Sacha Modolo (Colnago CSF-Inox), wrócił na fotel lidera wyścigu Giro di Padania. Włoch w bezpośrednim pojedynku, pokonał wczorajszego triumfatora i lidera, Elię Vivianiego (Liquigas-Cannondale).

Trasa prowadziła z Malpensa Lonate Pozzolo do Salsomaggiore Terme( 198km). Start, znów zakłócały protesty lokalnych organizacji politycznych, a etap był wydłużony do 225km. Peleton musiał ominąć kolejne z protestów.

W ucieczce znaleźli się: Oscar Gatto (Farnese Vini-Neri Sottoli), Giuseppe De Maria (De Rosa Ceramica Flaminia) oraz Miguel Rubiano Chavez ( D’Angelo & Antenucci).

Drużyna Liquigas-Cannondale skasowała wszystkie ataki, by rozprowadzić na finiszu Elię Vivianiego. Niestety, na niekorzyść włoskiej ekipy pokonał go jego rodak i największy rywal w tym wyścigu, Sacha Modolo. Trzecią pozycję zajął Danilo Napolitano (Acqua & Sapone). Najlepszy z Polaków, Marek Rutkiewicz (Reprezentacja Polski) był 16.

Modolo odzyskał koszulkę lidera. Ma teraz 4 sekundy nad Vivianim. Trzeci Manuel Belletti (Colnago CSF-Inox) traci 22 sekundy. „Rutek” awansował na 11. lokatę.

Wyniki:

1 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 4:52:42
2 Elia Viviani (Ita) Liquigas – Cannondale
3 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone
4 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
5 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
6 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox
7 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
8 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) D’Angelo & Antenucci – Nippo
9 Filippo Baggio (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
10 Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet
11 Blaz Furdi (Slo) Slovenia
12 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
13 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli C.I.P.I
14 Aristide Ratti (Ita) WIT
15 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti
16 Marek Rutkiewicz (Pol) Poland
17 Ruslan Tleubayev (Kaz) Pro Team Astana
18 Jacobe Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
19 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
20 Volodymyr Bileka (Ukr) Amore & Vita
21 Reinier Honig (Ltu) Landbouwkrediet
22 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche – Guerciotti
23 Diego Milan Jimenez (Spa) Caja Rural
24 Guillaume Levarlet (Fra) Saur -Sojasun
25 Benjamin Giraud (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
26 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
27 Tomasz Marczynski (Pol) Poland
28 Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
29 Jonathan Monsalve (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I
30 Fausto Fognini (Ita) WIT
31 Julien Antomarchi (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
32 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet
33 Dominik Hrinkow (Aut) Vorarlberg
34 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
35 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg
36 Patxi Xavier Vila Errandonea (Spa) De Rosa – Ceramica Flaminia
37 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
38 Robert Vrecer (Slo) Slovenia
39 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
40 Davide Rebellin (Ita) Miche – Guerciotti
41 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
42 Fortunato Baliani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
43 Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
44 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
45 Walter Proch (Ita) Ora Hotels – Carrera
46 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
47 Tomaz Nose (Slo) Slovenia
48 Diego Alejandro Tamayo Martinez (Col) WIT
49 Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti
50 Ruben Reig Conejero (Spa) Caja Rural
51 Roberto Antonio Richeze (Arg) Ora Hotels – Carrera
52 Ruben Martinez (Spa) Caja Rural
53 Ermanno Capelli (Ita) Vorarlberg
54 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
55 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
56 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
57 Michael Rasmussen (Den) Christina Watches – Onfone
58 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
59 Davide Torosantucci (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
60 Arnaud Coyot (Fra) Saur -Sojasun
61 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) WIT
62 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana
63 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana
64 Grzegorz Stepniak (Pol) Poland
65 Jerome Coppel (Fra) Saur -Sojasun
66 Cyril Bessy (Fra) Saur -Sojasun
67 Daniel Diaz (Arg) Velo Club La Pomme Marseille
68 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
69 Lachlan Norris (Aus) Australia
70 Ivan Basso (Ita) Liquigas – Cannondale
71 Luca Zanasca (Ita) WIT
72 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
73 Simone Campagnaro (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:11
74 Mirko Tedeschi (Ita) Lampre – ISD
75 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:14
76 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I 0:00:20
77 Alexander Zdanov (Rus) D’Angelo & Antenucci – Nippo
78 Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD 0:00:39
79 Daniel Oss (Ita) Liquigas – Cannondale
80 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
81 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas – Cannondale 0:00:54
82 Jan Polanc (Slo) Slovenia 0:02:45
83 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I 0:03:00
84 Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:03:20
85 Toms Skujins (Lat) Velo Club La Pomme Marseille 0:03:22
86 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas – Cannondale 0:03:24
87 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:03:36
88 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
89 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
90 Dmitriy Gruztev (Kaz) Pro Team Astana
91 Alexey Tsatevitch (Rus) Itera – Katusha
92 David John Mclean (GBr) Meridiana Kamen Team
93 Anton Kaniuk (Ukr) Amore & Vita
94 Alessandro Malaguti (Ita) Ora Hotels – Carrera
95 Lukasz Wisniowski (Pol) Poland
96 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
97 Matti Helminen (Bel) Landbouwkrediet
98 Philipp Mamos (Ger) Amore & Vita
99 Silvan Dillier (Swi) Vorarlberg
100 Wegelius Charles (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling
101 Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural
102 Fabio Piscopiello (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
103 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox
104 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas – Cannondale
105 Morgan Schmitt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
106 Bart Dockx (Ltu) Landbouwkrediet
107 Yohan Cauquil (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
108 Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
109 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
110 Mitchell Docker (Aus) Australia
111 Matthew Harley Goss (Aus) Australia
112 Kamil Gradek (Pol) Poland
113 Henry Frusto (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
114 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
115 Alessandro Bisolti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
116 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
117 Niv Libner (Isr) Amore & Vita
118 Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo Club La Pomme Marseille
119 Hilton Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
120 Mikhail Antonov (Rus) Itera – Katusha
121 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Itera – Katusha
122 Yannick Talabardon (Fra) Saur -Sojasun
123 Ludovic Turpin (Fra) Saur -Sojasun
124 Thomas Vaubourzeix (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
125 Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
126 Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita
127 Gregoire Tarride (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
128 Giuseppe Muraglia (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
129 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita
130 Jean Marc Marino (Fra) Saur -Sojasun
131 Marc Hester (Den) Christina Watches – Onfone
132 Cameron Meyer (Aus) Australia
133 Piotr Gawronski (Pol) Poland
134 Gian Luca Randazzo (Ita) Miche – Guerciotti
135 Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
136 Wesley Sulzberger (Aus) Australia 0:08:45
137 Cameron Wurf (Aus) Liquigas – Cannondale
138 Davide Orrico (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
139 Walter Gaston Trillini (Arg) Ora Hotels – Carrera
140 Andrew Pinfold (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
141 Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti
142 Grzegorz Haba (Pol) Poland
143 Luka Mezgec (Slo) Slovenia
144 Mark Dzamastagic (Slo) Slovenia
145 Klemen Stimulak (Slo) Slovenia
146 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas – Cannondale
147 Enrico Montanari (Ita) WIT
148 Moltke Steen Mads (Den) Christina Watches – Onfone
149 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
150 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita
151 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita
152 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox
153 Istvann Cziraki (Hun) Ora Hotels – Carrera
154 Pawel Bernas (Pol) Poland
155 Alberto Di Lorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team
156 Darko Blazevic (Cro) Meridiana Kamen Team
157 Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche – Guerciotti
158 Leonardo Pinizotto (Ita) Miche – Guerciotti
159 Michael Reihs (Den) Christina Watches – Onfone
160 Javier Moreno (Spa) Caja Rural
161 Joaquin Sobrino (Spa) Caja Rural
162 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
163 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur -Sojasun
164 Angelo Furlan (Ita) Christina Watches – Onfone
165 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:10:30
166 Luca Mirenda G. (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
167 Viktor Shmalko (Rus) Itera – Katusha
168 Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana
169 Leonid Krasnoy (Rus) Itera – Katusha
170 Philip Nielsen (Den) Christina Watches – Onfone
171 Jakob Madsen (Den) Christina Watches – Onfone
172 Igor Frolov (Rus) Itera – Katusha
173 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
174 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
175 Omar Sottocornola (Ita) Meridiana Kamen Team
176 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg
177 Simone Boifava (Ita) Ora Hotels – Carrera
178 Michele Nodari (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
179 Alexsander Foliforov (Rus) Itera – Katusha
180 Stefan Poll (Aut) Vorarlberg
181 Dominik Brandle (Aut) Vorarlberg
182 Andrej Rajsp (Slo) Slovenia 0:10:33
183 Nick Aitken (Aus) Australia 0:10:35
DNF Daniel Andersen Vestergard (Den) Christina Watches – Onfone
DNF Anton Vorobev (Rus) Itera – Katusha
DNF Tyron Giorgieri (Ita) WIT
DNF Blaz Bonca (Slo) Meridiana Kamen Team

Klasyfikacja generalna:

1 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 13:35:54
2 Elia Viviani (Ita) Liquigas – Cannondale 0:00:04
3 Manuel Belletti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:00:22
4 Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet 0:00:26
5 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
6 Reinier Honig (Ltu) Landbouwkrediet
7 Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
8 Aristide Ratti (Ita) WIT
9 Dominik Hrinkow (Aut) Vorarlberg
10 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet
11 Marek Rutkiewicz (Pol) Poland
12 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti
13 Blaz Furdi (Slo) Slovenia
14 Guillaume Levarlet (Fra) Saur -Sojasun
15 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
16 Diego Milan Jimenez (Spa) Caja Rural
17 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
18 Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
19 Patxi Xavier Vila Errandonea (Spa) De Rosa – Ceramica Flaminia
20 Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
21 Ruben Martinez (Spa) Caja Rural
22 Tomasz Marczynski (Pol) Poland
23 Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti
24 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
25 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
26 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli C.I.P.I
27 Ruben Reig Conejero (Spa) Caja Rural
28 Davide Rebellin (Ita) Miche – Guerciotti
29 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
30 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
31 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg
32 Christian Meier (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
33 Tomaz Nose (Slo) Slovenia
34 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
35 Fausto Fognini (Ita) WIT
36 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
37 Fortunato Baliani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
38 Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
39 Roberto Antonio Richeze (Arg) Ora Hotels – Carrera
40 Davide Torosantucci (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
41 Volodymyr Bileka (Ukr) Amore & Vita
42 Julien Antomarchi (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
43 Jonathan Monsalve (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I
44 Daniel Diaz (Arg) Velo Club La Pomme Marseille
45 Diego Alejandro Tamayo Martinez (Col) WIT
46 Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
47 Lachlan Norris (Aus) Australia
48 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche – Guerciotti
49 Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana
50 Robert Vrecer (Slo) Slovenia
51 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) WIT
52 Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana
53 Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
54 Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox
55 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox
56 Jerome Coppel (Fra) Saur -Sojasun
57 Ermanno Capelli (Ita) Vorarlberg
58 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox
59 Cyril Bessy (Fra) Saur -Sojasun
60 Ivan Basso (Ita) Liquigas – Cannondale
61 Luca Zanasca (Ita) WIT
62 Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
63 Michael Rasmussen (Den) Christina Watches – Onfone
64 Mirko Tedeschi (Ita) Lampre – ISD 0:00:37
65 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:40
66 Alexander Zdanov (Rus) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:46
67 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
68 Simone Campagnaro (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:00:52
69 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone 0:01:05
70 Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD
71 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas – Cannondale 0:01:20
72 Daniel Oss (Ita) Liquigas – Cannondale 0:01:36
73 Jan Polanc (Slo) Slovenia 0:03:11
74 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I 0:03:26
75 Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia 0:03:46
76 Toms Skujins (Lat) Velo Club La Pomme Marseille 0:03:48
77 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas – Cannondale 0:03:50
78 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) D’Angelo & Antenucci – Nippo 0:03:59
79 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:04:02
80 Philipp Mamos (Ger) Amore & Vita
81 Yannick Talabardon (Fra) Saur -Sojasun
82 Niv Libner (Isr) Amore & Vita
83 Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Itera – Katusha
84 Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
85 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
86 David John Mclean (GBr) Meridiana Kamen Team
87 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
88 Henry Frusto (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
89 Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
90 Alessandro Bisolti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
91 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox
92 Silvan Dillier (Swi) Vorarlberg
93 Ludovic Turpin (Fra) Saur -Sojasun
94 Thomas Vaubourzeix (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
95 Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
96 Morgan Schmitt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
97 Anton Kaniuk (Ukr) Amore & Vita
98 Yohan Cauquil (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
99 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
100 Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
101 Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural
102 Gregoire Tarride (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
103 Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita
104 Gian Luca Randazzo (Ita) Miche – Guerciotti
105 Fabio Piscopiello (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
106 Wegelius Charles (GBr) UnitedHealthcare Pro Cycling
107 Giuseppe Muraglia (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
108 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas – Cannondale 0:04:29
109 Arnaud Coyot (Fra) Saur -Sojasun 0:08:01
110 Luka Mezgec (Slo) Slovenia 0:09:11
111 Enrico Montanari (Ita) WIT
112 Istvann Cziraki (Hun) Ora Hotels – Carrera
113 Angelo Furlan (Ita) Christina Watches – Onfone
114 Klemen Stimulak (Slo) Slovenia
115 Davide Orrico (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
116 Alberto Di Lorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team
117 Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche – Guerciotti
118 Javier Moreno (Spa) Caja Rural
119 Cameron Wurf (Aus) Liquigas – Cannondale
120 Pawel Bernas (Pol) Poland
121 Mark Dzamastagic (Slo) Slovenia
122 Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita
123 Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas – Cannondale
124 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone 0:09:13
125 Jacobe Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:09:21
126 Filippo Baggio (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
127 Benjamin Giraud (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
128 Matti Helminen (Bel) Landbouwkrediet 0:10:56
129 Alexsander Foliforov (Rus) Itera – Katusha
130 Piotr Gawronski (Pol) Poland 0:10:58
131 Andrej Rajsp (Slo) Slovenia 0:10:59
132 Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana 0:11:06
133 Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita 0:11:37
134 Lukasz Wisniowski (Pol) Poland
135 Mitchell Docker (Aus) Australia
136 Jean Marc Marino (Fra) Saur -Sojasun
137 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox 0:11:42
138 Kamil Gradek (Pol) Poland 0:12:52
139 Alessandro Malaguti (Ita) Ora Hotels – Carrera 0:12:57
140 Mikhail Antonov (Rus) Itera – Katusha
141 Matthew Harley Goss (Aus) Australia
142 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
143 Cameron Meyer (Aus) Australia
144 Alexey Tsatevitch (Rus) Itera – Katusha 0:13:17
145 Ruslan Tleubayev (Kaz) Pro Team Astana 0:14:31
146 Grzegorz Stepniak (Pol) Poland
147 Walter Proch (Ita) Ora Hotels – Carrera
148 Leonardo Pinizotto (Ita) Miche – Guerciotti 0:16:05
149 Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti 0:16:46
150 Jimmy Engoulvent (Fra) Saur -Sojasun
151 Andrew Pinfold (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:18:06
152 Michael Reihs (Den) Christina Watches – Onfone
153 Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
154 Wesley Sulzberger (Aus) Australia
155 Darko Blazevic (Cro) Meridiana Kamen Team
156 Joaquin Sobrino (Spa) Caja Rural
157 Marc Hester (Den) Christina Watches – Onfone 0:18:07
158 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
159 Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo Club La Pomme Marseille
160 Dmitriy Gruztev (Kaz) Pro Team Astana
161 Bart Dockx (Ltu) Landbouwkrediet
162 Hilton Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
163 Igor Frolov (Rus) Itera – Katusha 0:18:31
164 Simone Boifava (Ita) Ora Hotels – Carrera
165 Nick Aitken (Aus) Australia 0:18:36
166 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:19:51
167 Stefan Poll (Aut) Vorarlberg
168 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
169 Luca Mirenda G. (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
170 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
171 Omar Sottocornola (Ita) Meridiana Kamen Team 0:20:28
172 Dominik Brandle (Aut) Vorarlberg 0:23:11
173 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita 0:23:16
174 Grzegorz Haba (Pol) Poland
175 Moltke Steen Mads (Den) Christina Watches – Onfone
176 Walter Gaston Trillini (Arg) Ora Hotels – Carrera 0:23:26
177 Leonid Krasnoy (Rus) Itera – Katusha 0:25:01
178 Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana
179 Michele Nodari (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
180 Matic Strgar (Slo) Vorarlberg
181 Viktor Shmalko (Rus) Itera – Katusha
182 Philip Nielsen (Den) Christina Watches – Onfone 0:25:11
183 Jakob Madsen (Den) Christina Watches – Onfone 0:26:04

foto: girodipadania.it

Andrzej

Poprzedni artykułVuelta a Espana: Francesco Gavazzi wygrywa 18 etap. „Generalka” bez zmian.
Następny artykułNikias Arndt wygrywa 4. etap Tour de l`Avenir
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments