Luis Leon SanchezLuis Leon Sanchez prowadzi zaawansowane rozmowy z Caja Rural-RGA. Taką informację podał dziś portal Ciclo21.com.

Hiszpańscy dziennikarze opierają swoją informację na sprawdzonych źródłach z bliskiego kręgu związanego z byłym zawodnikiem Belkin Pro Cycling.

Przypomnijmy, że ex-Rabobank chciał pozbyć się ze swoich szeregów specjalistę od jazdy indywidualnej na czas, który w ostatnich miesiącach łączony był z różnymi aferami dopingowymi. ”Jego nazwisko pojawia się w zbyt wielu sprawach”, powiedział kilka tygodni temu rzecznik prasowy ekipy dla gazety De Telegraaf.

LuLu Sanchez miał ważny kontrakt z Belkinem do 2015 roku, ale szefostwo teamu zdecydowało się wypłacić równowartość jego kontraktu, w zamian za rozwiązanie umowy. Nie oficjalnie mówi się, że kwota ta oscylowała w granicach 2,5 mln euro.

Sanchez w medialnych spekulacjach łączony był z Movistarem, ale kilkanaście dni temu hiszpańska ekipa WorldTour zamknęła swój skład. Pomocną dłoń do 30-latka wyciągnęła jednak drużyna Karola Domagalskiego i to prawdopodobnie tam, trafi aktualny wicemistrz swojego kraju w jeździe na czas.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments