Cadel Evans (BMC-Racing) jest liderem wyścigu Criterium International, po pierwszym dniu jego rywalizacji. Australijczyk wygrał popołudniową czasówkę. Rano triumfował Florian Vachon (Bretagne Schuller).

Ścigający się na Korsyce kolarze, przed południem do pokonania mieli 90 kilometrów ze startem i metą w Porto Vecchio.  Na metę wpadła kilkudziesięcioosobowa grupka, z której najlepszy okazał się Francuz Vachon. Kolarz pro-kontynentalnej drużyny Bretagne Schuller pokonał Szwajcara Danilo Wyss`a (BMC-Racing) oraz swojego rodaka Clémenta Koretzky`ego (La Pomme-Marseille).

Po południu do przejechania była 6,5 kilometrowa jazda na czas. Tu najlepszym rezultatem popisał się triumfator ubiegłorocznego Tour de France. Cadel Evans przejechał trasę w czasie 7 minut i 21 sekund i pokonał Michaela Rogersa (Sky Team) o dziesiąte części sekundy. Trzeci był Niemiec – Simon Geschke (Project 1t4i), który etap przegrał o sekundę. Tak samo przedstawia się pierwsza trójka klasyfikacji generalnej.

Wyniki 1. etap:

1 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller 2:03:48
2 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
3 Clément Koretzky (Fra) La Pomme-Marseille
4 Simon Geschke (Ger) Project 1t4i
5 Nicolas Bazin (Fra) Auber 93
6 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne – Schuller
7 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
8 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller
9 Jens Voigt (Ger) Radioshack-Nissan
10 Linus Gerdemann (Ger) Radioshack-Nissan
11 Maxime Monfort (Bel) Radioshack-Nissan
12 Jeffry Romero (Col) Colombia-Colodeportes
13 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
14 Frank Schleck (Lux) Radioshack-Nissan
15 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
16 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team
17 Arnaud Gerard (Fra) FDJ-BigMat
18 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ-BigMat
19 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
20 Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi
21 Fabio Andres Duarte (Col) Colombia-Colodeportes
22 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-BigMat
23 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2r La Mondiale
24 Toms Skujins (Lat) La Pomme-Marseille
25 Benjamin Giraud (Fra) La Pomme-Marseille
26 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
27 Nelson Oliveira (Por) Radioshack-Nissan
28 Grégoire Tarride (Fra) La Pomme-Marseille
29 Matteo Montaguti (Ita) Ag2r La Mondiale
30 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
31 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
32 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller
33 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling
34 Hubert Dupont (Fra) Ag2r La Mondiale
35 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ-BigMat
36 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller
37 Luke Rowe (GBr) Sky Procycling
38 Pierre-Luc Perichon (Fra) La Pomme-Marseille
39 Jean Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
40 Julien Berard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:26
41 Lars-Peter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
42 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
43 Laurent Mangel (Fra) Saur-Sojasun
44 Dimitri Le Boulch (Fra) Auber 93 0:00:49
45 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel – Euskadi
46 John Darwin Atapuma (Col) Colombia-Colodeportes
47 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Schuller
48 Tom Dumoulin (Ned) Project 1t4i
49 Nicolas Rousseau (Fra) Auber 93
50 Alexandre Geniez (Fra) Project 1t4i
51 David Zabriskie (USA) Garmin – Barracuda
52 Steven Tronet (Fra) Auber 93
53 Benjamin King (USA) Radioshack-Nissan
54 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
55 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Barracuda
56 Dimitri Champion (Fra) Bretagne – Schuller
57 Julien El Fares (Fra) Team Type 1-Sanofi
58 Victor Hugo Pena (Col) Colombia-Colodeportes
59 Maxime Bouet (Fra) Ag2r La Mondiale
60 Wilson Marentes (Col) Colombia-Colodeportes
61 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur-Sojasun
62 Rony Martias (Fra) Saur-Sojasun
63 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-BigMat
64 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2r La Mondiale
65 Yannick Talabardon (Fra) Saur-Sojasun
66 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel – Euskadi
67 Rudy Molard (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
68 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
69 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1-Sanofi
70 Egoi Martinez (Spa) Euskaltel – Euskadi
71 Peio Bilbao (Spa) Euskaltel – Euskadi
72 Guillaume Levarlet (Fra) Saur-Sojasun
73 Tristan Valentin (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
74 Yohan Cauquil (Fra) La Pomme-Marseille
75 Anthony Roux (Fra) FDJ-BigMat
76 George Bennett (NZl) Radioshack-Nissan
77 Yannick Martinez (Fra) La Pomme-Marseille
78 Javier Megias Leal (Spa) Team Type 1-Sanofi
79 Jarlinson Pantano (Col) Colombia-Colodeportes
80 Luis Felipe Laverde (Col) Colombia-Colodeportes
81 Thomas Dekker (Ned) Garmin – Barracuda
82 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1-Sanofi
83 Andrew Talansky (USA) Garmin – Barracuda
84 Rémy Cusin (Fra) Team Type 1-Sanofi
85 Christophe Riblon (Fra) Ag2r La Mondiale
86 Salvatore Puccio (Ita) Sky Procycling
87 Evaldas Siskevicius (Ltu) La Pomme-Marseille 0:02:24
88 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Barracuda 0:02:26
89 Michel Kreder (Ned) Garmin – Barracuda
90 Raymond Kreder (Ned) Garmin – Barracuda
91 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Type 1-Sanofi 0:00:49
92 David Le Lay (Fra) Saur-Sojasun 0:02:47
93 John Gadret (Fra) Ag2r La Mondiale 0:02:57
94 Nathan Haas (Aus) Garmin – Barracuda
95 Ronan Racault (Fra) Auber 93 0:04:10
96 Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i 0:06:06
97 Mathieu Drujon (Fra) Auber 93
98 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
99 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i
100 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
101 Fabien Bacquet (Fra) Auber 93
102 Timothy Roe (Aus) BMC Racing Team
103 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-BigMat
104 Joost Posthuma (Ned) Radioshack-Nissan
105 Christophe Laborie (Fra) Saur-Sojasun
106 Cheng Ji (Chn) Project 1t4i
107 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
108 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi
109 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
110 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi
111 Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1-Sanofi
112 Johan Esteban Chaves (Col) Colombia-Colodeportes
113 Damien Monier (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
114 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
115 Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar
116 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi
117 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
118 Julien Antomarchi (Fra) Team Type 1-Sanofi
119 Jean-Eudes Demaret (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:07:28
120 Jonathan Hivert (Fra) Saur-Sojasun
DNF Guillaume Faucon (Fra) Auber 93

Wyniki 2. etap:

1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:07:21
2 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
3 Simon Geschke (Ger) Project 1t4i 0:00:01
4 Anthony Roux (Fra) FDJ-BigMat 0:00:02
5 Maxime Monfort (Bel) Radioshack-Nissan
6 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team
7 David Zabriskie (USA) Garmin – Barracuda
8 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
9 Christophe Riblon (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:05
10 Tom Dumoulin (Ned) Project 1t4i
11 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling 0:00:06
12 Benjamin King (USA) Radioshack-Nissan 0:00:07
13 Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i 0:00:08
14 Luke Rowe (GBr) Sky Procycling
15 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ-BigMat 0:00:09
16 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1-Sanofi 0:00:10
17 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2r La Mondiale
18 Jens Voigt (Ger) Radioshack-Nissan
19 Nathan Haas (Aus) Garmin – Barracuda 0:00:11
20 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
21 Maxime Bouet (Fra) Ag2r La Mondiale
22 Arnaud Gerard (Fra) FDJ-BigMat
23 Dimitri Le Boulch (Fra) Auber 93 0:00:12
24 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:13
25 Joost Posthuma (Ned) Radioshack-Nissan
26 Matteo Montaguti (Ita) Ag2r La Mondiale
27 Lars-Peter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
28 Nelson Oliveira (Por) Radioshack-Nissan 0:00:14
29 Julien Antomarchi (Fra) Team Type 1-Sanofi
30 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
31 Andrew Talansky (USA) Garmin – Barracuda
32 Thomas Dekker (Ned) Garmin – Barracuda 0:00:15
33 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-BigMat
34 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2r La Mondiale
35 Laurent Mangel (Fra) Saur-Sojasun 0:00:16
36 David Le Lay (Fra) Saur-Sojasun 0:00:17
37 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
38 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ-BigMat 0:00:18
39 Julien El Fares (Fra) Team Type 1-Sanofi
40 Fabio Andres Duarte (Col) Colombia-Colodeportes
41 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur-Sojasun 0:00:19
42 Rémy Cusin (Fra) Team Type 1-Sanofi 0:00:20
43 Linus Gerdemann (Ger) Radioshack-Nissan
44 Peio Bilbao (Spa) Euskaltel – Euskadi
45 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-BigMat 0:00:21
46 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel – Euskadi
47 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:00:22
48 Frank Schleck (Lux) Radioshack-Nissan
49 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller
50 George Bennett (NZl) Radioshack-Nissan
51 Pierre-Luc Perichon (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:23
52 Alexandre Geniez (Fra) Project 1t4i
53 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i
54 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:00:24
55 Michel Kreder (Ned) Garmin – Barracuda
56 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller
57 Dimitri Champion (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:25
58 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne – Schuller
59 Johan Esteban Chaves (Col) Colombia-Colodeportes
60 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-BigMat 0:00:26
61 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Type 1-Sanofi
62 Yannick Talabardon (Fra) Saur-Sojasun
63 Julien Berard (Fra) Ag2r La Mondiale
64 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
65 Hubert Dupont (Fra) Ag2r La Mondiale
66 Yohan Cauquil (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:27
67 Rony Martias (Fra) Saur-Sojasun
68 Nicolas Bazin (Fra) Auber 93
69 Rudy Molard (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:00:28
70 Raymond Kreder (Ned) Garmin – Barracuda 0:00:29
71 Salvatore Puccio (Ita) Sky Procycling
72 Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:30
73 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Barracuda 0:00:31
74 Timothy Roe (Aus) BMC Racing Team
75 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:32
76 Toms Skujins (Lat) La Pomme-Marseille
77 Jean Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
78 Ronan Racault (Fra) Auber 93 0:00:33
79 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
80 Guillaume Levarlet (Fra) Saur-Sojasun
81 Egoi Martinez (Spa) Euskaltel – Euskadi
82 Nicolas Rousseau (Fra) Auber 93
83 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:35
84 Wilson Marentes (Col) Colombia-Colodeportes
85 Luis Felipe Laverde (Col) Colombia-Colodeportes
86 Mathieu Drujon (Fra) Auber 93 0:00:36
87 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
88 Victor Hugo Pena (Col) Colombia-Colodeportes 0:00:37
89 Clément Koretzky (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:38
90 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
91 Christophe Laborie (Fra) Saur-Sojasun
92 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller
93 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:39
94 Damien Monier (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
95 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar 0:00:40
96 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:41
97 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:00:42
98 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Barracuda 0:00:43
99 Steven Tronet (Fra) Auber 93 0:00:44
100 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
101 Benjamin Giraud (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:45
102 Evaldas Siskevicius (Ltu) La Pomme-Marseille
103 Jeffry Romero (Col) Colombia-Colodeportes 0:00:46
104 Christophe Kern (Fra) Team Europcar
105 Jarlinson Pantano (Col) Colombia-Colodeportes 0:00:47
106 Tristan Valentin (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
107 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1-Sanofi 0:00:48
108 Grégoire Tarride (Fra) La Pomme-Marseille
109 Yannick Martinez (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:51
110 Jean-Eudes Demaret (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
111 John Darwin Atapuma (Col) Colombia-Colodeportes 0:00:53
112 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar
113 John Gadret (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:54
114 Fabien Bacquet (Fra) Auber 93 0:00:55
115 Javier Megias Leal (Spa) Team Type 1-Sanofi 0:00:56
116 Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1-Sanofi
117 Jonathan Hivert (Fra) Saur-Sojasun 0:01:03
118 Cheng Ji (Chn) Project 1t4i 0:01:04
119 Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar 0:01:05
120 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:01:21

Klasyfikacja generalna:

1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 2:11:09
2 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
3 Simon Geschke (Ger) Project 1t4i 0:00:01
4 Maxime Monfort (Bel) Radioshack-Nissan 0:00:02
5 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team
6 Christophe Riblon (Fra) Ag2r La Mondiale
7 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
8 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling 0:00:06
9 Luke Rowe (GBr) Sky Procycling 0:00:08
10 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ-BigMat 0:00:09
11 Jens Voigt (Ger) Radioshack-Nissan 0:00:10
12 Nathan Haas (Aus) Garmin – Barracuda 0:00:11
13 Christopher Froome (GBr) Sky Procycling
14 Arnaud Gerard (Fra) FDJ-BigMat
15 Matteo Montaguti (Ita) Ag2r La Mondiale 0:00:13
16 Lars-Peter Nordhaug (Nor) Sky Procycling
17 Nelson Oliveira (Por) Radioshack-Nissan 0:00:14
18 Rémi Pauriol (Fra) FDJ-BigMat 0:00:15
19 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2r La Mondiale
20 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:16
21 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ-BigMat 0:00:18
22 Fabio Andres Duarte (Col) Colombia-Colodeportes
23 Linus Gerdemann (Ger) Radioshack-Nissan 0:00:19
24 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:00:20
25 Frank Schleck (Lux) Radioshack-Nissan 0:00:22
26 Pierre-Luc Perichon (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:23
27 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:24
28 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:25
29 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:00:26
30 Hubert Dupont (Fra) Ag2r La Mondiale
31 Nicolas Bazin (Fra) Auber 93 0:00:27
32 Salvatore Puccio (Ita) Sky Procycling 0:00:29
33 Igor Anton (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:30
34 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:00:31
35 Toms Skujins (Lat) La Pomme-Marseille 0:00:32
36 Jean Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
37 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:35
38 Clément Koretzky (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:36
39 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
40 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller 0:00:38
41 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar 0:00:40
42 Benjamin Giraud (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:45
43 Jeffry Romero (Col) Colombia-Colodeportes 0:00:46
44 Laurent Mangel (Fra) Saur-Sojasun
45 Grégoire Tarride (Fra) La Pomme-Marseille 0:00:48
46 Anthony Roux (Fra) FDJ-BigMat 0:00:51
47 David Zabriskie (USA) Garmin – Barracuda
48 Julien Berard (Fra) Ag2r La Mondiale 0:00:52
49 Tom Dumoulin (Ned) Project 1t4i 0:00:54
50 Benjamin King (USA) Radioshack-Nissan 0:00:56
51 Rubens Bertogliati (Swi) Team Type 1-Sanofi 0:00:59
52 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2r La Mondiale
53 Maxime Bouet (Fra) Ag2r La Mondiale 0:01:00
54 Dimitri Le Boulch (Fra) Auber 93 0:01:01
55 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:01:02
56 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:01:03
57 Andrew Talansky (USA) Garmin – Barracuda
58 Thomas Dekker (Ned) Garmin – Barracuda 0:01:04
59 Julien El Fares (Fra) Team Type 1-Sanofi 0:01:07
60 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur-Sojasun 0:01:08
61 Rémy Cusin (Fra) Team Type 1-Sanofi 0:01:09
62 Peio Bilbao (Spa) Euskaltel – Euskadi
63 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-BigMat 0:01:10
64 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel – Euskadi
65 George Bennett (NZl) Radioshack-Nissan 0:01:11
66 Alexandre Geniez (Fra) Project 1t4i 0:01:12
67 Dimitri Champion (Fra) Bretagne – Schuller 0:01:14
68 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Type 1-Sanofi 0:01:15
69 Yannick Talabardon (Fra) Saur-Sojasun
70 Yohan Cauquil (Fra) La Pomme-Marseille 0:01:16
71 Rony Martias (Fra) Saur-Sojasun
72 Rudy Molard (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:01:17
73 Christophe Le Mevel (Fra) Garmin – Barracuda 0:01:20
74 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Schuller 0:01:21
75 Guillaume Levarlet (Fra) Saur-Sojasun 0:01:22
76 Egoi Martinez (Spa) Euskaltel – Euskadi
77 Nicolas Rousseau (Fra) Auber 93
78 Wilson Marentes (Col) Colombia-Colodeportes 0:01:24
79 Luis Felipe Laverde (Col) Colombia-Colodeportes
80 Victor Hugo Pena (Col) Colombia-Colodeportes 0:01:26
81 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:01:27
82 Steven Tronet (Fra) Auber 93 0:01:33
83 Jarlinson Pantano (Col) Colombia-Colodeportes 0:01:36
84 Tristan Valentin (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
85 Jure Kocjan (Slo) Team Type 1-Sanofi 0:01:37
86 Yannick Martinez (Fra) La Pomme-Marseille 0:01:40
87 John Darwin Atapuma (Col) Colombia-Colodeportes 0:01:42
88 Javier Megias Leal (Spa) Team Type 1-Sanofi 0:01:45
89 Michel Kreder (Ned) Garmin – Barracuda 0:02:50
90 Raymond Kreder (Ned) Garmin – Barracuda 0:02:55
91 David Le Lay (Fra) Saur-Sojasun 0:03:04
92 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Barracuda 0:03:09
93 Evaldas Siskevicius (Ltu) La Pomme-Marseille
94 John Gadret (Fra) Ag2r La Mondiale 0:03:51
95 Ronan Racault (Fra) Auber 93 0:04:43
96 Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i 0:06:14
97 Joost Posthuma (Ned) Radioshack-Nissan 0:06:19
98 Julien Antomarchi (Fra) Team Type 1-Sanofi 0:06:20
99 Nicolas Vogondy (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:06:23
100 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:06:28
101 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i 0:06:29
102 Johan Esteban Chaves (Col) Colombia-Colodeportes 0:06:31
103 Arnaud Courteille (Fra) FDJ-BigMat 0:06:32
104 Timothy Roe (Aus) BMC Racing Team 0:06:37
105 Mathieu Drujon (Fra) Auber 93 0:06:42
106 Christophe Laborie (Fra) Saur-Sojasun 0:06:44
107 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:06:45
108 Damien Monier (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne
109 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:06:47
110 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:06:48
111 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team 0:06:50
112 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:06:52
113 Anthony Charteau (Fra) Team Europcar 0:06:59
114 Fabien Bacquet (Fra) Auber 93 0:07:01
115 Alexander Efimkin (Rus) Team Type 1-Sanofi 0:07:02
116 Cheng Ji (Chn) Project 1t4i 0:07:10
117 Matteo Pelucchi (Ita) Team Europcar 0:07:11
118 Alan Perez Lezaun (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:07:27
119 Jean-Eudes Demaret (Fra) Cofidis Le Credit En Ligne 0:08:19
120 Jonathan Hivert (Fra) Saur-Sojasun 0:08:31

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej

Poprzedni artykułVaC: Samuel Sanchez „na solo”! Michael Albasini wciąż w koszulce lidera.
Następny artykułGrzegorz Stępniak drugi na etapie Volta ao Alentejo! (Video)
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments