRAS GARCIA Movistar Team 00:22:05
89 67 Lawrence WARBASSE BMC Racing Team 00:23:40
90 206 Daniel TEKLEHAIMANOT MTN – Qhubeka 00:24:07
91 157 Anthony ROUX FDJ.fr 00:24:14
92 73 Manuele BOARO Tinkoff-Saxo 00:24:25
93 72 Daniele BENNATI Tinkoff-Saxo 00:24:30
94 176 Maxime MEDEREL Team Europcar 00:25:31
95 217 Mirko SELVAGGI Wanty-Groupe Gobert 00:25:53
96 163 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 00:26:06
97 54 Sébastien MINARD AG2R La Mondiale 00:26:28
98 215 Laurens DE VREESE Wanty-Groupe Gobert 00:27:00
99 116 Rohan DENNIS Garmin-Sharp 00:27:06
100 91 * Michael ALBASINI Orica GreenEDGE 00:27:17
101 218 Frederik VEUCHELEN Wanty-Groupe Gobert 00:27:50
102 42 Philip DEIGNAN Team Sky 00:28:34
103 132 Guillaume BOIVIN Cannondale 00:29:05
104 184 Heinrich HAUSSLER IAM Cycling 00:29:21
105 105 Thomas LEEZER Belkin Pro Cycling Team 00:29:26
106 107 Sep VANMARCKE Belkin Pro Cycling Team 00:29:58
107 171 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 00:30:26
108 137 Fabio SABATINI Cannondale 00:32:44
109 121 John DEGENKOLB Team Giant-Shimano 00:32:48
110 146 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 00:32:48
111 74 Matti BRESCHEL Tinkoff-Saxo 00:33:15
112 35 Alexander KRISTOFF Katusha Team 00:34:04
113 37 Alexander PORSEV Katusha Team 00:34:08
114 108 Maarten WYNANTS Belkin Pro Cycling Team 00:34:32
115 97 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 00:34:46
116 172 Bryan COQUARD Team Europcar 00:35:16
117 134 Edward KING Cannondale 00:37:10
118 96 Mathew HAYMAN Orica GreenEDGE 00:39:47
119 195 Maciej PATERSKI CCC Polsat Polkowice 00:40:02
120 208 Jacobus VENTER MTN – Qhubeka 00:40:13
121 38 Gatis SMUKULIS Katusha Team 00:41:24
122 88 Danny VAN POPPEL Trek Factory Racing 00:41:26
123 75 Michael MORKOV Tinkoff-Saxo 00:41:34
124 174 Yohann GENÉ Team Europcar 00:41:54
125 5 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 00:42:42
126 51 Davide APPOLLONIO AG2R La Mondiale 00:43:12
127 22 Alex DOWSETT Movistar Team 00:43:17
128 158 Geoffrey SOUPE FDJ.fr 00:46:41
129 25 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Movistar Team 00:46:52
130 198 Mateusz TACIAK CCC Polsat Polkowice 00:47:38
131 33 Vladimir ISAICHEV Katusha Team 00:47:41
132 55 Lloyd MONDORY AG2R La Mondiale 00:47:54
133 173 Jimmy ENGOULVENT Team Europcar 00:48:37
134 207 Jay Robert THOMSON MTN – Qhubeka 00:48:56
135 76 Chris Anker SÖRENSEN Tinkoff-Saxo 00:49:15
136 201 Gerald CIOLEK MTN – Qhubeka 00:49:33
137 175 Christophe KERN Team Europcar 00:49:39
138 12 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 00:50:35
139 144 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 00:50:52
140 53 Julian KERN AG2R La Mondiale 00:51:08
141 47 Luke ROWE Team Sky 00:51:13
142 147 Fredrik KESSIAKOFF Astana Pro Team 00:51:14
143 128 Ramon SINKELDAM Team Giant-Shimano 00:51:18
144 126 Luka MEZGEC Team Giant-Shimano 00:51:24
145 15 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 00:53:27
146 92 Sam BEWLEY Orica GreenEDGE 00:53:28
147 156 Laurent MANGEL FDJ.fr 00:53:30
148 34 Marco HALLER Katusha Team 00:53:33
149 14 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 00:53:45
150 167 Jonas VAN GENECHTEN Lotto-Belisol Team 00:53:52
151 162 Sander ARMEE Lotto-Belisol Team 00:54:10
152 58 Sébastien TURGOT AG2R La Mondiale 00:54:19
153 186 Roger KLUGE IAM Cycling 00:55:02
154 11 Tom BOONEN Omega Pharma-QuickStep 00:55:11
155 18 Martin VELITS Omega Pharma-QuickStep 00:55:43
156 81 * Fabian CANCELLARA Trek Factory Racing 00:55:50
157 2 Andrea PALINI Lampre-Merida 00:56:02

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska