fot. Voster ATS Team

Drużyna Voster ATS Team poinformowała o przedłużeniu kontraktów z dwoma szybkimi kolarzami, którzy w sezonie 2020 odnosili sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej – Pawłem Franczakiem oraz Sylwestrem Janiszewskim. 

Paweł Franczak zdobył w tym sezonie brązowe medale w szosowych mistrzostwach Polski w wyścigu ze startu wspólnego oraz krążek tego samego koloru w Górskich Mistrzostwach Polski. Był także trzeci w słoweńskim wyścigu jednodniowym GP Kranj. Sezon zakończył przedwcześnie, po kraksie w Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków, ale – jak informuje drużyna – już wtedy podjęto decyzję o przedłużeniu kontraktu z popularnym „Frankiem”.

Sylwester Janiszewski odnotował z kolei po jednym zwycięstwie etapowym zarówno w wyścigu Belgrad-Banjaluka, jak i w „Solidarce”. Był także trzeci na czwartym etapie Wyścigu Dookoła Mazowsza. Jest drugim szybkim i ważnym kolarzem w składzie dowodzonym przez Mariusza Witeckiego.

– Dla obu zawodników będzie to trzeci sezon w barwach Voster ATS Team. Bardzo się cieszymy, że zostają z nami, bo obaj zapewniają ekipie nie tylko sukcesy, ale także sporą dawkę pozytywnych emocji w drużynie

– napisała drużyna Voster ATS Team na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Poprzedni artykułJan Bakelants i Tom Devriendt przedłużyli swoje kontrakty
Następny artykułRichard Carapaz powitany z pompą w rodzinnym Ekwadorze
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments