Taylor Phinney (BMC Racing Team) wykręcił najlepszy rezultat podczas kończącej rywalizację w USA Pro Cycling Challenge czasówce. Cały wyścig padł łupem Christiana Vande Velde (Garmin-Sharp-Barracuda).

 

 

Wyniki:

1 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:17:25
2 Christian Vande Velde (USA) Garmin – Sharp 0:00:10
3 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:19
4 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep 0:00:21
5 Thomas Danielson (USA) Garmin – Sharp 0:00:29
6 Tom Zirbel (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:00:31
7 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:37
8 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:00:40
9 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-Quickstep 0:00:43
10 David Zabriskie (USA) Garmin – Sharp 0:00:45
11 Jens Voigt (Ger) RadioShack-Nissan 0:00:48
12 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo 0:00:50
13 Jakob Fuglsang (Den) RadioShack-Nissan 0:00:50
14 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep 0:00:50
15 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team 0:00:52
16 Hugo Houle (Can) Spidertech Powered By C10 0:00:52
17 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:53
18 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:00:57
19 Matthew Busche (USA) RadioShack-Nissan 0:00:59
20 Nathan Haas (Aus) Garmin – Sharp 0:01:01
21 Andreas Klöden (Ger) RadioShack-Nissan 0:01:01
22 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:01:03
23 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:01:03
24 Ryan Roth (Can) Spidertech Powered By C10 0:01:08
25 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:10
26 Dmitry Kozontchuk (Rus) RusVelo 0:01:11
27 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo 0:01:11
28 Benjamin Day (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:12
29 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:16
30 Christopher Horner (USA) RadioShack-Nissan 0:01:16
31 Serghei Tvetcov (Mda) Team Exergy 0:01:17
32 Kiel Reijnen (USA) Team Type 1 – Sanofi 0:01:18
33 Jeremy Vennell (NZl) Bissell Cycling 0:01:18
34 Julian Kyer (USA) Bissell Cycling 0:01:18
35 Benjamin King (USA) RadioShack-Nissan 0:01:19
36 Peter Stetina (USA) Garmin – Sharp 0:01:20
37 Ivan Rovny (Rus) RusVelo 0:01:21
38 Ben Jacques-Maynes (USA) Bissell Cycling 0:01:21
39 Michael Creed (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:01:22
40 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:23
41 Andres Diaz Corrales (Col) Team Exergy 0:01:25
42 Craig Lewis (USA) Champion System Pro Cycling Team 0:01:26
43 Gavin Mannion (USA) Bontrager Livestrong Team 0:01:26
44 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:30
45 Lucas Euser (USA) Spidertech Powered By C10 0:01:30
46 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:01:31
47 Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team 0:01:32
48 Michael Friedman (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:01:32
49 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale 0:01:34
50 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) RusVelo 0:01:34
51 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1 – Sanofi 0:01:34
52 Alex Howes (USA) Garmin – Sharp 0:01:36
53 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 0:01:37
54 Alexander Candelario (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:01:38
55 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Bontrager Livestrong Team 0:01:38
56 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:38
57 Cameron Wurf (Aus) Champion System Pro Cycling Team 0:01:40
58 Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 – Sanofi 0:01:40
59 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 – Sanofi 0:01:43
60 Tyler Farrar (USA) Garmin – Sharp 0:01:44
61 George Bennett (NZl) RadioShack-Nissan 0:01:44
62 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:44
63 Rafael Infantino Abreu (Col) EPM – Une 0:01:46
64 James Oram (NZl) Bontrager Livestrong Team 0:01:46
65 Joey Rosskopf (USA) Team Type 1 – Sanofi 0:01:46
66 Matt Brammeier (Irl) Omega Pharma-Quickstep 0:01:49
67 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:51
68 Oliver Zaugg (Swi) RadioShack-Nissan 0:01:51
69 Javier Megias Leal (Spa) Team Type 1 – Sanofi 0:01:53
70 Morgan Schmitt (USA) Team Exergy 0:01:54
71 Georg Preidler (Aut) Team Type 1 – Sanofi 0:01:55
72 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:55
73 Caleb Fairly (USA) Spidertech Powered By C10 0:01:57
74 Brian Vandborg (Den) Spidertech Powered By C10 0:01:59
75 Alexander Mironov (Rus) RusVelo 0:02:03
76 Carter Jones (USA) Bissell Cycling 0:02:05
77 Sergey Klimov (Rus) RusVelo 0:02:08
78 Christopher Baldwin (USA) Bissell Cycling 0:02:10
79 Ryan Eastman (USA) Bontrager Livestrong Team 0:02:14
80 Jeroen Hoorne (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:02:16
81 Javier Eduardo Gomez Pineda (Col) EPM – Une 0:02:16
82 Chris Butler (USA) Champion System Pro Cycling Team 0:02:19
83 Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team 0:02:20
84 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana Pro Team 0:02:22
85 Lachlan David Morton (Aus) Garmin – Sharp 0:02:22
86 Ramiro Rincon Diaz (Col) EPM – Une 0:02:24
87 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) EPM – Une 0:02:25
88 Frank Kevin Pipp (USA) Bissell Cycling 0:02:28
89 Evgeny Petrov (Rus) Astana Pro Team 0:02:33
90 Biao Liu (Chn) Champion System Pro Cycling Team 0:02:33
91 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:02:34
92 Matt Cooke (USA) Team Exergy 0:02:48
93 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) EPM – Une 0:02:54
94 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) EPM – Une 0:03:30
95 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) EPM – Une 0:03:44
96 Freddy Orlando Piamonte Rodriguez (Col) EPM – Une 0:05:50

Klasyfikacja generalna:

1 Christian Vande Velde (USA) Garmin – Sharp 25:57:34
2 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:21
3 Levi Leipheimer (USA) Omega Pharma-Quickstep 0:00:24
4 Andreas Klöden (Ger) RadioShack-Nissan 0:01:08
5 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team 0:01:14
6 Jakob Fuglsang (Den) RadioShack-Nissan 0:01:24
7 Thomas Danielson (USA) Garmin – Sharp 0:01:28
8 Matthew Busche (USA) RadioShack-Nissan 0:01:32
9 Peter Stetina (USA) Garmin – Sharp 0:01:39
10 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Bontrager Livestrong Team 0:01:40
11 Ivan Rovny (Rus) RusVelo 0:01:43
12 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:49
13 Christopher Horner (USA) RadioShack-Nissan 0:01:54
14 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:02:02
15 Ramiro Rincon Diaz (Col) EPM – Une 0:02:27
16 Lucas Euser (USA) Spidertech Powered By C10 0:02:31
17 Gavin Mannion (USA) Bontrager Livestrong Team 0:02:57
18 Michael Creed (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:03:26
19 Javier Eduardo Gomez Pineda (Col) EPM – Une 0:03:33
20 Chris Butler (USA) Champion System Pro Cycling Team 0:03:35
21 Timothy Duggan (USA) Liquigas-Cannondale 0:03:52
22 Kiel Reijnen (USA) Team Type 1 – Sanofi 0:04:32
23 Christopher Baldwin (USA) Bissell Cycling 0:04:38
24 Dmitry Kozontchuk (Rus) RusVelo 0:05:09
25 George Bennett (NZl) RadioShack-Nissan 0:05:40
26 Benjamin Day (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:05:47
27 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:05:58
28 Freddy Orlando Piamonte Rodriguez (Col) EPM – Une 0:07:24
29 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) EPM – Une 0:07:30
30 Cameron Wurf (Aus) Champion System Pro Cycling Team 0:08:02
31 Jens Voigt (Ger) RadioShack-Nissan 0:08:54
32 Robigzon Leandro Oyola Oyola (Col) EPM – Une 0:09:03
33 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) EPM – Une 0:09:50
34 Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team 0:14:11
35 Craig Lewis (USA) Champion System Pro Cycling Team 0:14:43
36 Oliver Zaugg (Swi) RadioShack-Nissan 0:14:44
37 Rory Sutherland (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:15:16
38 Rafael Infantino Abreu (Col) EPM – Une 0:16:50
39 Alex Howes (USA) Garmin – Sharp 0:17:22
40 Johann Tschopp (Swi) BMC Racing Team 0:20:40
41 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:20:54
42 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:21:33
43 Carter Jones (USA) Bissell Cycling 0:22:44
44 Michael Friedman (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:23:36
45 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:25:01
46 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:25:37
47 Julian Kyer (USA) Bissell Cycling 0:27:47
48 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep
49 Serghei Tvetcov (Mda) Team Exergy 0:28:47
50 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) EPM – Une 0:29:15
51 Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team 0:29:43
52 Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 – Sanofi 0:30:05
53 Alexander Mironov (Rus) RusVelo 0:30:16
54 Alexander Candelario (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:31:52
55 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo 0:33:48
56 Andres Diaz Corrales (Col) Team Exergy 0:35:25
57 Benjamin King (USA) RadioShack-Nissan 0:35:58
58 Moreno Moser (Ita) Liquigas-Cannondale 0:36:24
59 Tom Zirbel (USA) Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 0:38:57
60 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:40:57
61 Caleb Fairly (USA) Spidertech Powered By C10 0:41:47
62 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo 0:42:36
63 Javier Megias Leal (Spa) Team Type 1 – Sanofi 0:43:40
64 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep 0:45:23
65 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:45:25
66 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:45:36
67 Evgeny Petrov (Rus) Astana Pro Team 0:48:19
68 Georg Preidler (Aut) Team Type 1 – Sanofi 0:48:34
69 Tyler Farrar (USA) Garmin – Sharp 0:51:36
70 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:51:53
71 Jeroen Hoorne (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:52:30
72 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:55:58
73 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) RusVelo 0:58:11
74 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1 – Sanofi 0:58:19
75 Nathan Haas (Aus) Garmin – Sharp 0:59:26
76 Julien El Fares (Fra) Team Type 1 – Sanofi 1:02:05
77 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 1:02:49
78 Joey Rosskopf (USA) Team Type 1 – Sanofi 1:03:29
79 David Zabriskie (USA) Garmin – Sharp 1:03:50
80 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana Pro Team 1:04:05
81 Brian Vandborg (Den) Spidertech Powered By C10 1:05:17
82 Jeremy Vennell (NZl) Bissell Cycling 1:05:24
83 Hugo Houle (Can) Spidertech Powered By C10 1:05:31
84 Matt Cooke (USA) Team Exergy 1:07:18
85 Ryan Eastman (USA) Bontrager Livestrong Team 1:07:24
86 Ryan Roth (Can) Spidertech Powered By C10 1:08:01
87 Biao Liu (Chn) Champion System Pro Cycling Team 1:08:27
88 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 1:08:44
89 Ben Jacques-Maynes (USA) Bissell Cycling 1:12:52
90 Morgan Schmitt (USA) Team Exergy 1:13:26
91 James Oram (NZl) Bontrager Livestrong Team 1:13:28
92 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 1:13:41
93 Frank Kevin Pipp (USA) Bissell Cycling 1:15:31
94 Lachlan David Morton (Aus) Garmin – Sharp 1:21:15
95 Matt Brammeier (Irl) Omega Pharma-Quickstep 1:25:31
96 Sergey Klimov (Rus) RusVelo 1:28:26

Foto: corvospro.com

Andrzej