Robert RadoszZapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią zwycięzcy Wyścigu o Puchar Gminy Chrząstowice – Robertem Radoszem (BDC MarcPol) oraz drugim na mecie – Pawłem Franczakiem (ActiveJet).

Robert Radosz:

„Pomimo tego, że byliśmy w przewadze liczebnej, był to dla nas bardzo ciężki wyścig. Młodzi kolarze jechali bardzo ambitnie, musieliśmy się sporo napracować, aby osiągnąć ten wynik, który uzyskaliśmy.

Dość krótki dystans sprawił, że średnia wyścigu była wysoka – 45 km/h. Boczny wiatr i mocne tempo narzucone przez nas sprawiło, że peleton szybko się porwał. Praktycznie od startu do mety nie było przestoju, cały czas szedł „ogień”. Młodzież mocno mnie umęczyła, ale to ja dziś triumfowałem.

Z jednej strony cieszę się, że moja forma jest coraz lepsza, z drugiej fajnie że nasza młodzież osiąga bardzo dobre wyniki. Wczoraj „Berni” w Pucharze Czech, dziś moje zwycięstwo w elicie i Eryk w orlikach. Widać, że grupa jest coraz silniejsza, a to w perspektywie „Trochana” i „Grodów” cieszy.”

Paweł Franczak:

„Było ciężko samemu, ale starałem się jechać aktywnie i byłem praktycznie w każdej akcji. W końcówce odjechałem z Radoszem i Latoniem z BDC. Później doskoczyli następni kolarze BDC, których wystartowało dziś 12. W końcówce czułem się dobrze, ale liczebna przewaga rywali nie pozwoliła mi na więcej – powiedział Paweł.

Dobra forma z pewnością cieszy, gdyż już 1 maja Memoriał Andrzeja Trochanowskiego, gdzie będziemy walczyć o zwycięstwo!”

Źródło: własne + ActiveJet

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments