Igor AntonIgor Anton potwierdził, że otrzymał propozycję kontraktu od ekipy Columbia. Bask był jednym z liderów Euskaltel-Euskadi, który po rozpadzie „pomarańczowych” został bez pracy.

Lubię ten zespół. To projekt, który cały czas rozwija się organizacyjnie, ale także co roku ma lepszy kalendarz. Bardzo wysoko oceniam tę ekipę„, powiedział dla hiszpańskiego radia.

Anton był mocno łączony z transferem do Omega Pharma-QuickStep, zaraz po tym jak latem potwierdziły się informacje o rozpadzie Euskaltel-Euskadi. Później opcja belgijska szybko zmieniła się na angaż w nowym projekcie Fernando Alonso, ale wszyscy już wiemy, grupa kierowcy F1 wystartuje dopiero w sezonie 2015.

Specjalista od jazdy w górach został więc bez kontraktu na nowy rok. Teraz wydaje się jednak, że Anton zakotwiczy w kolumbijskiej drużynie pro-kontynentalnej.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa

Poprzedni artykułPrzetasowania transferowe w ekipach World Tour – Europcar
Następny artykułJohan Bruyneel nie wróci już do kolarstwa
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments