Adam Pierzga (Gwada Bikers 118) najszybciej pokonał prolog wyścigu Grand Prix Frédéric Théobald. Drugi z naszych rodaków, Patryk Gruszka uplasował się na 18 pozycji.

W wyścigu rozegranym na Gwadelupie, kolarze musieli się zmierzyć z dystansem 2,5 kilometra. Najszybciej tę trasę przejechał Adam Pierzga, uzyskując czas 3:37. Drugi, Kolumbijczyk Edwin Sanchez Anzola (USC Goyave) stracił do naszego rodaka 10 sekund, a trzeci Camille Chancrin (Madinina Bikers) 11 sekund.

Partyk Gruszka od tego sezonu ścigający się w tych samych barwach co Adam, stracił do swojego kolegi 27 sekund.

Wyniki prologu Grand Prix Frédéric Théobald:

1 PIERZGA Adam Jozef GWADA BIKERS 118 les 2,5 km en 03’37,06 (moy. 41,463 km/h)
2 SANCHEZ ANZOLA Edwin Albeiro USC GOYAVE 0:03:47,84 0:00:10,78
3 CHANCRIN Camille MADININA BIKERS 0:03:48,79 0:00:11,73
4 * POUVIN Cédric José VCT/RIVIERES 0:03:51,11 0:00:14,05
5 LUCINUS Laury UV MARIE-GALANTE 0:03:54,70 0:00:17,64
6 * NARANIN Malik EXCELSIOR 0:03:55,55 0:00:18,49
7 LAURENT Mickaël MADININA BIKERS 0:03:55,91 0:00:18,85
8 MARONI CHEVALIER Damien VC GRAND CASE 0:03:56,05 0:00:18,99
9 * LA ROCHELLE Stéphane ORANGE 0:03:56,85 0:00:19,79
10 NEROR Wilfrid MADININA BIKERS 0:03:56,93 0:00:19,87
11 SIMON Benoit A CYCL LEVANT 0:03:57,30 0:00:20,24
12 THEOBALD Frédéric EXCELSIOR 0:03:57,66 0:00:20,60
13 ROUSSEAU Giovanie ORANGE 0:03:57,84 0:00:20,78
14 CURIER Olivier CCS BASSE TERRE 0:03:57,84 0:00:20,78
15 ARCADE Hervé MADININA BIKERS 0:04:00,02 0:00:22,96
16 * BELAIR Edwige USC GOYAVE 0:04:03,10 0:00:26,04
17 * LA ROCHELLE Steeve ORANGE 0:04:03,80 0:00:26,74
18 GRUSZKA Patryk GWADA BIKERS 118 0:04:04,45 0:00:27,39
19 LARAIN Jordy SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:04,52 0:00:27,46
20 CANEVET James A CYCL LEVANT 0:04:04,81 0:00:27,75
21 DUMONT Nicolas USL – CRBTP 0:04:04,94 0:00:27,88
22 BOYEAU Fendley USC GOYAVE 0:04:05,22 0:00:28,16
23 CARMEL Didier EXCELSIOR 0:04:05,47 0:00:28,41
24 LASSERRE Stéphane USC GOYAVE 0:04:05,58 0:00:28,52
25 * KANGA Christin Nicolas VCT/RIVIERES 0:04:05,99 0:00:28,93
26 CORNELIE Fabrice USC GOYAVE 0:04:06,27 0:00:29,21
27 LOCATIN Cédric Yannis SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:08,85 0:00:31,79
28 DELIOT Dimitri USL – CRBTP 0:04:09,58 0:00:32,52
29 BOOS Yvan AS BMAHAULTIENNE 0:04:09,79 0:00:32,73
30 DONNAT Hugues VC SAINTANNAIS 0:04:10,49 0:00:33,43
31 BONDOT William VC SAINTANNAIS 0:04:10,87 0:00:33,81
32 * GELASSE Joan UC MOULE 0:04:11,20 0:00:34,14
33 * BLONDIN Grégory CCS BASSE TERRE 0:04:11,23 0:00:34,17
34 ATTAUD Frédéric USC GOYAVE 0:04:12,74 0:00:35,68
35 FOURNIER Thibault USL – CRBTP 0:04:12,91 0:00:35,85
36 LONDAS Rodrigue MADININA BIKERS 0:04:13,00 0:00:35,94
37 NIMAJIMBE Jonathan GILLETTE FUSION UVN 0:04:13,42 0:00:36,36
38 COCO Garry VC CARAIBE 0:04:14,34 0:00:37,28
39 PHERON Jean-Louis VC GRAND CASE 0:04:14,48 0:00:37,42
40 BRIOLAN Ridwane SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:14,82 0:00:37,76
41 PILLAL LALLJI Axel ORANGE 0:04:15,16 0:00:38,10
42 CUIRASSIER Miguel ORANGE 0:04:15,51 0:00:38,45
43 KOEV Vladimir USL – CRBTP 0:04:15,55 0:00:38,49
44 JEREMIE Rudy CCS BASSE TERRE 0:04:15,96 0:00:38,90
45 ROULON Fwanswajino VCT/RIVIERES 0:04:15,98 0:00:38,92
46 * BELGIO Paleme EXCELSIOR 0:04:16,35 0:00:39,29
47 * ALBINA Livio AS BMAHAULTIENNE 0:04:16,37 0:00:39,31
48 LUCE Christian VC CARAIBE 0:04:17,26 0:00:40,20
49 RAMASSAMY Cédric MADININA BIKERS 0:04:17,27 0:00:40,21
50 BENJAMIN Ronald ORANGE 0:04:17,37 0:00:40,31
51 PALIE Christophe VC SAINTANNAIS 0:04:17,87 0:00:40,81
52 BAPTISTE Johan USC GOYAVE 0:04:18,55 0:00:41,49
53 LEURY Allan A CYCL LEVANT 0:04:19,42 0:00:42,36
54 BAROLIN Kérane GILLETTE FUSION UVN 0:04:19,51 0:00:42,45
55 RAMOTHE Cédric USL – CRBTP 0:04:20,45 0:00:43,39
56 LAMARRE MATHORE Sony UC MOULE 0:04:20,76 0:00:43,70
57 GUILLET Ludovic MADININA BIKERS 0:04:22,92 0:00:45,86
58 TURLEPIN Romaric UV MARIE-GALANTE 0:04:23,09 0:00:46,03
59 LOUIS Jonathan USL – CRBTP 0:04:23,46 0:00:46,40
60 DURO Kélian VC SAINTANNAIS 0:04:23,66 0:00:46,60
61 GENE Randy GWADA BIKERS 118 0:04:24,98 0:00:47,92
62 TEPLIER Louis USL – CRBTP 0:04:25,06 0:00:48,00
63 CLAVIER Rudy UC MOULE 0:04:25,80 0:00:48,74
64 JACOBIN Livio SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:26,47 0:00:49,41
65 ALBINA Xavier USL – CRBTP 0:04:27,53 0:00:50,47
66 DAMASE Jean Louis SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:27,85 0:00:50,79
67 * PROMENEUR Steeve VCT/RIVIERES 0:04:28,35 0:00:51,29
68 TALIS Mickel EXCELSIOR 0:04:28,80 0:00:51,74
69 AUROQUE Garry UV MARIE-GALANTE 0:04:29,43 0:00:52,37
70 * NICOLSON Nick GILLETTE FUSION UVN 0:04:34,01 0:00:56,95
71 LEGROS Guillaume SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:34,16 0:00:57,10
72 FATIER Marwing A CYCL LEVANT 0:04:34,18 0:00:57,12
73 VALIDE Jeffrey VCT/RIVIERES 0:04:34,52 0:00:57,46
74 SERICHARD Didier AS BMAHAULTIENNE 0:04:35,54 0:00:58,48
75 DAUPIN Yoann SELECTION GUADELOUPE JUNIOR 0:04:36,33 0:00:59,27
76 CHALDER Steeve VC GRAND CASE 0:04:38,27 0:01:01,21
77 MALADIN René UV MARIE-GALANTE 0:04:38,64 0:01:01,58
78 * DURO Owens A CYCL LEVANT 0:04:39,01 0:01:01,95
79 * LANCREROT Sovic UV MARIE-GALANTE 0:04:40,88 0:01:03,82
80 LOSY Ludwig GILLETTE FUSION UVN 0:04:43,73 0:01:06,67
81 GALAS Guy UC MOULE 0:04:44,09 0:01:07,03
82 VAINQUEUR Daryl UC MOULE 0:04:44,12 0:01:07,06
83 CONTY Jimmy UV MARIE-GALANTE 0:04:44,30 0:01:07,24
84 BARDUS Roméo UV MARIE-GALANTE 0:04:45,12 0:01:08,06
85 SABLON Anthony UC MOULE 0:04:47,14 0:01:10,08
86 SERICHARD Laurent VC CARAIBE 0:04:48,05 0:01:10,99
87 * LAKE Davy Dominique VC GRAND CASE 0:04:51,51 0:01:14,45
88 JACOBY KOALY Rodriguez VC CARAIBE 0:04:58,76 0:01:21,70
89 DURO Kévin GWADA BIKERS 118 0:14:19,33 0:10:42,27
90 LISERON MONFILS Lauric GILLETTE FUSION UVN 0:31:56,80 0:28:19,74

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments