Race Aroud Austria odbędzie się 15-21 sierpnia i różni się od etapówek tym, że etap jest jeden, ma długość 2200 kilometrów, 28 000 metrów przewyższeń i trwa sześć dni bez przerwy. Remek Siudziński będzie pierwszym polskim kolarzem w tym morderczym wyścigu, a już dziś zaprasza Was na trening:

„Jutro, w sobotę 14.01 w godzinach 15-17 będę trenował na trenażerze w sklepie Decathlon w Piasecznie k. Warszawy. Celem jest promocja stoiska z trenażerami i zwrócenie uwagi klientów na tego typu sprzęt. Na rowerze można jeździć również zimą – nie koniecznie trzeba wychodzić z domu. Decathlon posiada w ofercie trenażery marek Tacx i Elite.

Jutrzejszy trening będę wykonywał na trenażerze Tacx Satori, na którym zamontuję swój rower Olsh z Garmin Edge w roli licznika. Do zestawu dołożę notebooka, na którym będę odtwarzał film DVD z trasą pirenejskiego etapu Tour de France, żeby umilić sobie jazdę i wczuć się w górskie podjazdy. Ciekawostką jest fakt, że w trakcie odtwarzania filmu pojawiają się podpowiedzi, jaki na jaki poziom przestawić obciążenie w danej chwili.

Trening będzie lekki, więc w trakcie chętnie poopowiadam zainteresowanym o długodystansowych wyścigach kolarskich, o swoim treningu i przygotowaniach do Race Around Austria oraz o typach trenażerów.

Pozdrawiam
Remek Siudziński
www.ultrakolarz.pl

Serwis www.naszosie.pl jest Patronem medialnym występu Remka w Race Around Austria.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments