Aidis Kruopis (Orica-Greenedge) najlepiej odnalazł się w zamieszaniu na ostatnich kilometrach 2. etapu Tour of Turkey i wygrał ten odcinek. Mateusz Nowak (CCC Polsat Polkowice) był dziewiąty. Liderem pozostał Andre Greipel (Lotto-Belisol).

Aidis Kruopis

Drugi etap Tour of Turkey prowadził z miasta Alanya do Antalya. Łączny dystans tego odcinka to 153 kilometry. W ucieczce ponownie mieliśmy przedstawiciela drużyny CCC Polsat Polkowice. Dziś był nim Piotr Gawroński. Oprócz byłego mistrza Europy, uciekali także: Clement Koretzky (Bretagne Seche), Fabrico Ferrari (Caja Rural), Nairo Quintero (Columbia), Yukia Sano (Vini Fantini) oraz Ahmet Orken (Konya Turku Seker Spor).

Grupka z Polakiem w składzie na 80 km przed kreską miała w zapasie ponad 4 minuty. W peletonie pracowały ekipy Argos-Shimano oraz Lotto-Belisol. Różnica dzieląca peleton od ucieczki konsekwentnie się zmniejszała, a ekipa CCC Polsat Polkowice jechała z przodu i osłaniała Grzegorza Stępniaka.

W efekcie Gawroński i spółka, zostali skasowani na 12 kilometrów przed kreską. Bardzo mocne tempo w końcówce podyktowały ekipy Europcar i Orica GreenEdge.

Niestety na ostatnim kilometrze doszło do potężnej kraksy po lewej stronie szosy. Zaplątał się w nią niestety Stępniak. Kolarze, którzy byli z prawej strony, pojechali jednak dalej. W tym gronie znalazł się 21-letni Mateusz Nowak. Polak zdołał zająć 9. miejsce.

Etap padł łupem Aidisa Kruopisa (Orica GreenEdge), który pokonał Marco Coledana (Bardiani-CSF) oraz lidera wyścigu – Andre Greipela (Lotto-Belisol).

Banaszek Nieruchomości

Wyniki:

1 66 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 03:23:54
2 103 Marco COLEDAN Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
3 41 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 00:00:00
4 244 Serguei GRETCHYN Torku Sekerspor 00:00:00
5 27 Alexander PORSEV Katusha Team 00:00:00
6 65 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 00:00:00
7 46 Vicente REYNES MIMO Lotto-Belisol Team 00:00:00
8 35 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 00:00:00
9 137 Mateusz NOWAK CCC Polsat Polkowice 00:00:00
10 106 Filippo FORTIN Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
11 171 Gerald CIOLEK MTN Qhubeka 00:00:00
12 13 Graeme BROWN Blanco Pro Cycling Team 00:00:00
13 163 Jonathan BREYNE Crelan – Euphony 00:00:00
14 235 Mauro FINETTO Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
15 93 Roy JANS Accent Jobs – Wanty 00:00:00
16 54 Nikolas MAES Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
17 194 Bryan COQUARD Team Europcar 00:00:00
18 193 Sébastien CHAVANEL Team Europcar 00:00:00
19 47 Frederique ROBERT Lotto-Belisol Team 00:00:00
20 166 Baptiste PLANCKAERT Crelan – Euphony 00:00:00
21 144 Gert JOEAAR Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
22 213 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 00:00:00
23 146 Rudy MOLARD Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
24 156 Wilson Alexender MARENETES TORRES Colombia 00:00:00
25 136 Nikolay MIHAYLOV CCC Polsat Polkowice 00:00:00
26 138 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 00:00:00
27 167 Joeri STALLAERT Crelan – Euphony 00:00:00
28 7 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 00:00:00
29 242 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 00:00:00
30 28 Alexei TSATEVICH Katusha Team 00:00:00
31 248 Mustafa SAYAR Torku Sekerspor 00:00:00
32 245 Mirac KAL Torku Sekerspor 00:00:00
33 147 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
34 115 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 00:00:00
35 182 Anthony DELAPLACE Sojasun 00:00:00
36 135 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 00:00:00
37 191 Natnael BERHANE Team Europcar 00:00:00
38 247 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 00:00:00
39 38 Luca WACKERMANN Lampre-Merida 00:00:00
40 123 Manuel Antonio Leal CARDOSO Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
41 62 Fumiyuki BEPPU Orica GreenEDGE 00:00:00
42 23 Marco HALLER Katusha Team 00:00:00
43 4 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 00:00:00
44 158 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 00:00:00
45 153 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 00:00:00
46 222 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
47 22 Maxim BELKOV Katusha Team 00:00:00
48 134 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 00:00:00
49 73 Warren BARGUIL Team Argos-Shimano 00:00:00
50 97 Benjamin VERRAES Accent Jobs – Wanty 00:00:00
51 143 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
52 152 Darwin ATAPUMA Colombia 00:00:00
53 1 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 00:00:00
54 2 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 00:00:00
55 42 Sander CORDEEL Lotto-Belisol Team 00:00:00
56 72 Nikias ARNDT Team Argos-Shimano 00:00:00
57 131 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 00:00:00
58 164 Kevin CLAEYS Crelan – Euphony 00:00:00
59 228 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
60 236 Luca MAZZANTI Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
61 142 Jérémy BESCOND Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
62 231 Francesco CHICCHI Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
63 234 Roberto DE PATRE Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
64 26 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 00:00:00
65 127 Francisco Javier MORENO ALLUE Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
66 214 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 00:00:00
67 201 Markus EICHLER Team NetApp-Endura 00:00:00
68 202 Blaz JARC Team NetApp-Endura 00:00:00
69 206 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 00:00:00
70 95 Jurgen VAN GOOLEN Accent Jobs – Wanty 00:00:00
71 184 Jean-Marc MARINO Sojasun 00:00:00
72 211 Fabio CALABRIA Team Novo Nordisk 00:00:00
73 178 Martin WESEMANN MTN Qhubeka 00:00:00
74 216 Andrea PERON Team Novo Nordisk 00:00:00
75 162 Koen BARBE Crelan – Euphony 00:00:00
76 155 Robinson Eduardo CHALAPUD Colombia 00:00:00
77 44 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 00:00:00
78 25 Timofey KRITSKIY Katusha Team 00:00:00
79 24 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 00:00:00
80 212 Kevin DE MESMAEKER Team Novo Nordisk 00:00:00
81 243 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 00:00:00
82 246 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 00:00:00
83 64 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 00:00:00
84 84 Marko KUMP Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
85 81 Jonathan CANTWELL Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
86 87 Bruno PIRES Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
87 85 Jay MCCARTHY Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
88 88 Rory SUTHERLAND Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
89 86 Takashi MIYAZAWA Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
90 223 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
91 154 Julio Alexis CAMACHO BERNAL Colombia 00:00:00
92 125 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
93 227 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
94 57 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
95 224 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
96 117 Geoffroy LEQUATRE Bretagne Séché Environnement 00:00:00
97 241 Andrey MIZOUROV Torku Sekerspor 00:00:00
98 226 Jacob KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
99 165 kevin PEETERS Crelan – Euphony 00:00:00
100 132 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 00:00:00
101 31 Elia FAVILLI Lampre-Merida 00:00:00
102 37 Davide VIGANO Lampre-Merida 00:00:00
103 5 Andrey KASHECHKIN Astana Pro Team 00:00:00
104 6 Kevin SEELDRAYERS Astana Pro Team 00:00:00
105 187 Yannick TALABARDON Sojasun 00:00:00
106 203 Roger KLUGE Team NetApp-Endura 00:00:00
107 215 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 00:00:00
108 78 Albert TIMMER Team Argos-Shimano 00:00:00
109 121 Danail ANDONOV PETROV Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
110 126 Francesco LASCA Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
111 74 Thomas DAMUSEAU Team Argos-Shimano 00:00:00
112 221 Alessandro BAZZANA Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
113 225 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:00
114 114 Armindo FONSECA Bretagne Séché Environnement 00:00:00
115 113 Sébastien DURET Bretagne Séché Environnement 00:00:00
116 116 Clément KORETZKY Bretagne Séché Environnement 00:00:00
117 112 Renaud DION Bretagne Séché Environnement 00:00:00
118 118 Gaël MALACARNE Bretagne Séché Environnement 00:00:00
119 45 Olivier KAISEN Lotto-Belisol Team 00:00:00
120 43 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 00:00:00
121 233 Pier Paolo DE NEGRI Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
122 204 José Joao PIMANTA COSTA MENDES Team NetApp-Endura 00:00:00
123 107 Angelo PAGANI Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
124 3 Evan HUFFMAN Astana Pro Team 00:00:00
125 52 Michal GOLAS Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
126 176 Dennis VAN NIEKERK MTN Qhubeka 00:00:00
127 196 Tony HUREL Team Europcar 00:00:00
128 151 Juan Sebastian ARANGO Colombia 00:00:00
129 34 Filippo POZZATO Lampre-Merida 00:00:00
130 207 Daniel SCHORN Team NetApp-Endura 00:00:00
131 192 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 00:00:00
132 208 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 00:00:00
133 75 Bert DE BACKER Team Argos-Shimano 00:00:00
134 205 Erick ROWSELL Team NetApp-Endura 00:00:00
135 77 Cheng JI Team Argos-Shimano 00:00:00
136 111 Florian GUILLOU Bretagne Séché Environnement 00:00:00
137 122 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
138 124 Karol DOMAGALSKI Caja Rural – Seguros RGA 00:00:00
139 186 Rémi PAURIOL Sojasun 00:00:00
140 71 Marcel KITTEL Team Argos-Shimano 00:00:00
141 76 Koen DE KORT Team Argos-Shimano 00:00:00
142 173 Bradley POTGIETER MTN Qhubeka 00:03:03
143 51 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
144 56 Frantisek RABON Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
145 53 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
146 148 Nico SIJMENS Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
147 141 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
148 145 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 00:00:00
149 183 Jonathan HIVERT Sojasun 00:00:00
150 63 Allan DAVIS Orica GreenEDGE 00:03:07
151 217 Thomas RAEYMAEKERS Team Novo Nordisk 00:03:07
152 161 Frédéric AMORISON Crelan – Euphony 00:00:00
153 83 Christopher JUUL JENSEN Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
154 172 Ignatas KONOVALOVAS MTN Qhubeka 00:00:00
155 197 Bjorn THURAU Team Europcar 00:00:00
156 195 Damien GAUDIN Team Europcar 00:00:00
157 177 Jacobus VENTER MTN Qhubeka 00:00:00
158 175 Andreas STAUFF MTN Qhubeka 00:00:00
159 14 Rick FLENS Blanco Pro Cycling Team 00:00:00
160 55 Serge PAUWELS Omega Pharma-QuickStep 00:00:00
161 174 Kristian SBARAGLI MTN Qhubeka 00:00:00
162 82 Timothy DUGGAN Team Saxo -Tinkoff 00:00:00
163 181 Brice FEILLU Sojasun 00:00:00
164 185 Maxime MEDEREL Sojasun 00:00:00
165 36 Miguel UBETO APONTE Lampre-Merida 00:00:00
166 104 Christian DELLE STELLE Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
167 105 Andrea DI CORRADO Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
168 108 Andrea PASQUALON Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
169 133 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 00:00:00
170 58 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 00:03:18
171 21 Luca PAOLINI Katusha Team 00:00:00
172 157 Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 00:03:22
173 61 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 00:00:00
174 67 Tomas VAITKUS Orica GreenEDGE 00:00:00
175 12 Jetse BOL Blanco Pro Cycling Team 00:03:30
176 15 Moreno HOFLAND Blanco Pro Cycling Team 00:03:30
177 237 Junya SANO Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
178 218 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 00:00:00
179 232 Rafael ANDRIATO Vini Fantini-Selle Italia 00:00:00
180 33 Andrea PALINI Lampre-Merida 00:00:00
181 32 Massimo GRAZIATO Lampre-Merida 00:00:00
182 18 Robert WAGNER Blanco Pro Cycling Team 00:04:23
183 17 Jos VAN EMDEN Blanco Pro Cycling Team 00:00:00
184 94 Stefan VAN DIJK Accent Jobs – Wanty 00:00:00
185 96 James VAN LANDSCHOOT Accent Jobs – Wanty 00:00:00
186 91 Danilo NAPOLITANO Accent Jobs – Wanty 00:00:00
187 92 Grégory HABEAUX Accent Jobs – Wanty 00:00:00
188 168 Stijn STEELS Crelan – Euphony 00:05:34
189 102 Sonny COLBRELLI Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
190 101 Sacha MODOLO Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:00
191 11 Theo BOS Blanco Pro Cycling Team 00:00:00
192 48 Jonas VANGENECHTEN Lotto-Belisol Team 00:00:00
193 16 Mark RENSHAW Blanco Pro Cycling Team 00:00:00

Klasyfikacja generalna:
1 41 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 06:32:21
2 66 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 00:00:00
3 71 Marcel KITTEL Team Argos-Shimano 00:00:00
4 103 Marco COLEDAN Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:04
5 246 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 00:00:06
6 35 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 00:00:10
7 65 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 00:00:10
8 106 Filippo FORTIN Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:10
9 138 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 00:00:10
10 166 Baptiste PLANCKAERT Crelan – Euphony 00:00:10
11 28 Alexei TSATEVICH Katusha Team 00:00:10
12 244 Serguei GRETCHYN Torku Sekerspor 00:00:10
13 167 Joeri STALLAERT Crelan – Euphony 00:00:10
14 153 Edwin Alcibiades AVILA VANEGAS Colombia 00:00:10
15 171 Gerald CIOLEK MTN Qhubeka 00:00:10
16 245 Mirac KAL Torku Sekerspor 00:00:10
17 38 Luca WACKERMANN Lampre-Merida 00:00:10
18 1 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 00:00:10
19 62 Fumiyuki BEPPU Orica GreenEDGE 00:00:10
20 156 Wilson Alexender MARENETES TORRES Colombia 00:00:10
21 235 Mauro FINETTO Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
22 115 Benoit JARRIER Bretagne Séché Environnement 00:00:10
23 147 Stéphane POULHIES Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
24 242 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 00:00:10
25 137 Mateusz NOWAK CCC Polsat Polkowice 00:00:10
26 231 Francesco CHICCHI Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
27 73 Warren BARGUIL Team Argos-Shimano 00:00:10
28 234 Roberto DE PATRE Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
29 46 Vicente REYNES MIMO Lotto-Belisol Team 00:00:10
30 131 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 00:00:10
31 158 Juan Pablo VALENCIA GONZALES Colombia 00:00:10
32 7 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 00:00:10
33 213 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 00:00:10
34 182 Anthony DELAPLACE Sojasun 00:00:10
35 216 Andrea PERON Team Novo Nordisk 00:00:10
36 194 Bryan COQUARD Team Europcar 00:00:10
37 26 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 00:00:10
38 134 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 00:00:10
39 97 Benjamin VERRAES Accent Jobs – Wanty 00:00:10
40 203 Roger KLUGE Team NetApp-Endura 00:00:10
41 4 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 00:00:10
42 247 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 00:00:10
43 126 Francesco LASCA Caja Rural – Seguros RGA 00:00:10
44 226 Jacob KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
45 165 kevin PEETERS Crelan – Euphony 00:00:10
46 222 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
47 202 Blaz JARC Team NetApp-Endura 00:00:10
48 236 Luca MAZZANTI Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
49 24 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 00:00:10
50 144 Gert JOEAAR Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
51 152 Darwin ATAPUMA Colombia 00:00:10
52 146 Rudy MOLARD Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
53 212 Kevin DE MESMAEKER Team Novo Nordisk 00:00:10
54 72 Nikias ARNDT Team Argos-Shimano 00:00:10
55 243 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 00:00:10
56 23 Marco HALLER Katusha Team 00:00:10
57 136 Nikolay MIHAYLOV CCC Polsat Polkowice 00:00:10
58 215 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 00:00:10
59 112 Renaud DION Bretagne Séché Environnement 00:00:10
60 31 Elia FAVILLI Lampre-Merida 00:00:10
61 22 Maxim BELKOV Katusha Team 00:00:10
62 42 Sander CORDEEL Lotto-Belisol Team 00:00:10
63 88 Rory SUTHERLAND Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
64 51 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 00:00:10
65 5 Andrey KASHECHKIN Astana Pro Team 00:00:10
66 27 Alexander PORSEV Katusha Team 00:00:10
67 191 Natnael BERHANE Team Europcar 00:00:10
68 214 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 00:00:10
69 118 Gaël MALACARNE Bretagne Séché Environnement 00:00:10
70 143 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
71 81 Jonathan CANTWELL Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
72 87 Bruno PIRES Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
73 162 Koen BARBE Crelan – Euphony 00:00:10
74 44 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 00:00:10
75 123 Manuel Antonio Leal CARDOSO Caja Rural – Seguros RGA 00:00:10
76 54 Nikolas MAES Omega Pharma-QuickStep 00:00:10
77 84 Marko KUMP Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
78 211 Fabio CALABRIA Team Novo Nordisk 00:00:10
79 208 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 00:00:10
80 204 José Joao PIMANTA COSTA MENDES Team NetApp-Endura 00:00:10
81 228 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
82 225 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
83 95 Jurgen VAN GOOLEN Accent Jobs – Wanty 00:00:10
84 121 Danail ANDONOV PETROV Caja Rural – Seguros RGA 00:00:10
85 193 Sébastien CHAVANEL Team Europcar 00:00:10
86 13 Graeme BROWN Blanco Pro Cycling Team 00:00:10
87 248 Mustafa SAYAR Torku Sekerspor 00:00:10
88 47 Frederique ROBERT Lotto-Belisol Team 00:00:10
89 207 Daniel SCHORN Team NetApp-Endura 00:00:10
90 132 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 00:00:10
91 164 Kevin CLAEYS Crelan – Euphony 00:00:10
92 57 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 00:00:10
93 33 Andrea PALINI Lampre-Merida 00:00:10
94 64 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 00:00:10
95 241 Andrey MIZOUROV Torku Sekerspor 00:00:10
96 91 Danilo NAPOLITANO Accent Jobs – Wanty 00:00:10
97 2 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 00:00:10
98 224 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
99 201 Markus EICHLER Team NetApp-Endura 00:00:10
100 117 Geoffroy LEQUATRE Bretagne Séché Environnement 00:00:10
101 163 Jonathan BREYNE Crelan – Euphony 00:00:10
102 6 Kevin SEELDRAYERS Astana Pro Team 00:00:10
103 67 Tomas VAITKUS Orica GreenEDGE 00:00:10
104 101 Sacha MODOLO Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:10
105 135 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 00:00:10
106 155 Robinson Eduardo CHALAPUD Colombia 00:00:10
107 178 Martin WESEMANN MTN Qhubeka 00:00:10
108 176 Dennis VAN NIEKERK MTN Qhubeka 00:00:10
109 76 Koen DE KORT Team Argos-Shimano 00:00:10
110 187 Yannick TALABARDON Sojasun 00:00:10
111 218 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 00:00:10
112 86 Takashi MIYAZAWA Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
113 154 Julio Alexis CAMACHO BERNAL Colombia 00:00:10
114 36 Miguel UBETO APONTE Lampre-Merida 00:00:10
115 85 Jay MCCARTHY Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
116 11 Theo BOS Blanco Pro Cycling Team 00:00:10
117 125 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 00:00:10
118 184 Jean-Marc MARINO Sojasun 00:00:10
119 102 Sonny COLBRELLI Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:10
120 48 Jonas VANGENECHTEN Lotto-Belisol Team 00:00:10
121 174 Kristian SBARAGLI MTN Qhubeka 00:00:10
122 113 Sébastien DURET Bretagne Séché Environnement 00:00:10
123 181 Brice FEILLU Sojasun 00:00:10
124 114 Armindo FONSECA Bretagne Séché Environnement 00:00:10
125 107 Angelo PAGANI Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:10
126 52 Michal GOLAS Omega Pharma-QuickStep 00:00:10
127 141 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
128 185 Maxime MEDEREL Sojasun 00:00:10
129 104 Christian DELLE STELLE Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:10
130 148 Nico SIJMENS Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
131 172 Ignatas KONOVALOVAS MTN Qhubeka 00:00:10
132 94 Stefan VAN DIJK Accent Jobs – Wanty 00:00:10
133 223 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
134 45 Olivier KAISEN Lotto-Belisol Team 00:00:10
135 3 Evan HUFFMAN Astana Pro Team 00:00:10
136 21 Luca PAOLINI Katusha Team 00:00:10
137 111 Florian GUILLOU Bretagne Séché Environnement 00:00:10
138 133 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 00:00:10
139 43 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 00:00:10
140 221 Alessandro BAZZANA Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:00:10
141 116 Clément KORETZKY Bretagne Séché Environnement 00:00:10
142 192 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 00:00:10
143 196 Tony HUREL Team Europcar 00:00:10
144 34 Filippo POZZATO Lampre-Merida 00:00:10
145 183 Jonathan HIVERT Sojasun 00:00:10
146 186 Rémi PAURIOL Sojasun 00:00:10
147 175 Andreas STAUFF MTN Qhubeka 00:00:10
148 56 Frantisek RABON Omega Pharma-QuickStep 00:00:10
149 151 Juan Sebastian ARANGO Colombia 00:00:10
150 205 Erick ROWSELL Team NetApp-Endura 00:00:10
151 233 Pier Paolo DE NEGRI Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
152 55 Serge PAUWELS Omega Pharma-QuickStep 00:00:10
153 145 Guillaume LEVARLET Cofidis, Solutions Crédits 00:00:10
154 96 James VAN LANDSCHOOT Accent Jobs – Wanty 00:00:10
155 124 Karol DOMAGALSKI Caja Rural – Seguros RGA 00:00:10
156 197 Bjorn THURAU Team Europcar 00:00:10
157 75 Bert DE BACKER Team Argos-Shimano 00:00:10
158 77 Cheng JI Team Argos-Shimano 00:00:10
159 177 Jacobus VENTER MTN Qhubeka 00:00:10
160 61 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 00:00:10
161 195 Damien GAUDIN Team Europcar 00:00:10
162 83 Christopher JUUL JENSEN Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
163 14 Rick FLENS Blanco Pro Cycling Team 00:00:10
164 161 Frédéric AMORISON Crelan – Euphony 00:00:10
165 232 Rafael ANDRIATO Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
166 82 Timothy DUGGAN Team Saxo -Tinkoff 00:00:10
167 108 Andrea PASQUALON Bardiani Valvole-CSF Inox 00:00:10
168 237 Junya SANO Vini Fantini-Selle Italia 00:00:10
169 142 Jérémy BESCOND Cofidis, Solutions Crédits 00:00:35
170 74 Thomas DAMUSEAU Team Argos-Shimano 00:00:37
171 93 Roy JANS Accent Jobs – Wanty 00:00:45
172 25 Timofey KRITSKIY Katusha Team 00:00:45
173 92 Grégory HABEAUX Accent Jobs – Wanty 00:00:45
174 16 Mark RENSHAW Blanco Pro Cycling Team 00:00:45
175 78 Albert TIMMER Team Argos-Shimano 00:00:48
176 206 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 00:00:51
177 32 Massimo GRAZIATO Lampre-Merida 00:00:55
178 37 Davide VIGANO Lampre-Merida 00:01:24
179 17 Jos VAN EMDEN Blanco Pro Cycling Team 00:01:24
180 122 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE Caja Rural – Seguros RGA 00:01:37
181 105 Andrea DI CORRADO Bardiani Valvole-CSF Inox 00:01:47
182 53 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 00:01:53
183 227 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 00:01:56
184 173 Bradley POTGIETER MTN Qhubeka 00:03:13
185 157 Duber Armando QUINTERO ARTUNDUAGA Colombia 00:03:32
186 15 Moreno HOFLAND Blanco Pro Cycling Team 00:03:40
187 63 Allan DAVIS Orica GreenEDGE 00:03:52
188 217 Thomas RAEYMAEKERS Team Novo Nordisk 00:03:52
189 12 Jetse BOL Blanco Pro Cycling Team 00:04:22
190 58 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 00:04:37
191 18 Robert WAGNER Blanco Pro Cycling Team 00:05:42
192 168 Stijn STEELS Crelan – Euphony 00:05:44
193 127 Francisco Javier MORENO ALLUE Caja Rural – Seguros RGA 00:06:39

 

Foto: Artur Machnik

Andrzej