Klub LKS Atom Boxmet Dzierżoniów pragnie serdecznie podziękować  grupie kolarskiej CCC Polkowice za wsparcie i okazaną pomoc. Ostatnio dostał od zawodowej drużyny samochód osobowy marki Volkswagen Passat

Pomoc CCC Polkowice pomaga rozwijać się naszemu klubowi i ułatwia jego sprawne funkcjonowanie. Nasi zawodnicy mogą w pełni rozwijać swoje marzenia i pasje życiowe.

Najważniejszym wsparciem okazanym od CCC Polkowice było przekazanie auta osobowego marki Passat na działalność LKS Atom Boxmet Dzierżoniów. Oficjalne przekazanie kluczyków odbyło się podczas inauguracji sezonu szosowego w Polsce podczas  Dzierżoniowskiego Kryterium Ulicznego 2012.  Burmistrz Miasta Dzierżoniów Pan Marek Piorun w imieniu naszego klubu przekazał serdeczne podziękowania Panu Dariuszowi Miłkowi oraz Grupie kolarskiej CCC Polkowice za pomoc i ofiarowane wsparcie.

Przekazanie auta nie było tylko jedyną pomocą dostarczoną na nasze ręce przez CCC Polkowice. Podczas trwania zawodów mogliśmy liczyć na profesjonalna wsparcie techniczne i pomoc sprzętową. Na naszym aucie znajduje się profesjonalny  bagażnik  na rowery od  CCC. Podczas organizowanych Mistrzostw Dolnego Śląska  mogliśmy dołączyć do nagród i loterii breloczki i bidony z logiem CCC Polkowice. Można by wymieniać wiele.

Pomoc i zaangażowanie niesione przez CCC Polkowice w rozwój młodych kolarzy jest nieocenione i wymaga wielkiego docenienia. Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie!!! Mamy nadzieje, że klub LKS Atom Boxmet Dzierżoniów będzie godnie reprezentował logo CCC i nasza współpraca będzie owocna w wyniki sportowe.  Dziękujemy!!

Źródło + Foto: LKS Atom Boxet Dzerżoniów
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments