Marco Pinotti (BMC) wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, nie będzie potrzebował operacji po kraksie, której uległ na czasówce Mistrzostw Świata w Valkenburgu.

Dr Max Testa, główny lekarz BMC: Po wykonaniu zdjęć RTG i konsultacjach stwierdziliśmy, że Marco nie potrzebuje operacji. Natomiast przez najbliższe dwa, trzy tygodnie będzie musiał odpoczywać.

Marco Pinotti: To dla mnie dobra wiadomość, ponieważ operacja jest zawsze czymś, czego chcesz uniknąć, chyba, że jest absolutnie konieczna. Byłem na drodze do medalu, a kraksa pogrzebała te szanse i sprawiła, że jestem zawiedziony. Ale mogę tylko siebie winić za ten błąd. Kiepsko w ten sposób zakończyć miesiąc mojej pracy i całego zespołu, który wymaga od ciebie czegoś więcej. Ale teraz, zamiast kłębić w sobie złe emocje, ponownie koncentruję się na dobrej jeździe i powrocie do zdrowia.

 

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska

Poprzedni artykułDMP: Twoja Merida Imielin i Jedynka Limaro Kórnik ze złotem
Następny artykułPhilippe Gilbert: „Dobrze, że to nie stało się tydzień temu”
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments