Sławomir ChrzanowskiDobiega końca budowa składu ActiveJet Team na sezon 2014. Jednym z ostatnich zawodników, który dołączył do ekipy prowadzonej przez Piotra Kosmalę, jest 22-letni Sławomir Chrzanowski.

 Jestem bardzo ciekawy tego kolarza i chcę go sprawdzić w zawodowym peletonie. Na kilku wyścigach zrobił na mnie dobre wrażenie, szczególnie jego wola walki. Widać u niego wielkie serce do kolarstwa. Miesiąc temu wraz z innymi zawodnikami przeszedł testy wydolnościowe, które na tle pozostałych zawodników wyszły bardzo dobrze. Teraz to on musi udowodnić, że podjęliśmy dobrą decyzję – powiedział Piotr Kosmala, dyrektor sportowy ActiveJet Team.

– Cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentował barwy ActiveJet Team. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, a zarazem szansa na rozwój i mam zamiar wykorzystać ją w 100%. Chciałbym podziękować Panu Piotrowi Kosmali i Prezesowi Piotrowi Bielińskiemu za zaangażowanie i włączenie mnie do drużyny. Mam nadzieję, że odpłacę się jak najlepszymi wynikami. Dziękuję też mojemu tacie, za wsparcie w ciężkich chwilach i umożliwienie mi do tej pory bycie kolarzem w jednoosobowej drużynie. Nie mogę się już doczekać pierwszych startów – zapowiedział Sławomir Chrzanowski.

ActiveJet Team liczy dziewięciu kolarzy: Sławomir Chrzanowski, David Muntaner, Konrad Dąbkowski, Michał Podlaski, Arkadiusz Owsian, Emanuel Piaskowy, Tomasz Mickiewicz, Paweł Franczak i Paweł Brylowski. Jak podkreśla Piotr Kosmala możliwe są kolejne wzmocnienia. – Skład jest już niemal kompletny. Rozmawiamy jeszcze z kilkoma zawodnikami, ale nie chcemy brać do zespołu zbyt wielu kolarzy, gdyż nie bylibyśmy w stanie zapewnić wszystkim odpowiedniej ilości dni startowych. W najbliższych dniach powinniśmy znać już pełen skład ActiveJet Team na sezon 2014.

 

Źródło: Informacja Prasowa

Poprzedni artykułCztery lata zawieszenia za doping od 2015 roku
Następny artykułChavanel poprowadzi IAM Cycling w wiosennych klasykach
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
edek
edek

chwała Active że tworzy grupę. Oby był to wieloletni projekt. Trzymam kciuki i powodzenia !!!

Paweł
Paweł

Sławek, gratuluję i powodzenia w sezonie 2014 🙂