Antonio Miguel Parra (UPV-Bancaja) wygrał 4 .etap Vuelta a Salamanca. Na drugą pozycję w generalce awansował Karol Domagalski (Caja-Rural).

4. odcinek  zakończył się finiszem z ponad 30-osobowej grupki. Na trzecim miejscu znalazł się 22-letni wychowanek WLKS Krakus, Karol Domagalski. Etap wygrał Hiszpan Antonio Migiel Parra, a drugi był Argentyńczyk Jorge Martin Montenegro (Azysa Conor WRC).

José Antonio De Segovia (Supermercados Froiz) pozostaje liderem wyścigu, a na drugie miejsce ze stratą 32 sekund wskoczył Domagalski. Trzeci jest Dario Fernandez z tą samą stratą co Polak.

Poprzedni artykułRed Bull Road Rage 2011 – Najszybsze zawody rowerowe już w Polsce!
Następny artykułVuelta a Espana: Francesco Gavazzi wygrywa 18 etap. „Generalka” bez zmian.