Andre GreipelAndre Greipel (Lotto-Belisol) pewnie sięgnął po drugie zwycięstwo etapowe w tegorocznym wyścigu Tour of Turkey. Dla Niemca to już dziewiąty triumf w historii swoich występów w tej imprezie.

Piąty odcinek Tour of Turkey prowadził z Marmaris do Bodrum (Turgutreis). Etap od samego początku był mocno pofałdowany i liczył 183 kilometry.

Zaraz po starcie znajdowała się premia górska 1. kategorii. Peleton podzielił się na tym wzniesieniu i za grupą zostało blisko 100 zawodników. Z kolei do ucieczki zabrali się: Christopher Juul Jensen (Team Saxo-Tinkoff), Maxim Belkov (Katusha), Sebastian Duret (Bretagne Seche), Angelo Pagani (Bardiani CSF), Guillaume Levaret (Saur), Armando Quintero (Columbia), Marc De Maar (UnitedHealthcare) oraz Nazim Bakirci (Torku Sekerspor).

65 kilometrów przed metą przewaga uciekinierów wynosiła 3 minuty i 15 sekund. Współpraca w czołówce nie układała się jednak zbyt dobrze, co zauważył Belkov i Rosjanin zdecydował się na samotną akcję na 45 km przed metą.

Nieco ponad 20 kilometrów dalej, Belkov miał dwie i pół minuty przewagi nad kilkudziesięcioosobowym peletonem, gdzie kręcił Adrian Kurek (CCC Polsat Polkowice). Pozostali kolarze z ucieczki byli już schwytani. Podobny los spotkał Belkova, który został skasowany na ostatnich dziesięciu kilometrach.

Wielu harcowników próbowało jeszcze atakować w samej końcówce (m.in Filippo Pozzato), ale o wszystkim zadecydował finisz  z mniejszej grupy. Czujnie jechał Kurek, który miał bardzo dobrą pozycję przed finiszem na 3 km przed kreską. Niestety chwilę później na ostatniej hopce Polak stracił kilka pozycji i nie liczył się w końcowym sprincie.

Ponownie najszybszy był Andre Greipel (Lotto-Belisol). Niemiec z olbrzymią łatwością i przewagą pokonał przedstawicieli młodego pokolenia –  Matteo Trentina (Omega Pharma – Quick Step) oraz Nikiasa Arndta (Argos Shimano). Kurek ostatecznie był 36.

Liderem pozostał Natnael Berhane (Europcar).

Galeria zdjęć autorstwa naszego wysłannika Artura Machnika > tutaj

Wyniki:

1 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 4:41:59
2 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
3 Nikias ARNDT Team Argos-Shimano 0:00:00
4 Luca PAOLINI Katusha Team 0:00:00
5 Stefan VAN DIJK Accent Jobs – Wanty 0:00:00
6 Rafael ANDRIATO Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
7 Armindo FONSECA Bretagne Séché Environnement 0:00:00
8 Daniel SCHORN Team NetApp-Endura 0:00:00
9 Sonny COLBRELLI Bardiani Valvole-CSF Inox 0:00:00
10 Maxime MEDEREL Sojasun 0:00:00
11 Yannick TALABARDON Sojasun 0:00:00
12 Pier Paolo DE NEGRI Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
13 Mirac KAL Torku Sekerspor 0:00:00
14 Jos VAN EMDEN Blanco Pro Cycling Team 0:00:00
15 Geoffroy LEQUATRE Bretagne Séché Environnement 0:00:00
16 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 0:00:00
17 Danail ANDONOV PETROV Caja Rural – Seguros RGA 0:00:00
18 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 0:00:00
19 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
20 Nico SIJMENS Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
21 Gerald CIOLEK MTN Qhubeka 0:00:00
22 José Joao PIMANTA COSTA MENDES Team NetApp-Endura 0:00:00
23 Kevin SEELDRAYERS Astana Pro Team 0:00:00
24 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 0:00:00
25 Natnael BERHANE Team Europcar 0:00:00
26 Jurgen VAN GOOLEN Accent Jobs – Wanty 0:00:00
27 Renaud DION Bretagne Séché Environnement 0:00:00
28 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
29 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
30 Darwin ATAPUMA Colombia 0:00:00
31 Dennis VAN NIEKERK MTN Qhubeka 0:00:00
32 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
33 Davide VIGANO Lampre-Merida 0:00:00
34 Florian GUILLOU Bretagne Séché Environnement 0:00:00
35 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 0:00:00
36 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 0:00:00
37 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 0:00:00
38 Luca MAZZANTI Vini Fantini-Selle Italia 0:00:00
39 Brice FEILLU Sojasun 0:00:00
40 Filippo POZZATO Lampre-Merida 0:00:00
41 Rory SUTHERLAND Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
42 Mustafa SAYAR Torku Sekerspor 0:00:00
43 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
44 Bruno PIRES Team Saxo -Tinkoff 0:00:00
45 Robinson Eduardo CHALAPUD Colombia 0:00:00
46 Warren BARGUIL Team Argos-Shimano 0:00:00
47 Rudy MOLARD Cofidis, Solutions Crédits 0:00:00
48 Andrey KASHECHKIN Astana Pro Team 0:00:00
49 Frantisek RABON Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
50 Serge PAUWELS Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
51 Koen DE KORT Team Argos-Shimano 0:00:05
52 Erick ROWSELL Team NetApp-Endura 0:00:07
53 Serguei GRETCHYN Torku Sekerspor 0:00:14
54 Albert TIMMER Team Argos-Shimano 0:00:18
55 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 0:00:41
56 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 0:00:50
57 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 0:01:49
58 Maxim BELKOV Katusha Team 0:01:49
59 Elia FAVILLI Lampre-Merida 0:01:49
60 Francisco Javier MORENO ALLUE Caja Rural – Seguros RGA 0:01:57
61 Bjorn THURAU Team Europcar 0:01:57
62 Angelo PAGANI Bardiani Valvole-CSF Inox 0:01:57
63 Mauro FINETTO Vini Fantini-Selle Italia 0:01:57
64 Jacobus VENTER MTN Qhubeka 0:01:57
65 Timothy DUGGAN Team Saxo -Tinkoff 0:01:57
66 Thomas DAMUSEAU Team Argos-Shimano 0:01:57
67 Sébastien DURET Bretagne Séché Environnement 0:01:57
68 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 0:01:57
69 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:05:02
70 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 0:05:02
71 Christopher JUUL JENSEN Team Saxo -Tinkoff 0:07:10
72 Moreno HOFLAND Blanco Pro Cycling Team 0:16:10
73 Jetse BOL Blanco Pro Cycling Team 0:16:10
74 kevin PEETERS Crelan – Euphony 0:16:10
75 Alexei TSATEVICH Katusha Team 0:16:10
76 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:16:10
77 Marco COLEDAN Bardiani Valvole-CSF Inox 0:16:10
78 Andrey MIZOUROV Torku Sekerspor 0:16:10
79 Baptiste PLANCKAERT Crelan – Euphony 0:16:10
80 Cheng JI Team Argos-Shimano 0:16:10
81 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 0:16:10
82 Koen BARBE Crelan – Euphony 0:16:10
83 Kristian SBARAGLI MTN Qhubeka 0:16:10
84 Jonathan BREYNE Crelan – Euphony 0:24:02
85 Thomas RAEYMAEKERS Team Novo Nordisk 0:24:02
86 Kevin DE MESMAEKER Team Novo Nordisk 0:24:02
87 Benjamin VERRAES Accent Jobs – Wanty 0:24:02
88 Roy JANS Accent Jobs – Wanty 0:24:02
89 Ignatas KONOVALOVAS MTN Qhubeka 0:24:02
90 Sander CORDEEL Lotto-Belisol Team 0:24:02
91 Marco HALLER Katusha Team 0:24:02
92 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:24:02
93 Andrea PASQUALON Bardiani Valvole-CSF Inox 0:24:02
94 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 0:24:02
95 Alexander PORSEV Katusha Team 0:24:02
96 Graeme BROWN Blanco Pro Cycling Team 0:24:02
97 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 0:24:02
98 Miguel UBETO APONTE Lampre-Merida 0:24:02
99 Massimo GRAZIATO Lampre-Merida 0:24:02
100 Filippo FORTIN Bardiani Valvole-CSF Inox 0:24:02
101 Martin WESEMANN MTN Qhubeka 0:24:02
102 James VAN LANDSCHOOT Accent Jobs – Wanty 0:24:02
103 Francesco LASCA Caja Rural – Seguros RGA 0:24:02
104 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:24:02
105 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 0:24:02
106 Jonathan CANTWELL Team Saxo -Tinkoff 0:24:02
107 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 0:24:02
108 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 0:24:02
109 Fabio CALABRIA Team Novo Nordisk 0:24:02
110 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 0:24:02
111 Vicente REYNES MIMO Lotto-Belisol Team 0:24:02
112 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 0:24:02
113 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 0:24:02
114 Andrea PERON Team Novo Nordisk 0:24:02
115 Frederique ROBERT Lotto-Belisol Team 0:24:02
116 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 0:24:02
117 Allan DAVIS Orica GreenEDGE 0:24:02
118 Joeri STALLAERT Crelan – Euphony 0:24:02
119 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:24:02
120 Bradley POTGIETER MTN Qhubeka 0:24:02
121 Francesco CHICCHI Vini Fantini-Selle Italia 0:24:02
122 Julio Alexis CAMACHO BERNAL Colombia 0:24:02
123 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:24:02
124 Nikolay MIHAYLOV CCC Polsat Polkowice 0:24:02
125 Roberto DE PATRE Vini Fantini-Selle Italia 0:24:02
126 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:24:02
127 Christian DELLE STELLE Bardiani Valvole-CSF Inox 0:24:02
128 Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 0:24:02
129 Rémi PAURIOL Sojasun 0:24:02
130 Jay MCCARTHY Team Saxo -Tinkoff 0:24:02
131 Timofey KRITSKIY Katusha Team 0:24:02
132 Gert JOEAAR Cofidis, Solutions Crédits 0:24:02
133 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 0:24:02
134 Anthony DELAPLACE Sojasun 0:24:02
135 Luca WACKERMANN Lampre-Merida 0:24:02
136 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 0:24:02
137 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 0:24:02
138 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 0:24:02
139 Gaël MALACARNE Bretagne Séché Environnement 0:24:02
140 Juan Sebastian ARANGO Colombia 0:24:02
141 Sacha MODOLO Bardiani Valvole-CSF Inox 0:24:02
142 Andrea DI CORRADO Bardiani Valvole-CSF Inox 0:24:02
143 Evan HUFFMAN Astana Pro Team 0:24:02
144 Takashi MIYAZAWA Team Saxo -Tinkoff 0:24:02
145 Markus EICHLER Team NetApp-Endura 0:24:02
146 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 0:24:02
147 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 0:24:02
148 Michal GOLAS Omega Pharma-QuickStep 0:24:02
149 Marcel KITTEL Team Argos-Shimano 0:24:02
150 Bert DE BACKER Team Argos-Shimano 0:24:02
151 Rick FLENS Blanco Pro Cycling Team 0:24:02
152 Wilson Alexender MARENETES TORRES Colombia 0:24:02
153 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:24:02
154 Junya SANO Vini Fantini-Selle Italia 0:24:02
155 Andreas STAUFF MTN Qhubeka 0:24:02
156 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:24:02
157 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:24:02
158 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 0:24:02
159 Robert WAGNER Blanco Pro Cycling Team 0:24:02
160 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 0:24:02
161 Marko KUMP Team Saxo -Tinkoff 0:24:02
162 Blaz JARC Team NetApp-Endura 0:24:02
163 Jean-Marc MARINO Sojasun 0:24:02
164 Jonathan HIVERT Sojasun 0:24:02
165 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 0:24:02
166 Nikolas MAES Omega Pharma-QuickStep 0:24:02
167 Bryan COQUARD Team Europcar 0:24:02
168 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 0:24:02
169 Tomas VAITKUS Orica GreenEDGE 0:24:02
170 Sébastien CHAVANEL Team Europcar 0:24:02
171 Jacob KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:24:02
172 Frédéric AMORISON Crelan – Euphony 0:24:02
173 Damien GAUDIN Team Europcar 0:24:02
174 Tony HUREL Team Europcar 0:24:02
175 Grégory HABEAUX Accent Jobs – Wanty 0:24:02
176 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 0:24:02
177 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:24:02
178 Roger KLUGE Team NetApp-Endura 0:24:02
Manuel Antonio Leal CARDOSO Caja Rural – Seguros RGA Non Partant

Klasyfikacja generalna:
1 Natnael BERHANE Team Europcar 19:09:13
2 Kevin SEELDRAYERS Astana Pro Team 0:00:10
3 Mustafa SAYAR Torku Sekerspor 0:00:12
4 Maxime MEDEREL Sojasun 0:00:26
5 Rory SUTHERLAND Team Saxo -Tinkoff 0:00:34
6 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 0:00:34
7 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 0:00:34
8 Florian GUILLOU Bretagne Séché Environnement 0:00:38
9 Darwin ATAPUMA Colombia 0:00:40
10 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 0:00:43
11 Danail ANDONOV PETROV Caja Rural – Seguros RGA 0:00:47
12 José Joao PIMANTA COSTA MENDES Team NetApp-Endura 0:00:49
13 Serge PAUWELS Omega Pharma-QuickStep 0:01:12
14 Andrey KASHECHKIN Astana Pro Team 0:01:13
15 Luca MAZZANTI Vini Fantini-Selle Italia 0:01:20
16 Brice FEILLU Sojasun 0:01:20
17 Warren BARGUIL Team Argos-Shimano 0:01:25
18 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:01:36
19 Robinson Eduardo CHALAPUD Colombia 0:02:29
20 Angelo PAGANI Bardiani Valvole-CSF Inox 0:02:50
21 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 0:03:00
22 Rudy MOLARD Cofidis, Solutions Crédits 0:03:00
23 Bruno PIRES Team Saxo -Tinkoff 0:03:02
24 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 0:03:04
25 Geoffroy LEQUATRE Bretagne Séché Environnement 0:03:19
26 Jurgen VAN GOOLEN Accent Jobs – Wanty 0:03:38
27 Maxim BELKOV Katusha Team 0:04:30
28 Dennis VAN NIEKERK MTN Qhubeka 0:06:12
29 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 0:06:13
30 Sébastien DURET Bretagne Séché Environnement 0:06:35
31 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 0:07:16
32 Erick ROWSELL Team NetApp-Endura 0:07:22
33 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 0:07:26
34 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:07:46
35 Frantisek RABON Omega Pharma-QuickStep 0:08:43
36 Mirac KAL Torku Sekerspor 0:09:10
37 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 0:09:19
38 Bjorn THURAU Team Europcar 0:09:25
39 Yannick TALABARDON Sojasun 0:09:51
40 Filippo POZZATO Lampre-Merida 0:10:14
41 Nikias ARNDT Team Argos-Shimano 0:10:36
42 Stefan VAN DIJK Accent Jobs – Wanty 0:10:40
43 Armindo FONSECA Bretagne Séché Environnement 0:10:42
44 Rafael ANDRIATO Vini Fantini-Selle Italia 0:11:12
45 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 0:11:26
46 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 0:12:14
47 Thomas DAMUSEAU Team Argos-Shimano 0:13:09
48 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:13:29
49 Koen DE KORT Team Argos-Shimano 0:13:37
50 Mauro FINETTO Vini Fantini-Selle Italia 0:14:05
51 Albert TIMMER Team Argos-Shimano 0:14:12
52 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:14:30
53 Davide VIGANO Lampre-Merida 0:15:01
54 Daniel SCHORN Team NetApp-Endura 0:15:15
55 Nico SIJMENS Cofidis, Solutions Crédits 0:15:30
56 Serguei GRETCHYN Torku Sekerspor 0:15:40
57 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 0:15:42
58 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 0:15:58
59 Jacobus VENTER MTN Qhubeka 0:16:15
60 Jos VAN EMDEN Blanco Pro Cycling Team 0:16:19
61 Pier Paolo DE NEGRI Vini Fantini-Selle Italia 0:16:37
62 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 0:17:16
63 Andrey MIZOUROV Torku Sekerspor 0:17:59
64 Francisco Javier MORENO ALLUE Caja Rural – Seguros RGA 0:19:31
65 Renaud DION Bretagne Séché Environnement 0:19:43
66 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 0:20:02
67 Gerald CIOLEK MTN Qhubeka 0:20:41
68 Sonny COLBRELLI Bardiani Valvole-CSF Inox 0:20:47
69 Luca PAOLINI Katusha Team 0:22:08
70 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 0:22:19
71 Christopher JUUL JENSEN Team Saxo -Tinkoff 0:27:44
72 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:27:53
73 Wilson Alexender MARENETES TORRES Colombia 0:28:02
74 Michal GOLAS Omega Pharma-QuickStep 0:29:05
75 Rémi PAURIOL Sojasun 0:29:33
76 Elia FAVILLI Lampre-Merida 0:29:35
77 Kristian SBARAGLI MTN Qhubeka 0:29:53
78 Alexei TSATEVICH Katusha Team 0:29:57
79 Juan Sebastian ARANGO Colombia 0:31:11
80 Jay MCCARTHY Team Saxo -Tinkoff 0:31:37
81 James VAN LANDSCHOOT Accent Jobs – Wanty 0:32:03
82 Vicente REYNES MIMO Lotto-Belisol Team 0:32:16
83 kevin PEETERS Crelan – Euphony 0:32:22
84 Moreno HOFLAND Blanco Pro Cycling Team 0:32:59
85 Miguel UBETO APONTE Lampre-Merida 0:33:10
86 Timothy DUGGAN Team Saxo -Tinkoff 0:33:29
87 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:33:41
88 Jonathan HIVERT Sojasun 0:33:48
89 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 0:34:06
90 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 0:34:17
91 Sander CORDEEL Lotto-Belisol Team 0:34:34
92 Ignatas KONOVALOVAS MTN Qhubeka 0:34:44
93 Cheng JI Team Argos-Shimano 0:35:26
94 Marco COLEDAN Bardiani Valvole-CSF Inox 0:37:01
95 Gaël MALACARNE Bretagne Séché Environnement 0:37:06
96 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 0:37:51
97 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 0:37:53
98 Nikolas MAES Omega Pharma-QuickStep 0:38:01
99 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 0:38:03
100 Sébastien CHAVANEL Team Europcar 0:38:03
101 Nikolay MIHAYLOV CCC Polsat Polkowice 0:38:09
102 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:38:17
103 Baptiste PLANCKAERT Crelan – Euphony 0:38:18
104 Martin WESEMANN MTN Qhubeka 0:38:36
105 Bryan COQUARD Team Europcar 0:38:42
106 Tomas VAITKUS Orica GreenEDGE 0:38:48
107 Andreas STAUFF MTN Qhubeka 0:38:51
108 Fabio CALABRIA Team Novo Nordisk 0:39:17
109 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:39:24
110 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 0:39:27
111 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 0:39:40
112 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:40:01
113 Junya SANO Vini Fantini-Selle Italia 0:40:09
114 Alexander PORSEV Katusha Team 0:40:18
115 Anthony DELAPLACE Sojasun 0:40:36
116 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 0:40:55
117 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 0:41:00
118 Jonathan CANTWELL Team Saxo -Tinkoff 0:41:07
119 Andrea PASQUALON Bardiani Valvole-CSF Inox 0:41:27
120 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 0:41:47
121 Gert JOEAAR Cofidis, Solutions Crédits 0:41:47
122 Marko KUMP Team Saxo -Tinkoff 0:41:47
123 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:41:52
124 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 0:41:53
125 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 0:42:06
126 Evan HUFFMAN Astana Pro Team 0:42:06
127 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 0:42:16
128 Grégory HABEAUX Accent Jobs – Wanty 0:42:30
129 Jacob KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:42:54
130 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 0:43:17
131 Marcel KITTEL Team Argos-Shimano 0:44:05
132 Francesco LASCA Caja Rural – Seguros RGA 0:44:20
133 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 0:44:32
134 Bert DE BACKER Team Argos-Shimano 0:44:32
135 Jean-Marc MARINO Sojasun 0:44:39
136 Kevin DE MESMAEKER Team Novo Nordisk 0:44:46
137 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:44:48
138 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 0:44:57
139 Takashi MIYAZAWA Team Saxo -Tinkoff 0:45:07
140 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 0:45:07
141 Luca WACKERMANN Lampre-Merida 0:45:09
142 Christian DELLE STELLE Bardiani Valvole-CSF Inox 0:45:21
143 Francesco CHICCHI Vini Fantini-Selle Italia 0:45:31
144 Frederique ROBERT Lotto-Belisol Team 0:45:32
145 Roberto DE PATRE Vini Fantini-Selle Italia 0:46:06
146 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 0:46:34
147 Roger KLUGE Team NetApp-Endura 0:46:50
148 Sacha MODOLO Bardiani Valvole-CSF Inox 0:47:18
149 Andrea DI CORRADO Bardiani Valvole-CSF Inox 0:47:23
150 Robert WAGNER Blanco Pro Cycling Team 0:47:34
151 Jetse BOL Blanco Pro Cycling Team 0:48:04
152 Damien GAUDIN Team Europcar 0:48:59
153 Bradley POTGIETER MTN Qhubeka 0:49:09
154 Markus EICHLER Team NetApp-Endura 0:49:10
155 Julio Alexis CAMACHO BERNAL Colombia 0:49:12
156 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:49:18
157 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:49:26
158 Koen BARBE Crelan – Euphony 0:50:03
159 Massimo GRAZIATO Lampre-Merida 0:50:11
160 Blaz JARC Team NetApp-Endura 0:50:33
161 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:50:56
162 Marco HALLER Katusha Team 0:51:37
163 Filippo FORTIN Bardiani Valvole-CSF Inox 0:51:40
164 Graeme BROWN Blanco Pro Cycling Team 0:51:44
165 Rick FLENS Blanco Pro Cycling Team 0:52:16
166 Timofey KRITSKIY Katusha Team 0:52:19
167 Tony HUREL Team Europcar 0:54:16
168 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 0:54:39
169 Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 0:54:55
170 Joeri STALLAERT Crelan – Euphony 0:55:11
171 Frédéric AMORISON Crelan – Euphony 0:56:24
172 Roy JANS Accent Jobs – Wanty 0:57:36
173 Benjamin VERRAES Accent Jobs – Wanty 0:57:38
174 Jonathan BREYNE Crelan – Euphony 0:58:01
175 Andrea PERON Team Novo Nordisk 0:58:31
176 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 1:00:34
177 Allan DAVIS Orica GreenEDGE 1:02:48
178 Thomas RAEYMAEKERS Team Novo Nordisk 1:04:00

 

Foto: Artur Machnik

Andrzej