W maju kibice będą śledzić Giro, w lipcu Tour de France i Tour de Pologne. Sierpień to czas na Igrzyska Olimpijskie i Vueltę. Jednak między tymi ostatnimi zarezerwujcie sobie czas na Race Aroud Austria. Odbędzie się on 15-21 sierpnia i różni się od etapówek tym, że etap jest jeden, ma długość 2200 kilometrów, 28 000 metrów przewyższeń i trwa sześć dni bez przerwy.

Relację będzie można śledzić w Internecie na racearoundaustria.at lub na stronie www.ultrakolarz.pl . Ta ostatnia to blog Remka Siudzińskiego, który będzie pierwszym polskim kolarzem w tym morderczym wyścigu.

Jesteście ciekawi na czym polega jazda w takich ultramaratonach? Już teraz śledźcie bloga www.ultrakolarz.pl i pamiętajcie o kibicowaniu w sierpniu.

Serwis www.naszosie.pl jest patronem medialnym występu Remka w tym wydarzeniu, a projekt wspiera także Grupa Pracuj Solutions (właściciel serwisu o pracy pracuj.pl), Decathlon, Airbike i supermaraton.org.

guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Krwawy Heniek
Krwawy Heniek

a w 2013 maraton rowerowy dookola polski (3130km w 10 dni)
http://maratony.home.pl/mrdp/
2014 race across europe (4721km w max 18 dni)
http://www.theraceacrosseurope.com/RACE_2012_Home.html

rebe
rebe

Chłopak z jednego stada ( Bałtyk – Bieszczady Tour) to mu kibicuję . Pomysł na niesamowitą przygodę i sprawszian wytrzymałości . To jednak dwa razy dalej i przewyższenie olbrzymie . No i sponsorzy muszą stanąc na wysokości zadania , bo logistycznie to też niezłe przedsięwzięcie ( czytaj – kosztowne )

Beata
Beata

Jestem pod wrazeniem, trzymam mocno kciuki!!!