Chris HornerCzy Chris Horner znajdzie wreszcie drużynę? Pojawiła się informacja, że Amerykaninem jest zainteresowana duńska, kontynentalna ekipa Christina Watches.

Jej manadżer, Claus Hembo potwierdził duńskim mediom, że kontaktował się z menadżerem Hornera.

Rozmawialiśmy kilka dni temu. Powiedziałem menadżerowi Hornera, że jesteśmy nim zainteresowani. Zdaję sobie jednak sprawę, że aby podpisać z nim kontrakt potrzebujemy sponsorów. Kwota, jaką musielibyśmy dysponować wynosi 273 tysiące dolarów (1,5 miliona duńskich koron). To nie byłaby jego pensja. To jest to, czego potrzebujemy – oznajmił Hembo. 

Prawie wszystkie drużyny WorldTour oraz prokontynentalne sfinalizowały już składy na sezon 2014 i znajdują się w decydującej fazie przygotowań. W związku z tym wydaje się, że duńska ekipa jest jedynym wyjściem dla zwycięzcy Vuelta a Espana 2013. Podobnie postąpił Juan Jose Cobo (triumfator Vuelty w 2011 roku), który podpisał kontrakt z turecką drużyną Torku Sekerspor.

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska

 

guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
OPQS
OPQS

PORAŻKA! DLACZEGO CCC NIE CHCIAŁO TAKIEGO COBO LUB CHORNERA, MYŚLĘ ŻE CCC I POLSAT BYŁOBY STAĆ NA NICH.

Paweł
Paweł

Poczekaj jeszcze troche to się dowiesz dlaczego go nie chcą. Bynajmniej nie przez wiek. Nie chcą go dużo lepsze ekipy bo wiedzą ,że dopóki próbki moczu nie zaginą to i Horner jest podejrzany. Zresztą pamiętam jak rok wcześniej męczył się na tour of california i wiem, że to nie jest kolarz na tyle wielki żeby wygrać vuelte. Pożyjemy zobaczymy.

kserkses
kserkses

dokładnie tak jak Paweł mówi. Poczekamy, zobaczymy co tam nowego wyjdzie w próbkach Hornera…

yorg
yorg

Już dawno pisałem,że Horner powinien trafić do CCC,byłaby to najsilniejsza na śweicie drużyna mastersów.