W dniach 06-10.12.br. w Dolsku koło Borka Wlkp., na pierwszym spotkaniu konsultacyjno-organizacyjnym spotkają się kolarze nowego składu ekipy, która w sezonie 2012 będzie występowała pod nazwa CCC Polkowice.

W konsultacjach uczestniczyć będą: Tomasz Kiendyś, Paweł Charucki, Adrian Honkisz, Sylwester Janiszewski, Mateusz Taciak, Bartłomiej Matysiak, Kamil Zieliński i Dariusz Batek oraz nowo pozyskani do ekipy kolarze: Piotr Gawroński, Łukasz Owsian i Grzegorz Stępniak. Zabraknie jedynie Rafała Ratajczyka, który w tym czasie przebywać będzie na zawodach Pucharu Świata w kolarstwie torowym w Kolumbii.

Spotkanie nowego składu ekipy z dyrektorami sportowymi: Piotrem Wadeckim i Robertem Krajewskim ma na celu omówienie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem ekipy w sezonie kolarskim 2012. Zawodnicy zostaną zapoznani z planowanymi startami w zbliżającym się sezonie, zostaną przeprowadzone badania wydolnościowe każdego z zawodników, a także zostanie ustalony harmonogram zgrupowań kondycyjno-treningowych, przygotowujących zawodników do sezonu wyścigowego.

Oprócz ustaleń organizacyjnych zawodnicy zostaną wyposażeni w nową odzież sportową a także spotkają się z przedstawicielami sponsora pomocniczego, firmą “Power Balance”.

Kilkudniowy pobyt kolarzy w Dolsku wypełnią również licznie przygotowane na ten czas atrakcje m.in. mecz piłki nożnej, szkolenie i walka w paintball, zajęcia na korcie i kręgielni.

Źródło: CCC Polsat